Świnia
Re: Świnia
nie wiem, co tam u niego teraz, ale Szops mi czasem podsyła jakieś niepublikowane rzeczy sprzed 10 lat, mogliby wypuścić bootleg z tymi starociami, ale chyba Świnia nie chce : /
Re: Świnia
"świnia" co za ksywa? łajzo nie kojarz z chlewem
tytuł wieprza w polskim rapie już dawno zajął tede
tytuł wieprza w polskim rapie już dawno zajął tede
- v3sp347ine
- Posty: 66
- Rejestracja: 20 kwie 2026, 19:33
Re: Świnia
No i tak od 10 lat właśnie jest cisza ze strony Szyma. Ostatni raz coś było wiadomo o nim chyba przy h16c2? Pamiętam, że go ejmatt nominował. No i dał znać, że nie odpowie i tak czekamy :| Ciekaw jestem czy postawił ten parter i poddasze, co kiedyś se obiecywał.
Jezus Maria, styl jak krezus
Re: Świnia
to nie jest scena dla raperów jak Świnia
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
- v3sp347ine
- Posty: 66
- Rejestracja: 20 kwie 2026, 19:33
Re: Świnia
Świnia zbyt często mówił, że rap to tylko zajawka, a nie plan na życie. FauEnEm go znalazł i dojechał za to, że ten chciał normalnie p*acować jak człowiek. No, ale ta. Zbyt dużo kasztanów, żeby się taki chłop jak Świnia odnalazł.
Jezus Maria, styl jak krezus
Re: Świnia
dwa lata temu prowadził audycję w krakowskim radiu, została po tym chyba tylko playlista na spoti i profil na ig
na fejsie dość łatwo go znaleźć (ale nic ciekawego na publicznym profilu nie ma)
na fejsie dość łatwo go znaleźć (ale nic ciekawego na publicznym profilu nie ma)

.jpg)
