Grand Theft Auto [seria]
Moderator: con shonery
Re: Grand Theft Auto [seria]
FLoo nie dyskutuj. Już nie będzie obsuwy, kropka.
- marmolad_k2
- Posty: 6713
- Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18
Re: Grand Theft Auto [seria]
Ja tylko obsuwę Biaka i Quebo kojarzę.
Re: Grand Theft Auto [seria]
floo już gotowy na banicję
Grand Theft Auto VI (GTA 6) is officialy scheduled to release worldwide on November 19, 2026, for PlayStation 5 and Xbox Series X/S.

Spoiler

- jest_zasadzka
- Posty: 325
- Rejestracja: 15 gru 2025, 17:48
Re: Grand Theft Auto [seria]
Banicja potrafi odświeżacz umysł. Postaraj się pomyśleć pozytywnie. GTA wyjdzie w terminie i zostanie kolejną epicką grą z deklasacją dla konkurencji. Zapamiętajcie te słowa. Ręczę za to permbanem.
Re: Grand Theft Auto [seria]
dajcie mu administratora za ten wpis
Grand Theft Auto VI (GTA 6) is officialy scheduled to release worldwide on November 19, 2026, for PlayStation 5 and Xbox Series X/S.

Spoiler

Re: Grand Theft Auto [seria]
Czyli pewnie trzeci trailer wleci 25 czerwca i w opisie pod filmem będzie link do preorderów
Światem kręcą pieniądze
Jeśli życie to dziwka, robi dla mnie pole dance
Jeśli życie to dziwka, robi dla mnie pole dance
Re: Grand Theft Auto [seria]
Pierwszy preorder w życiu będzie, ale trochę mnie martwi, że mogą wszystkiego nie dowieść na czas (będzie tego w chuj przecież)
Re: Grand Theft Auto [seria]
Dowiozą, mieli na to czasu kilkanaście lat
Światem kręcą pieniądze
Jeśli życie to dziwka, robi dla mnie pole dance
Jeśli życie to dziwka, robi dla mnie pole dance
Re: Grand Theft Auto [seria]
w sumie dopiero sie jorgnalem, ze wszystkie czesci GTA w uniwersum post-2D maja identyczny uklad graficzny na okladkach. I niesamowite jest to, choc jednoczesnie jestem w szoku, jak bardzo one sa chujowe. W SA i IV zdecydowanie byly najlepsze, a reszta najlepiej jak stoi bokiem na polce. No moze w przypadku VI wezme kolekcjonerke, o ile w ogole beda i jaka beda mialy zawartosc. Ja licze na OST box set jak przy VC lub artbook.
Alles is literêre fiksie, die inhoud wat ek publiseer is jou verbeelding. Jy het alles uitgedink. Ek is nie eens ’n skaduwee in jou wêreld nie, ek haal nie asem as ’n lewende wese nie. Hou op om aan my te dink. Laat my uit jou gedagtes verdwyn.
Re: Grand Theft Auto [seria]
No, na górze śmigłowiec i motocykl w tym samym rogu zawsze.
Re: Grand Theft Auto [seria]
Czym się w ogóle charakteryzują preordery gier pokroju GTA? Na co możemy liczyć kupując preorder GTA 6?
Światem kręcą pieniądze
Jeśli życie to dziwka, robi dla mnie pole dance
Jeśli życie to dziwka, robi dla mnie pole dance
Re: Grand Theft Auto [seria]
Pewnie jakieś cyfrowe dodatki chuja warte typu nowy gnat albo ubranie w szafie. xD
Ciekawe co będzie zawierała kolekcjonerka.
Ciekawe co będzie zawierała kolekcjonerka.
- zemsta1camzata
- Posty: 14761
- Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
- Lokalizacja: 022 wwr
Re: Grand Theft Auto [seria]
Ze zagrasz dwa dni szybciej
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
jaki dresscode? w klubie w dresach
za nogawką ukryta jest maczeta
za nogawką ukryta jest maczeta
Re: Grand Theft Auto [seria]
