VKIE

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
aplew
Posty: 398
Rejestracja: 08 lis 2024, 16:12

Re: VKIE

Post autor: aplew »

jotwupe pisze: 27 wrz 2025, 12:16 Niech kurwa usłyszę ksywę aplew gdzies na koncercie albo festiwalu to wjeżdżam bez gadki.
Awatar użytkownika
Popi
Posty: 1739
Rejestracja: 11 sty 2020, 10:13

Re: VKIE

Post autor: Popi »

Ma coś takiego wariat w Sobie, że się chce tego słuchać
Popi.jaku
Awatar użytkownika
mordehajszpontyn
Posty: 26
Rejestracja: 25 mar 2026, 17:21
Lokalizacja: W POLSCE GDZIE DUPY GORĄCE

Re: VKIE

Post autor: mordehajszpontyn »

aplew pisze: 15 kwie 2026, 23:13
Fajny mixtape. Drugi kawałek miazga.
KURWY PSY, DOBRE DUPY SUCZKI
georgefloyd
Posty: 312
Rejestracja: 26 lip 2025, 9:06

Re: VKIE

Post autor: georgefloyd »

Za stary jestem na to. Strasznie męcząca muzyka, po przesłuchaniu czuję się gorzej niż przed pójściem na siłkę xdd.
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 17483
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: VKIE

Post autor: oldschool »

Vkie najlepszy raper, którego ślizgawka odpowiednio nie docenia.
Ona mnie pyta skąd woń tej esencji
To zbita kula spod kutasencji
Awatar użytkownika
ART
Posty: 16735
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: pół mewa - pół kicia

Re: VKIE

Post autor: ART »

tu sie nie slucha rapu tu sie wymysla kreacje na multikonta

Dodano po 37 minutach 29 sekundach:
dajcie mu dobre bity ja pierdole
jest modelką z instagrama
co z nią zrobię to już nie jest twoja sprawa


rym| last.fm
Awatar użytkownika
aplew
Posty: 398
Rejestracja: 08 lis 2024, 16:12

Re: VKIE

Post autor: aplew »

lubilem vkiego do beefu z wnykiem. Brakowalo mi kogos takiego jak wnyku z kwadratowym flow, ale przekminionymi tekstami na poziomie brudnej ulicy i w traphouse'owym klimacie.
jotwupe pisze: 27 wrz 2025, 12:16 Niech kurwa usłyszę ksywę aplew gdzies na koncercie albo festiwalu to wjeżdżam bez gadki.
Awatar użytkownika
sqlie
Posty: 1723
Rejestracja: 03 mar 2024, 14:20

Re: VKIE

Post autor: sqlie »

ale czemu przez beef przestałeś lubić xD?
Awatar użytkownika
sheider
Posty: 225
Rejestracja: 22 sie 2025, 20:47
Lokalizacja: WRO

Re: VKIE

Post autor: sheider »



posłuchałbym go więcej w takim wydaniu
Berka
Zbanowany
Posty: 17
Rejestracja: 31 mar 2026, 15:04

Re: VKIE

Post autor: Berka »

Siedzą mi z 2 tracki u niego. Na dłuższą metę nie pasuje mi jego barwa głosu więc nie słucham.

// no bardzo dziwne, że akurat wszystko co piszesz pokrywa się z tym, co pisał Pan RIVALDO111
ban

oldschool
Awatar użytkownika
KILLIE
Posty: 1000
Rejestracja: 04 maja 2019, 17:48

Re: VKIE

Post autor: KILLIE »

pragnien brak, czas cie goni bardzo mocne rzeczy, typ jest w chuj plodny
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 4493
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: VKIE

Post autor: yungXpaproch »

rozpierdol jak zawsze
pzdr z farcikiem
obczaj se muzyczke synku :joint:
https://www.youtube.com/@yung_paproch
Awatar użytkownika
Pvsio
Posty: 1532
Rejestracja: 16 mar 2020, 19:14
Lokalizacja: 048/071

Re: VKIE

Post autor: Pvsio »


klip wleciał na yt też, dobrze leci uki ale brakuje mi pierdolniecia jakiegoś w tym traku, chociaż z jego muzą mam tak, że nawet jak jest średnio jak na niego to po paru odsłuchach się wkręca numer, nie zawsze można w końcu na wkurwie nawijać
lygrys pisze: 27 lis 2023, 12:52 Mogę się bić z każdym, teraz i w każdej innej chwili.
Mam wyjebane na konsekwencje, niech świat zapłonie.
Awatar użytkownika
qualite_de_schizoide
Posty: 2389
Rejestracja: 30 cze 2019, 17:19

Re: VKIE

Post autor: qualite_de_schizoide »

dojebane
elegancko sobie leci, bit fajny, klip tak samo
Na zdrowie dzieciak niech kapie
Chcę tu i teraz, bo znudziło mi się kurwa czekanie łapiesz?
Awatar użytkownika
KILLIE
Posty: 1000
Rejestracja: 04 maja 2019, 17:48

Re: VKIE

Post autor: KILLIE »



dokurwione dokurwione dokurwione
Awatar użytkownika
fromage
Posty: 4575
Rejestracja: 07 gru 2020, 20:01

Re: VKIE

Post autor: fromage »

Siedzą mi z 2 tracki u niego. Na dłuższą metę nie pasuje mi jego barwa głosu więc nie słucham
Chief Keef pisze: I'm so fly, I'm so fly, in Hawaii eating Thai
You gotta pay me for a comment, and that comment might be why
Asian ho, say she think I'm nice, why 'cause I eat rice?
Bitch, I'm mean, go and get your things, you can spend the night
Awatar użytkownika
JoeyJoeJoe
Posty: 848
Rejestracja: 30 lis 2019, 1:21

Re: VKIE

Post autor: JoeyJoeJoe »

Spoiler
Będzie featuring vkiego u Bonusa NSDAP.

Szkoda, że dogrywa się przypałowemu i średniemu mc, ale cóż skoro był już feat z Olszakumplem i The Penis Sucker (TPS) to można się było tego spodziewać.
Słuchaj, zaraz Cię tutaj pouczy Paweł z Graila, że musisz mi nalać tego soku i będziesz pouczony
ODPOWIEDZ