[serial] Stamtąd (2022)
Moderatorzy: gogi, con shonery
Re: [serial] Stamtąd (2022)
te wszystkie dialogi to sa do wyjebania, zeby nie zagadkowy klimat tego miejsca i ciekawosc jak sie skonczy plus czekanie na wyjasnienie ktore mam nadzieje ze nastapi to byloby nie do ogladania
Re: [serial] Stamtąd (2022)
No strasznie wkurwiająca jest, chociaż props osobny za to, że z Julką są dość podobne do siebie i dobór matka - córka wygląda bardzo naturalnie
MalinowyJogurt 2
Re: [serial] Stamtąd (2022)
Skoro każda z postaci posiada tylko jedną półkulę mózgowa to nie ma się co dziwić, iż mają problem z opuszczeniem tego miejsca, skutecznie robią wszytko żeby w nim pozostać.
Pomijając dialogi oraz debilne zachowania uczestników parku rozrywki nie widzę żadnych plusów tego serialu.
Spoiler
jedną z najbardziej komicznych sytuacji był bodajże postrzał przez policjantkę, kuriozalna scena, która mnie rozbawiła
Re: [serial] Stamtąd (2022)
^ policjantka to jedno, ale w drugim sezonie imo przebiła to akcja gdy Ellis dostał nożem w colony house
polecam odwinąć bo poziom paradokumentu tam był zapodany
polecam odwinąć bo poziom paradokumentu tam był zapodany
#freefromage
Re: [serial] Stamtąd (2022)
gdyby zamiast bohaterów serialu umieścić użytkowników foruma to by wyszli stamtąd drugiego dnia dodatkowo zabierając ze sobą fanty zombiakow i pół latarni morskiej
Re: [serial] Stamtąd (2022)
W dodatku po paru dniach był już zdrów jak ryba... cośtam rzucili że "w mieście rany się szybciej goją" i pora na CSa
AMEX, no cap, 800 score
They wonder how... how I QAP like that
They wonder how... how I QAP like that
- ConeyIsland
- Posty: 6066
- Rejestracja: 24 mar 2021, 23:12
- Lokalizacja: łódzkie
Re: [serial] Stamtąd (2022)
To też jedna z pierwszych rzeczy które powiedziałem mojej tż jak to zaczęliśmy oglądać. Dlaczego do kurwy nędzy nie robią codziennych spotkań i nie dzielą się tymi wszystkimi odpałami które ich spotkały??? Ten coś się, tamten wlazł do drzewa, ten coś słyszał, tamten coś widział, każdy chuj na swój strójPrez pisze: ↑16 cze 2026, 12:52 Mnie chyba najbardziej wkurwia to ze tam nikt nikomu nic nie mówi, no ja pierdole każdy ma jakieś zwidy, rozkminy, wskazówki i siedzi cicho na pizdzie i sie nie pucuje, ktoś tu kiedyś ładnie napisał że każdy gra solo gierke i z biegiem odcinków coraz bardziej to wkurwia i jest absurdalne
Re: [serial] Stamtąd (2022)
przecież ostatnio było zebranie całej wioskiPrez pisze: ↑16 cze 2026, 12:52 Mnie chyba najbardziej wkurwia to ze tam nikt nikomu nic nie mówi, no ja pierdole każdy ma jakieś zwidy, rozkminy, wskazówki i siedzi cicho na pizdzie i sie nie pucuje, ktoś tu kiedyś ładnie napisał że każdy gra solo gierke i z biegiem odcinków coraz bardziej to wkurwia i jest absurdalne
jak znaleźli żółty garnitur to polecieli od razu to przegadać
fatima od razu pokazała, że ma coś na bebzonie
jade współpracuje z boydem
Re: [serial] Stamtąd (2022)
Dlatego, że postaci są kreowane na cymbałów, nawet jak pokazali jakieś wspólne zgromadzenie to było o niczym, tam przewagą jest brak logicznej komunikacji oraz zachowania, przecież te „istoty” nawet mają pompę z mieszkańców, im można przynajmniej kibicować.ConeyIsland pisze: ↑16 cze 2026, 15:28 Dlaczego do kurwy nędzy nie robią codziennych spotkań i nie dzielą się tymi wszystkimi odpałami które ich spotkały???
Spoiler
A tak btw nikt tam nie wpadł, że istnieje coś takiego jak koktajl mołotowa tym bardziej, że inteligenty ogarnęły bimbrownie, nawet w sumie nie było też żadnej próby dekapitacji
Re: [serial] Stamtąd (2022)
pomysły moje które bym chcial testowac jako mieszkaniec domu kolonialnego
Spoiler
- ktoś sie wjebał w pułapke na niedzwiedzie, to chyba logiczne ze moznaby jej uzyc i zlapac zombiaka i go schować do wora?
- całkowicie zatkać dziure z której wychodzą w nocy?
- zakopać zombiaka całkiem w ziemi głęboko, związanego całkiem
- akcja typu drabinka z simsów czyli zwabić zombiaka do jakiegoś domku i zawiesić amulet od zewnątrz xD
oczywiście nic z tego by nie zadziałało bo ktoś by dostał wizji i by zepsuł plan myslac ze 'uratuje ludzi' itp
- całkowicie zatkać dziure z której wychodzą w nocy?
