Hellfield (CrackHouse)

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
xxxkawo
Posty: 1493
Rejestracja: 24 sty 2021, 1:19

Re: Hellfield (CrackHouse)

Post autor: xxxkawo »

moody pisze: 21 maja 2026, 21:54 nie bedzie, w tematyce majorkowej dawid obserwator dal w tym tygodniu lepszego bengera
Będzie, bo bit ma hitowy sznyt
Mocny zawodnik, robi na tiktoku remake bitów znanych numerów 1:1
Światem kręcą pieniądze
Jeśli życie to dziwka, robi dla mnie pole dance
Awatar użytkownika
scam_sakawa
Posty: 10148
Rejestracja: 24 kwie 2019, 8:43

Re: Hellfield (CrackHouse)

Post autor: scam_sakawa »

ale potężna muzyka, już nie mogę się doczekać tego arcydzieła :bowdown:
Wszystkie moje posty są wyłącznie fikcją literacką i nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości.
Awatar użytkownika
qualite_de_schizoide
Posty: 2412
Rejestracja: 30 cze 2019, 17:19

Re: Hellfield (CrackHouse)

Post autor: qualite_de_schizoide »

Mallorca po 2 tygodniach 3,2 mln wyświetleń na youtube, 1 miejsce na spotify. To im się udało. Tak jak powiedział sento do hellfielda. Robią konsekwentnie tracki i nawet jak niektóre nie wychodzą tak jakby chcieli to konsekwentnie i w końcu wychodzi hit, tak jak w przypadku Mallorca.
Na zdrowie dzieciak niech kapie
Chcę tu i teraz, bo znudziło mi się kurwa czekanie łapiesz?
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 9408
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Hellfield (CrackHouse)

Post autor: FruitOffTheWall »

nie no kurwa baby dance, gumki recepturki i oczywko FENDI to ultra bengery.

ma momenty ten hellfield za równo bardzo dobrze, jak i ultra chujowe jak np ten numer z zusje xd
rip zioloziolo
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti

owoc dziwko może wszystko
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 17501
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Hellfield (CrackHouse)

Post autor: oldschool »

Hellfield i Sentino byli tym kawałkiem TOP 1 polskim rapie w maju 2026.

Ona mnie pyta skąd woń tej esencji
To zbita kula spod kutasencji
moody
Posty: 1636
Rejestracja: 14 cze 2019, 22:34

Re: Hellfield (CrackHouse)

Post autor: moody »

Tym razem zapowiada sie slaby numer chyba

Awatar użytkownika
xxxkawo
Posty: 1493
Rejestracja: 24 sty 2021, 1:19

Re: Hellfield (CrackHouse)

Post autor: xxxkawo »

Każdy utwór z tej płyty brzmi tak samo
Światem kręcą pieniądze
Jeśli życie to dziwka, robi dla mnie pole dance
georgefloyd
Posty: 326
Rejestracja: 26 lip 2025, 9:06

Re: Hellfield (CrackHouse)

Post autor: georgefloyd »

Bo to taki koncept płyty jest.
drzeworyt
Posty: 324
Rejestracja: 09 sie 2019, 23:41

Re: Hellfield (CrackHouse)

Post autor: drzeworyt »

z jakiego francuskiego numeru jest zajebana ta melodia? nie daje mi spokoju @bronek
🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩
HWDP kurwo - nique la police
Jebać ich przekaz, FREE PALESTINE
Ja nie będę już pierdolił o pożyczkach
Koniec z tym gównem, i just wanna get ma dick sucked
Awatar użytkownika
bronek
FAJNOSLGWKOWICZ
Posty: 4898
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:17
Lokalizacja: エルバフ

Re: Hellfield (CrackHouse)

Post autor: bronek »

Nie mam zielonego pojecia mowiac szczerze ale daj znac jak znajdziesz
przyszedłem się tu napierdalać a nie kurwa jakieś Ania powiedziała czy kurwa Klaudia
Jem pizzę, piszę teksty, teraz jestem w prime jak Szczęsny
Szacunek za bycie sobą i za wersy
Wy tak bardzo się staracie, że każdy jest pierwszy lepszy
Awatar użytkownika
qualite_de_schizoide
Posty: 2412
Rejestracja: 30 cze 2019, 17:19

