TIBIA

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
elpe
Posty: 362
Rejestracja: 18 mar 2020, 13:59

Re: TIBIA

Post autor: elpe »

Najważniejsze na tym etapie to ogarnąć sobie czym jest imbuing i nowy system taskow. Na magu eq na początku to kwestia drugorzędna, bo starczy tbh focus cape, bohy, hat of the mad do 80 i jakiś spellbook z bonusem do mlvla. Na 30 lvlu gfb w łapę i exp leci jak szalony
Awatar użytkownika
137
Posty: 16
Rejestracja: 09 maja 2026, 5:30
Lokalizacja: Krk

Re: TIBIA

Post autor: 137 »

Jedna z gier mojego życia...

Grałem 20 lat temu dość dużo.

Niedawno wróciłem. Pograłem pół roku. Wbiłem 341 level knightem.

Im dłużej się gra, to tibia zaczyna pełnić główną role w życiu. Pojawia się uzależnienie pewnego rodzaju i człowiek musi dostosować swoje życie pod grę albo zrezygnować.

Ja zrezygnowałem, nie wiem, czy kiedyś wrócę. Ale grało się naprawde spoko.
Awatar użytkownika
KILLIE
Posty: 1000
Rejestracja: 04 maja 2019, 17:48

Re: TIBIA

Post autor: KILLIE »

We wtorek wjezdza rebalance, oczywiscie, ze wyglada zupelnie inaczej od pierwszych zapowiedzi i oczywiscie, ze jeszcze przez pare miesiecy beda wszystko zmieniac :D :D
Awatar użytkownika
elpe
Posty: 362
Rejestracja: 18 mar 2020, 13:59

Re: TIBIA

Post autor: elpe »

Druid po rebalansie to jakaś maszyna :bowdown:
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 5685
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: TIBIA

Post autor: Prez »

Właśnie oglądam streamy w pracy jak mam chwile, czuje ze to znerfia bo wszyscy mówią ze przesada xd
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
Raperzy, choć lecą okropnie, wszędzie się pchają
Jedyne co robią wielokrotnie, to mnie wkurwiają
ODPOWIEDZ