jesli dobrze pamietam, w przypadku V nie bylo zadnych bonusow za zlozenie pre-orderu na X360. Po prostu przychodzila w dniu premiery jak IV i tyle. I tak samo pewnie bedzie przy VI. Oby chociaz do fizykow dorzucili mape gry, ja w San Andreas (PC) mialem przewodnik po grze i uniwersum. Ale to pewnie tez zalezalo od wydania w duzym pudelku. Dzisiaj gry sa po prostu wpierdalane w pudelko, a w srodku nie ma nic i wolaja za to trzy paczki, a co najlepsze, to jeszcze musisz pobrac gre z neta i ja zaktualizowac. Cale szczescie R* zawsze dodawalo mape swiata, wiec lepiej to wyglada i mozna sobie fizyka zostawic do kolekcji na polce.
Alles is literêre fiksie, die inhoud wat ek publiseer is jou verbeelding. Jy het alles uitgedink. Ek is nie eens ’n skaduwee in jou wêreld nie, ek haal nie asem as ’n lewende wese nie. Hou op om aan my te dink. Laat my uit jou gedagtes verdwyn.
Re: Grand Theft Auto [seria]
ciekawe jak gigantyczna mape szykuje R* w GTA VI. Biorac pod uwage liczbe i rozmach poszczegolnych stref, no i tetniacy zyciem ekosystem. Na razie wyglada to obiecujaco i chyba kazdy znajdzie cos dla siebie, skoro stan Leonida jest zaprojektowany na ogromne strefy. VC jako serce Leonidy, centralny osrodek gry i najbardziej zageszczony punkt na mapie, ociekajacy luksusem i blichtrem. Ale podzielony tez na biedniejsze dzielnice, jak chociazby Little Havana. Obok jest kolejna czesc miasta - lancuch wysepek, bogate rezydencje (Key Biscayne), z mozliwoscia eksploracji wodnej i nurkowania (Nixon Beach Sandbar, Neptune Memorial Reef). Tak wyglada ten teren w realnym zyciu.
teren bagien Grassrivers (Everglades National Park) i Archipelag Leonida Keys (Key West) tez sa w chuj ogromne. A jeszcze chca zmiescic tam industrialna Ambrosie z rafineria cukrowa, Port Gellhorn i Mount Kalaga National Park. Tylko ciekawe czym sa inspirowane.
no i propsik za te kontrasty, bo z jednej strony dostajemy sterylne miasto VC, a mile dalej toniemy w blocie Grassrivers lub przemierzamy rynsztok Port Gellhorn, ktory jest pelny cpunow i pijakow. Przeskok klimatyczny bedzie budowal immersje, jesli kazda z tych stref bedzie miala wlasna flore i faune, ale tez unikalny styl jazdy znany z GTA IV. Nie wiem czy ktos zwrocil na to uwage, ale przeciez styl jazdy rozni sie miedzy asfaltem, a piaskiem i blotem. Chyba nawet w pierwszym trailerze byl kadr, jak muscle car wchodzi w zakret na pozamiejskich terenach.
Spoiler

no i propsik za te kontrasty, bo z jednej strony dostajemy sterylne miasto VC, a mile dalej toniemy w blocie Grassrivers lub przemierzamy rynsztok Port Gellhorn, ktory jest pelny cpunow i pijakow. Przeskok klimatyczny bedzie budowal immersje, jesli kazda z tych stref bedzie miala wlasna flore i faune, ale tez unikalny styl jazdy znany z GTA IV. Nie wiem czy ktos zwrocil na to uwage, ale przeciez styl jazdy rozni sie miedzy asfaltem, a piaskiem i blotem. Chyba nawet w pierwszym trailerze byl kadr, jak muscle car wchodzi w zakret na pozamiejskich terenach.
Alles is literêre fiksie, die inhoud wat ek publiseer is jou verbeelding. Jy het alles uitgedink. Ek is nie eens ’n skaduwee in jou wêreld nie, ek haal nie asem as ’n lewende wese nie. Hou op om aan my te dink. Laat my uit jou gedagtes verdwyn.
Re: Grand Theft Auto [seria]
Ciekawe czy w tej części również doczekamy się chujowej fabuły