Re: Hellfield (CrackHouse)

Post autor: qualite_de_schizoide »

hahah bez kitu ja jestem również przekonany, że gdzieś słyszałem ten refren, co jest

Dodano po 3 minutach 11 sekundach:
@drzeworyt @bronek
haha kurwa minuta rozkminka i mam, lubię ten track

miłe wspomnienia z nim mam
Na zdrowie dzieciak niech kapie
Chcę tu i teraz, bo znudziło mi się kurwa czekanie łapiesz?
Awatar użytkownika
rozklad_gaussa
Posty: 3409
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:22
Lokalizacja: siedziba siemano soprano records

Re: Hellfield (CrackHouse)

Post autor: rozklad_gaussa »

Twórca wątku Civil War w USA na forum cohones. Chcesz dymy? Zapraszam.

free fromage
Awatar użytkownika
xxxkawo
Posty: 1493
Rejestracja: 24 sty 2021, 1:19

Re: Hellfield (CrackHouse)

Post autor: xxxkawo »

Czemu ona jest na wszystkich klipach u niego
Światem kręcą pieniądze
Jeśli życie to dziwka, robi dla mnie pole dance
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 4507
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: Hellfield (CrackHouse)

Post autor: yungXpaproch »

pewnie przyjaciółka
pzdr z farcikiem
obczaj se muzyczke synku :joint:
https://www.youtube.com/@yung_paproch
WesolyJozek
Posty: 550
Rejestracja: 14 sie 2025, 20:13

Re: Hellfield (CrackHouse)

Post autor: WesolyJozek »

georgefloyd pisze: 01 cze 2026, 18:38 Jak każdy rap. To jest muzyka rozrywkowa zaliczenia przez ulicznych murzynów podczas nielegalnych imprez. Średnia iq murzynów na bronxie jest niższa niż iq gorylicy koko. Od zawsze ten gatunek był dla przyglupów.
Dobrze mówisz Grzesiu
dogbert pisze: 06 lut 2026, 20:48 Kultura żydowska, dagestańska, czeczeńska i polsko-prawilno-uliczna, jako ostoja klasycystycznego homo-erotyzmu - analiza dzieł wybranych.
zuperhero
Posty: 2546
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: Hellfield (CrackHouse)

Post autor: zuperhero »

hellfield dalej jest w związku z tą, przewijającą się w temacie, ekstremalnie zrobioną laską?
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 5020
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26
Lokalizacja: Vice City

Re: Hellfield (CrackHouse)

Post autor: oyama »

fajna nutka, ale lepsza jest z Sento. Hellfield w doskonalej formie, zeby hurtem wypuszczac letniawe.
Alles is literêre fiksie, die inhoud wat ek publiseer is jou verbeelding. Jy het alles uitgedink. Ek is nie eens ’n skaduwee in jou wêreld nie, ek haal nie asem as ’n lewende wese nie. Hou op om aan my te dink. Laat my uit jou gedagtes verdwyn.
Awatar użytkownika
qualite_de_schizoide
Posty: 2412
Rejestracja: 30 cze 2019, 17:19

Re: Hellfield (CrackHouse)

Post autor: qualite_de_schizoide »

Serio tylko ja tu słyszę refren Gimsa z Seya? Nawet ta butelka brzmi identycznie
Na zdrowie dzieciak niech kapie
Chcę tu i teraz, bo znudziło mi się kurwa czekanie łapiesz?
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 4507
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: Hellfield (CrackHouse)

Post autor: yungXpaproch »

niezłe, niech puszcza te letniaki hurtem to będzie co odpalić do browara w słońcu
pzdr z farcikiem
obczaj se muzyczke synku :joint:
https://www.youtube.com/@yung_paproch
Awatar użytkownika
rozklad_gaussa
Posty: 3409
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:22
Lokalizacja: siedziba siemano soprano records

Re: Hellfield (CrackHouse)

Post autor: rozklad_gaussa »

qualite_de_schizoide pisze: 17 cze 2026, 13:46 Serio tylko ja tu słyszę refren Gimsa z Seya? Nawet ta butelka brzmi identycznie
nie tylko ty spokojnie
Twórca wątku Civil War w USA na forum cohones. Chcesz dymy? Zapraszam.

free fromage
ODPOWIEDZ