Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)
Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337
- rozklad_gaussa
- Posty: 3408
- Rejestracja: 07 paź 2019, 20:22
- Lokalizacja: siedziba siemano soprano records
Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)
a jeszcze dzis CR7 wpierdala 5 uzbekom i wchodzi do gry
Twórca wątku Civil War w USA na forum cohones. Chcesz dymy? Zapraszam.
free fromage
free fromage
Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)
Jakim kurwa cudem wpada się w kłopoty finansowe, mając kontrakt na 13 mln $ rocznie 
jestem magiem podpisuję się tagiem
Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)
Nieno jak dla mnie to typowa zagrywka laporty jak kiedyś z auba co wynajął typów żeby mu najebali w domu bo się chciał go pozbyć z klubu
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)
Naćpany pinglarz znowu tworzy niestworzone teorie
Oczywiście beka z Brazola, opierdolić go za 100 baniek, bo i tak ma ciągle problemy z kontuzjami i więcej czasu jest w szpitalu niż na boisku
Oczywiście beka z Brazola, opierdolić go za 100 baniek, bo i tak ma ciągle problemy z kontuzjami i więcej czasu jest w szpitalu niż na boisku
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, kebab, RIVALDO111, Moltisanti, the badman, WHITE, JastrzabHBO, 4-HO-MET, Indio, camzat, baqlashan
Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)
100baniek 
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)
może podpisał kontrakt jak swego czasu Grosicki w Sionie, że w sumie to się zgadza, żeby klub nie musiał mu w ogóle nic płacić
dla drużyny wezmę wyrok na klatę
----
prawdziwe białasy na forum ślizgawka wolący cycki od dupy: mancipium, phobos, OmarStooleyman, jajca, kapper1, aleksy, Deyker, ART, camzatizbak, mas, Korben Dallas, fifi, pardon (?)
----
prawdziwe białasy na forum ślizgawka wolący cycki od dupy: mancipium, phobos, OmarStooleyman, jajca, kapper1, aleksy, Deyker, ART, camzatizbak, mas, Korben Dallas, fifi, pardon (?)
Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)
W tym sezonie 114 dni kontuzji fakt, za to w poprzednim ani pół kontuzji, nie wiem skąd więc ten pogląd.
Taki yamal przez ostatnie 2 sezony opuscił 146 dni.
A to ciągle Raphinia w formie w kluczowych meczach ma największy impact na wynik.
Wypuszczenie go do Arabii to case Martineza z poprzedniego sezonu.
Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)
15 baniek dolarów ciężko by było rozwalić nawet codziennym melanżem, tam w gre musiał wchodzić jakiś grubszy gambling
Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)
żona podobno lubi luksus i zakupy
Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)
no nwm mnie to jakos nie szokuje jak oni pewnie przeplacaja za wszystko i oddaja grube % kazdemu kto mu w czymkolwiek pomaga, i tak ta kasa leci
Znam historie typa co bedac jeszcze w rezewach duzego klubu placil 2500€ jakiemus ziomkowi co mu zgrywal seriale z torrentow na pendrive'a 
Jem pizzę, piszę teksty, teraz jestem w prime jak Szczęsnyprzyszedłem się tu napierdalać a nie kurwa jakieś Ania powiedziała czy kurwa Klaudia
Szacunek za bycie sobą i za wersy
Wy tak bardzo się staracie, że każdy jest pierwszy lepszy
Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)
A to nie jest tak że on utrzymuje przy okazji pół faveli chyba tak kasę przepalają Brazylijczycy i ludzie z Afryki gdzies czytałem taki nagłówek
Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)
dokładnie tak przecież tam jest dwudziestu kuzynów w kolejce do rozkurwiania siana pokera i baletu
Dodano po 32 sekundach:
zreszta rownie dobrze to może być jakiś fejur
Dodano po 32 sekundach:
zreszta rownie dobrze to może być jakiś fejur
#freefromage
Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)
26/48 po dwóch czyli ujdzie zgodnie z planem
Zespoły których nie widziałem live:
-Korea
-Haiti
-Turcja
-Tunezja
-Nowa Zelandia
-Arabia Saudyjska
-Jordania
-Kolumbia
-Panama
Raczej wszystkich się nie uda chyba, że wyjdą z grupy, ale np Turcję czy Nową Zelandię bez szans
Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)
Kolumbia-Portugalia szykuje się mecz zacny o 1-sze miejsce
dlaczego wczoraj Ghana nie dostała karnego jak Angol faulował napastnika w polu karnym?
byl spalony wczesniej jakiś faul, czy Angolom można więcej po prostu??
największe wypatrzenie i kontrowersja na tym turnieju
dlaczego wczoraj Ghana nie dostała karnego jak Angol faulował napastnika w polu karnym?
byl spalony wczesniej jakiś faul, czy Angolom można więcej po prostu??
największe wypatrzenie i kontrowersja na tym turnieju
Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)
No pomijając sprawy przyjacielskie na linii Messi-Marciniak
nie oglądałem meczu więc tak tylko pytam - czemu tak olali sprawę?
nie oglądałem meczu więc tak tylko pytam - czemu tak olali sprawę?
- nobezprzesady
- Posty: 636
- Rejestracja: 05 wrz 2025, 1:15
Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)
Dopiero teraz widzę, że Urugwaj - Hiszpania to o 2 w nocy będą grali, ale na szczęście w weekend 
Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)
maroko wychodzi z grupy props 
Dodano po 41 sekundach:
Jest sens ogladac argentyne czy tam dalej jest Messi + 10 kawalkow drewna na boisku i nie warto?
Dodano po 41 sekundach:
Jest sens ogladac argentyne czy tam dalej jest Messi + 10 kawalkow drewna na boisku i nie warto?
Jem pizzę, piszę teksty, teraz jestem w prime jak Szczęsnyprzyszedłem się tu napierdalać a nie kurwa jakieś Ania powiedziała czy kurwa Klaudia
Szacunek za bycie sobą i za wersy
Wy tak bardzo się staracie, że każdy jest pierwszy lepszy









