na szczęście ci co słuchają Tedego są glusi.
[beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
Dużo tych głuchych musi go słuchać skoro w ciągu miesiąca od teraz zagra 14 koncertów. A ludzie ze zdrowym słuchem ile będą mieli okazji posłuchać Mesa na żywo do końca tego roku?


Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
tede potrafi z koncertu zrobić dobrą imprezę za co ogromny props
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
Myślałem że to Skolim
- marmolad_k2
- Posty: 6627
- Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
Może będzie drzeć morde jak drzwi pomyli po pijaku.
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
Myślę, że "Zamxxnij pysk" z wersji Hałas XXende Mylffona można zaliczyć do dissów w ramach tego beefu bo jedzie po Mesie i Winim znowu.
- Haczapurjan
- Posty: 5476
- Rejestracja: 28 lip 2025, 12:50
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
No i Numer też zahaczony
Jedno wideo, dwóch przegrywów, ławka
chłopaki z bloków, jeszcze tego brak tam, prawda
-
WladcaSlimakow
- Posty: 62
- Rejestracja: 17 sie 2025, 10:41
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
Coś się na ciebie znajdzie, Numer Raz?
Jeśli umiesz, zrób dobry numer raz
Jeśli umiesz, zrób dobry numer raz
- igorzastyy
- Posty: 2371
- Rejestracja: 12 mar 2023, 22:57
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
Zawsze byłeś cieniem Tedzika w Trzyha
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
Chciałeś chyba mnie zniesławić – niezła pycha
Ty, ja nie byłem nigdy w TrzyHa
Weź postudiuj lepiej stara szkołę, bo to słychać
Ty, ja nie byłem nigdy w TrzyHa
Weź postudiuj lepiej stara szkołę, bo to słychać
- igorzastyy
- Posty: 2371
- Rejestracja: 12 mar 2023, 22:57
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
Tede się musi wypowiedzieć w tej sprawie
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
wrzuć ktoś na soundcloud czy jakiś prywatny link na yt, nie będe płacił drugi raz za te samą płytę
- marmolad_k2
- Posty: 6627
- Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18
- igorzastyy
- Posty: 2371
- Rejestracja: 12 mar 2023, 22:57
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
Bez kitu, Numer oddaj kasę faramzonie
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
trzyha w dupe numerowi


-(1).gif)





