Kategoria poświęcona wykonawcom.
Moderatorzy: Jose , oldschool
xxxkawo
Posty: 1488 Rejestracja: 24 sty 2021, 1:19
Post
autor: xxxkawo » 04 cze 2026, 12:14
moody pisze: ↑ 21 maja 2026, 21:54
nie bedzie, w tematyce majorkowej dawid obserwator dal w tym tygodniu lepszego bengera
Będzie, bo bit ma hitowy sznyt
Mocny zawodnik, robi na tiktoku remake bitów znanych numerów 1:1
Światem kręcą pieniądze
Jeśli życie to dziwka, robi dla mnie pole dance
xxxkawo
scam_sakawa
Posty: 10147 Rejestracja: 24 kwie 2019, 8:43
Post
autor: scam_sakawa » 04 cze 2026, 12:15
ale potężna muzyka, już nie mogę się doczekać tego arcydzieła
Wszystkie moje posty są wyłącznie fikcją literacką i nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości.
scam_sakawa
qualite_de_schizoide
Posty: 2408 Rejestracja: 30 cze 2019, 17:19
Post
autor: qualite_de_schizoide » 08 cze 2026, 8:21
Mallorca po 2 tygodniach 3,2 mln wyświetleń na youtube, 1 miejsce na spotify. To im się udało. Tak jak powiedział sento do hellfielda. Robią konsekwentnie tracki i nawet jak niektóre nie wychodzą tak jakby chcieli to konsekwentnie i w końcu wychodzi hit, tak jak w przypadku Mallorca.
Na zdrowie dzieciak niech kapie
Chcę tu i teraz, bo znudziło mi się kurwa czekanie łapiesz?
qualite_de_schizoide
FruitOffTheWall
Posty: 9404 Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24
Post
autor: FruitOffTheWall » 08 cze 2026, 10:34
nie no kurwa baby dance, gumki recepturki i oczywko FENDI to ultra bengery.
ma momenty ten hellfield za równo bardzo dobrze, jak i ultra chujowe jak np ten numer z zusje xd
FruitOffTheWall
oldschool
Moderator
Posty: 17501 Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50
Post
autor: oldschool » 08 cze 2026, 18:14
Hellfield i Sentino byli tym kawałkiem TOP 1 polskim rapie w maju 2026.
VIDEO
Ona mnie pyta skąd woń tej esencji
To zbita kula spod kutasencji
oldschool
moody
Posty: 1636 Rejestracja: 14 cze 2019, 22:34
Post
autor: moody » 14 cze 2026, 15:53
Tym razem zapowiada sie slaby numer chyba
VIDEO
moody
xxxkawo
Posty: 1488 Rejestracja: 24 sty 2021, 1:19
Post
autor: xxxkawo » 14 cze 2026, 16:52
Każdy utwór z tej płyty brzmi tak samo
Światem kręcą pieniądze
Jeśli życie to dziwka, robi dla mnie pole dance
xxxkawo
bronek
FAJNOSLGWKOWICZ
Posty: 4898 Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:17
Lokalizacja: エルバフ
Post
autor: bronek » 14 cze 2026, 21:58
Nie mam zielonego pojecia mowiac szczerze ale daj znac jak znajdziesz
przyszedłem się tu napierdalać a nie kurwa jakieś Ania powiedziała czy kurwa Klaudia
Jem pizzę, piszę teksty, teraz jestem w prime jak Szczęsny
Szacunek za bycie sobą i za wersy
Wy tak bardzo się staracie, że każdy jest pierwszy lepszy
bronek
qualite_de_schizoide
Posty: 2408 Rejestracja: 30 cze 2019, 17:19
Post
autor: qualite_de_schizoide » 14 cze 2026, 22:07
hahah bez kitu ja jestem również przekonany, że gdzieś słyszałem ten refren, co jest
Dodano po 3 minutach 11 sekundach:
@drzeworyt @bronek
haha kurwa minuta rozkminka i mam, lubię ten track
VIDEO
miłe wspomnienia z nim mam
Na zdrowie dzieciak niech kapie
Chcę tu i teraz, bo znudziło mi się kurwa czekanie łapiesz?