- zakopać zombiaka całkiem w ziemi głęboko, związanego całkiem
- akcja typu drabinka z simsów czyli zwabić zombiaka do jakiegoś domku i zawiesić amulet od zewnątrz xD
oczywiście nic z tego by nie zadziałało bo ktoś by dostał wizji i by zepsuł plan myslac ze 'uratuje ludzi' itp
Re: [serial] Stamtąd (2022)
No podales 4 przyklady, a moznaby podac z 20 przeciwnychvego pisze: ↑16 cze 2026, 20:49przecież ostatnio było zebranie całej wioskiPrez pisze: ↑16 cze 2026, 12:52 Mnie chyba najbardziej wkurwia to ze tam nikt nikomu nic nie mówi, no ja pierdole każdy ma jakieś zwidy, rozkminy, wskazówki i siedzi cicho na pizdzie i sie nie pucuje, ktoś tu kiedyś ładnie napisał że każdy gra solo gierke i z biegiem odcinków coraz bardziej to wkurwia i jest absurdalne
jak znaleźli żółty garnitur to polecieli od razu to przegadać
fatima od razu pokazała, że ma coś na bebzonie
jade współpracuje z boydem
- Moltisanti
- Posty: 4965
- Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11
Re: [serial] Stamtąd (2022)
Zacząłem oglądać to od nowa i chyba jednak to wszystko ma tam sens, w co nie wierzyłem. Wszystko kręci sie wokół bajki dla dzieci i w jakiś zakręcony sposób to wszytsko okaże sie bajką w której muszą napisac pozytywny happy end, ale najpierw musza sobie przypomniec całą bajke. Jednocześnie hasło ze nie mozna zmienić raz napisanej historii pojawia sie na tyle często ze tych dzieci nie uratują, ale moze jak do nich zejdą to tabitha przypomni sobie wszystko od początku, dzieci będą zadowolone że tabitha ktora obiecała im pamiętać pamięta i klątwa zostanie zdjęta. Oczywiście tak nie bedzie i bedzie zupełnie inaczej.
Re: [serial] Stamtąd (2022)
No i tak pewnie niestety będzie, i jest to słabe, bo czym niby różni się wyjaśnienie "jesteśmy w bajce" od "wszyscy umarliśmy i jesteśmy w czyśćcu / leżymy w śpiączce w szpitalu / jesteśmy w komputerowej symulacji" ? No niczym, w każdej z tych wersji dozwolone są absolutnie wszystkie chwyty, podróże w czasie itd.. Takie tam Wayward Pines przynajmniej miało w miarę spójne wytłumaczenie czemu jes jak jes
AMEX, no cap, 800 score
They wonder how... how I QAP like that
They wonder how... how I QAP like that
Re: [serial] Stamtąd (2022)
Prez pisze: ↑16 cze 2026, 23:08No podales 4 przyklady, a moznaby podac z 20 przeciwnychvego pisze: ↑16 cze 2026, 20:49przecież ostatnio było zebranie całej wioskiPrez pisze: ↑16 cze 2026, 12:52 Mnie chyba najbardziej wkurwia to ze tam nikt nikomu nic nie mówi, no ja pierdole każdy ma jakieś zwidy, rozkminy, wskazówki i siedzi cicho na pizdzie i sie nie pucuje, ktoś tu kiedyś ładnie napisał że każdy gra solo gierke i z biegiem odcinków coraz bardziej to wkurwia i jest absurdalne
jak znaleźli żółty garnitur to polecieli od razu to przegadać
fatima od razu pokazała, że ma coś na bebzonie
jade współpracuje z boydem
podałem cztery na stwierdzenie "nikt nikomu nic nie mówi"
Re: [serial] Stamtąd (2022)
otóż to, pojscie na łatwiznę. zajebiscie gdyby jednak okazało się że to jednorazowa akcja i po wydostaniu się ogólnie dokrecaja drugi serial gdzie jest badane te miejsce, geneza wszystkiego, kto to budował itp, tu jest tyle możliwości ehhLuxair pisze: ↑18 cze 2026, 0:25 No i tak pewnie niestety będzie, i jest to słabe, bo czym niby różni się wyjaśnienie "jesteśmy w bajce" od "wszyscy umarliśmy i jesteśmy w czyśćcu / leżymy w śpiączce w szpitalu / jesteśmy w komputerowej symulacji" ? No niczym, w każdej z tych wersji dozwolone są absolutnie wszystkie chwyty, podróże w czasie itd.. Takie tam Wayward Pines przynajmniej miało w miarę spójne wytłumaczenie czemu jes jak jes
Re: [serial] Stamtąd (2022)
Moltisanti pisze: ↑17 cze 2026, 23:30 Zacząłem oglądać to od nowa i chyba jednak to wszystko ma tam sens, w co nie wierzyłem.
O kurcze trzeba być niezłym hardkorem, żeby to ponownie oglądać albo masochistą, gdzie dookoła multum fajnych seriali.
Re: [serial] Stamtąd (2022)
Spoiler
Re: [serial] Stamtąd (2022)
o kurde, chcialbyk miec tyle ciekawosci w sobie zeby sie az tak zaglebiac w cos, no dibra rozkminka








