na szczęście ci co słuchają Tedego są glusi.
[beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
Dużo tych głuchych musi go słuchać skoro w ciągu miesiąca od teraz zagra 14 koncertów. A ludzie ze zdrowym słuchem ile będą mieli okazji posłuchać Mesa na żywo do końca tego roku?


Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
tede potrafi z koncertu zrobić dobrą imprezę za co ogromny props
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
Myślałem że to Skolim
- marmolad_k2
- Posty: 6625
- Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
Może będzie drzeć morde jak drzwi pomyli po pijaku.
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
Myślę, że "Zamxxnij pysk" z wersji Hałas XXende Mylffona można zaliczyć do dissów w ramach tego beefu bo jedzie po Mesie i Winim znowu.
- Haczapurjan
- Posty: 5472
- Rejestracja: 28 lip 2025, 12:50
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
No i Numer też zahaczony
Jedno wideo, dwóch przegrywów, ławka
chłopaki z bloków, jeszcze tego brak tam, prawda
-
WladcaSlimakow
- Posty: 62
- Rejestracja: 17 sie 2025, 10:41
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
Coś się na ciebie znajdzie, Numer Raz?
Jeśli umiesz, zrób dobry numer raz
Jeśli umiesz, zrób dobry numer raz


-(1).gif)