qualite_de_schizoide
rozklad_gaussa
Posty: 3409 Rejestracja: 07 paź 2019, 20:22
Lokalizacja: siedziba siemano soprano records
Post
autor: rozklad_gaussa » 16 cze 2026, 20:29
VIDEO
Twórca wątku Civil War w USA na forum cohones. Chcesz dymy? Zapraszam.
free fromage
rozklad_gaussa
xxxkawo
Posty: 1488 Rejestracja: 24 sty 2021, 1:19
Post
autor: xxxkawo » 17 cze 2026, 1:00
Czemu ona jest na wszystkich klipach u niego
Światem kręcą pieniądze
Jeśli życie to dziwka, robi dla mnie pole dance
xxxkawo
WesolyJozek
Posty: 550 Rejestracja: 14 sie 2025, 20:13
Post
autor: WesolyJozek » 17 cze 2026, 2:10
georgefloyd pisze: ↑ 01 cze 2026, 18:38
Jak każdy rap. To jest muzyka rozrywkowa zaliczenia przez ulicznych murzynów podczas nielegalnych imprez. Średnia iq murzynów na bronxie jest niższa niż iq gorylicy koko. Od zawsze ten gatunek był dla przyglupów.
Dobrze mówisz Grzesiu
dogbert pisze: ↑ 06 lut 2026, 20:48
Kultura żydowska, dagestańska, czeczeńska i polsko-prawilno-uliczna, jako ostoja klasycystycznego homo-erotyzmu - analiza dzieł wybranych.
WesolyJozek
zuperhero
Posty: 2546 Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08
Post
autor: zuperhero » 17 cze 2026, 11:38
hellfield dalej jest w związku z tą, przewijającą się w temacie, ekstremalnie zrobioną laską?
zuperhero
oyama
Posty: 5020 Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26
Lokalizacja: Vice City
Post
autor: oyama » 17 cze 2026, 13:35
fajna nutka, ale lepsza jest z Sento. Hellfield w doskonalej formie, zeby hurtem wypuszczac letniawe.
Alles is literêre fiksie, die inhoud wat ek publiseer is jou verbeelding. Jy het alles uitgedink. Ek is nie eens ’n skaduwee in jou wêreld nie, ek haal nie asem as ’n lewende wese nie. Hou op om aan my te dink. Laat my uit jou gedagtes verdwyn.
oyama
qualite_de_schizoide
Posty: 2408 Rejestracja: 30 cze 2019, 17:19
Post
autor: qualite_de_schizoide » 17 cze 2026, 13:46
Serio tylko ja tu słyszę refren Gimsa z Seya? Nawet ta butelka brzmi identycznie
Na zdrowie dzieciak niech kapie
Chcę tu i teraz, bo znudziło mi się kurwa czekanie łapiesz?
qualite_de_schizoide
yungXpaproch
Posty: 4507 Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™
Post
autor: yungXpaproch » 17 cze 2026, 14:00
niezłe, niech puszcza te letniaki hurtem to będzie co odpalić do browara w słońcu
yungXpaproch
rozklad_gaussa
Posty: 3409 Rejestracja: 07 paź 2019, 20:22
Lokalizacja: siedziba siemano soprano records
Post
autor: rozklad_gaussa » 17 cze 2026, 14:38
qualite_de_schizoide pisze: ↑ 17 cze 2026, 13:46
Serio tylko ja tu słyszę refren Gimsa z Seya? Nawet ta butelka brzmi identycznie
nie tylko ty spokojnie
Twórca wątku Civil War w USA na forum cohones. Chcesz dymy? Zapraszam.
free fromage
rozklad_gaussa