Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
rozklad_gaussa
Posty: 3408
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:22
Lokalizacja: siedziba siemano soprano records

Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)

Post autor: rozklad_gaussa »

a jeszcze dzis CR7 wpierdala 5 uzbekom i wchodzi do gry
Twórca wątku Civil War w USA na forum cohones. Chcesz dymy? Zapraszam.

free fromage
Awatar użytkownika
dr zjeb
Posty: 3929
Rejestracja: 27 sty 2025, 17:32

Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)

Post autor: dr zjeb »

Jakim kurwa cudem wpada się w kłopoty finansowe, mając kontrakt na 13 mln $ rocznie :bowdown:
jestem magiem podpisuję się tagiem
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 5674
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)

Post autor: Groszek »

Nieno jak dla mnie to typowa zagrywka laporty jak kiedyś z auba co wynajął typów żeby mu najebali w domu bo się chciał go pozbyć z klubu
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 9505
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: kick.com

Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)

Post autor: jAg »

Naćpany pinglarz znowu tworzy niestworzone teorie :lol:
Oczywiście beka z Brazola, opierdolić go za 100 baniek, bo i tak ma ciągle problemy z kontuzjami i więcej czasu jest w szpitalu niż na boisku
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, kebab, RIVALDO111, Moltisanti, the badman, WHITE, JastrzabHBO, 4-HO-MET, Indio, camzat, baqlashan
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 5674
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)

Post autor: Groszek »

100baniek :lol:
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Mider
Posty: 3935
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)

Post autor: Mider »

Groszek pisze: 23 cze 2026, 9:15 Nieno jak dla mnie to typowa zagrywka laporty jak kiedyś z auba co wynajął typów żeby mu najebali w domu bo się chciał go pozbyć z klubu
nie no aż takim śmieciem laporta chyba nie jest by wynajmować typów do bicia aubameyanga.
Awatar użytkownika
sztyc
Posty: 3705
Rejestracja: 08 lip 2020, 22:10

Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)

Post autor: sztyc »

dr zjeb pisze: 23 cze 2026, 9:10 Jakim kurwa cudem wpada się w kłopoty finansowe, mając kontrakt na 13 mln $ rocznie :bowdown:
może podpisał kontrakt jak swego czasu Grosicki w Sionie, że w sumie to się zgadza, żeby klub nie musiał mu w ogóle nic płacić
dla drużyny wezmę wyrok na klatę
----
prawdziwe białasy na forum ślizgawka wolący cycki od dupy: mancipium, phobos, OmarStooleyman, jajca, kapper1, aleksy, Deyker, ART, camzatizbak, mas, Korben Dallas, fifi, pardon (?)
emdeer
Posty: 498
Rejestracja: 19 lip 2019, 17:14

Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)

Post autor: emdeer »

jAg pisze: 23 cze 2026, 9:34 Oczywiście beka z Brazola, opierdolić go za 100 baniek, bo i tak ma ciągle problemy z kontuzjami i więcej czasu jest w szpitalu niż na boisku
W tym sezonie 114 dni kontuzji fakt, za to w poprzednim ani pół kontuzji, nie wiem skąd więc ten pogląd.
Taki yamal przez ostatnie 2 sezony opuscił 146 dni.

A to ciągle Raphinia w formie w kluczowych meczach ma największy impact na wynik.
Wypuszczenie go do Arabii to case Martineza z poprzedniego sezonu.
deftone
Posty: 108
Rejestracja: 24 maja 2026, 15:00

Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)

Post autor: deftone »

15 baniek dolarów ciężko by było rozwalić nawet codziennym melanżem, tam w gre musiał wchodzić jakiś grubszy gambling
Awatar użytkownika
wujot
ave
Posty: 21335
Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15

Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)

Post autor: wujot »

żona podobno lubi luksus i zakupy
Awatar użytkownika
bronek
FAJNOSLGWKOWICZ
Posty: 4897
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:17
Lokalizacja: エルバフ

Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)

Post autor: bronek »

no nwm mnie to jakos nie szokuje jak oni pewnie przeplacaja za wszystko i oddaja grube % kazdemu kto mu w czymkolwiek pomaga, i tak ta kasa leci :dunno: Znam historie typa co bedac jeszcze w rezewach duzego klubu placil 2500€ jakiemus ziomkowi co mu zgrywal seriale z torrentow na pendrive'a :lol:
przyszedłem się tu napierdalać a nie kurwa jakieś Ania powiedziała czy kurwa Klaudia
Jem pizzę, piszę teksty, teraz jestem w prime jak Szczęsny
Szacunek za bycie sobą i za wersy
Wy tak bardzo się staracie, że każdy jest pierwszy lepszy
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 5693
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)

Post autor: Rupert »

A to nie jest tak że on utrzymuje przy okazji pół faveli chyba tak kasę przepalają Brazylijczycy i ludzie z Afryki gdzies czytałem taki nagłówek
Awatar użytkownika
Mizter
Posty: 1134
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:46
Lokalizacja: wwa

Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)

Post autor: Mizter »

dokładnie tak przecież tam jest dwudziestu kuzynów w kolejce do rozkurwiania siana pokera i baletu

Dodano po 32 sekundach:
zreszta rownie dobrze to może być jakiś fejur
🌴 latinogang 🌴

#freefromage
Awatar użytkownika
potter
Posty: 14994
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)

Post autor: potter »

potter pisze: 18 cze 2026, 15:00 Jaka Wasza frekwencja po 1 kolejce? Ja 13/24 a liczyłem że chociaż połowę będę oglądał więc jest znośnie

Mam też plan każdy zespół ten jeden raz live odpalić minimum, może się uda
26/48 po dwóch czyli ujdzie zgodnie z planem

Zespoły których nie widziałem live:
-Korea
-Haiti
-Turcja
-Tunezja
-Nowa Zelandia
-Arabia Saudyjska
-Jordania
-Kolumbia
-Panama

Raczej wszystkich się nie uda chyba, że wyjdą z grupy, ale np Turcję czy Nową Zelandię bez szans
travis1
Posty: 695
Rejestracja: 24 mar 2021, 11:09

Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)

Post autor: travis1 »

Kolumbia-Portugalia szykuje się mecz zacny o 1-sze miejsce
dlaczego wczoraj Ghana nie dostała karnego jak Angol faulował napastnika w polu karnym?
byl spalony wczesniej jakiś faul, czy Angolom można więcej po prostu??
największe wypatrzenie i kontrowersja na tym turnieju
Awatar użytkownika
ffeee
Posty: 2938
Rejestracja: 12 maja 2019, 16:02
Lokalizacja: Ziemia Obiecana

Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)

Post autor: ffeee »

travis1 pisze: 24 cze 2026, 14:12 największe wypatrzenie i kontrowersja na tym turnieju
jak ojciec nadrobi mecze argentyny to dopiero ojciec się wkurwi
travis1
Posty: 695
Rejestracja: 24 mar 2021, 11:09

Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)

Post autor: travis1 »

No pomijając sprawy przyjacielskie na linii Messi-Marciniak
nie oglądałem meczu więc tak tylko pytam - czemu tak olali sprawę?
Awatar użytkownika
nobezprzesady
Posty: 636
Rejestracja: 05 wrz 2025, 1:15

Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)

Post autor: nobezprzesady »

Dopiero teraz widzę, że Urugwaj - Hiszpania to o 2 w nocy będą grali, ale na szczęście w weekend :D
Awatar użytkownika
bronek
FAJNOSLGWKOWICZ
Posty: 4897
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:17
Lokalizacja: エルバフ

Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)

Post autor: bronek »

maroko wychodzi z grupy props :oops:

Dodano po 41 sekundach:
Jest sens ogladac argentyne czy tam dalej jest Messi + 10 kawalkow drewna na boisku i nie warto?
przyszedłem się tu napierdalać a nie kurwa jakieś Ania powiedziała czy kurwa Klaudia
Jem pizzę, piszę teksty, teraz jestem w prime jak Szczęsny
Szacunek za bycie sobą i za wersy
Wy tak bardzo się staracie, że każdy jest pierwszy lepszy
Awatar użytkownika
wujot
ave
Posty: 21335
Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15

Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)

Post autor: wujot »

bronek pisze: 25 cze 2026, 11:54 maroko wychodzi z grupy props
bardzo złe nowinky dla Paryża, Brukseli i Antwerpii
ODPOWIEDZ