[beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Kto wygrywa beef na ten moment?

Tede
237
58%
Ten Typ Mes
60
15%
remis
3
1%
obaj przegrywają
108
26%
 
Liczba głosów: 408

Awatar użytkownika
marmolad_k2
Posty: 6640
Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

Post autor: marmolad_k2 »

Łeee, nikt nie będzie pamiętać, że przerwy w dissach są!!1
Tymczasem ostatecznym gwoździem do trumny Mesa było tak długie zwlekanie z dissem, że już nikt nie traktował go poważnie.
saturn pisze: 10 wrz 2024, 21:56 tu jest normalne forum ślizgawka, więc zwracamy się do siebie normalnie - czasem kolego, czasem kurwo
spoken
Posty: 159
Rejestracja: 01 lis 2025, 12:40

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

Post autor: spoken »

2rzyn pisze: 01 mar 2026, 21:39
spoken pisze: 01 mar 2026, 18:27
2rzyn pisze: 01 mar 2026, 14:12
No i sam sobie odpowiedziales na pytanie. Nie rozumiesz bo wlqsnie ten chuj w twoich uszach jest wepchniety po same jajca, mozliwe ze doszlo do przesuniecia kosci policzkowych.
Nie chodzi o to ze Mes jest Mozartem tylko o to ze jest lepszy od flakusa i nagral lepsze numery
Jak tam 2rzyn?piana w pysku? :lol:
Tede nagrał numery beefowe miażdżąc odklejusa z jego pedalskimi zaśpiewami...tego oczekuje od hip-hopu
Jak sobie chcę sobie posłuchać czegoś innowacyjnego z ucztą dla ucha to sobie włącze np:Bjork...od hip-hopu oczekuje czegoś innego
Mesa beefiwe kawałki to kompletnie nic szczególnego w warstwie brzmieniowej więc skończ pierdolić o jakimś mitycznym słuchu
Awatar użytkownika
Burak
kadłub chuj
Posty: 9604
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:09

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

Post autor: Burak »

To że Tede robi byle jak to przylegnie do Tedego na ślizgawce bankowo fakt jest to (bo to prawda)
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 11444
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

Post autor: 2rzyn »

Spoken przeciez szczyt pedalstwa w tym beefie to byl tede z millerem :lol:
Discopolowiec flakusinski sromotnie przegral twn beef z tournament winnerem czyli Panem Mesem :joint:


Warn.
Powód: wielokrotnie zgłaszany spam/utrudnianie korzystania z forum w tym temacie oraz w innych.
Jose
Jose pisze: 08 lut 2026, 22:48 Dlaczego 2rzyn Królem Jest
Awatar użytkownika
igorzastyy
Posty: 2379
Rejestracja: 12 mar 2023, 22:57

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

Post autor: igorzastyy »

Karleone pisze: 02 mar 2026, 10:06 Dtkj ma polot i jest follow upem do kurwa tupaca w odpowiedzi na follow up do biggiego, do tego jest prześmiewcze i wpada w ucho, to jest majstersztyk beefowy, potężne zagranie, a teraz już klasyk
Jest tym mocniejsze ile razy wcześniej Tede się wkurwial o to że peja nazywał go kurwą, a robił to często, przepiękne zaoranie

Mes próbował zrobić coś podobnego ale suka i frajer nie przylgną tak do tedego, nie mają takiej mocy, niuansów itd to puste frazesy, oczywiście publika też się zmieniła, a Tede wyciagnal wnioski z dtkj i nie odniósł się do tych słów ani razu
Racja. Tak chciałem wyśmiać Mesa, że Rychu dostał rykoszetem, a DTKJ razem ze zwrotkami jest znacznie lepsze od utworu "Tede to frajer". Żeby nie było wątpliwości to oświadczam, że to nie jest sarkazm.
buarzej
Posty: 81
Rejestracja: 16 lut 2020, 20:44

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

Post autor: buarzej »

Faktycznie, żeby lubić dissy mesa trzeba mieć super słuch. Co ciekawe, dissy Tedego zaczynają brzmieć podobnie do nich, jak się je puści z telefonu umieszczonego w muszli klozetowej, bo mix 3 z czterech dissow this type mesa musiał robić Artur z Karciem tak żeby jak najmniej było słychać co on pierdoli.
Awatar użytkownika
Burak
kadłub chuj
Posty: 9604
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:09

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

Post autor: Burak »

Szczerze mówiąc trzeba mieć naprawdę wysoki iloraz inteligencji żeby docenić dissy Mesa w tym beefie. Pancze są subtelne i bez dobrego osłuchania mogą przelecieć nad głową typowego słuchacza rapu.
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
Awatar użytkownika
igorzastyy
Posty: 2379
Rejestracja: 12 mar 2023, 22:57

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

Post autor: igorzastyy »

Ale ten punch z dwoma smutnymi kurwami był ok i było po mimice Granicha widać, że go ruszyło. Staszka ptaszka czy innych kurwa leszczy pewnie nie, bo on już kuloodporny po tym legendarnym skicie.
Awatar użytkownika
Lowrider
Moderator
Posty: 2029
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:04
Lokalizacja: ślizgawka

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

Post autor: Lowrider »

skoro 2rzyn zjechał na bana to najwyższy czas przypomnieć że tournament winner to znów pan tede
Bizon Twoja Strata
Posty: 265
Rejestracja: 22 sie 2025, 10:25

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

Post autor: Bizon Twoja Strata »

Ostatnio zmieniony 04 mar 2026, 3:25 przez Bizon Twoja Strata, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
piernikowyskoczek
Posty: 9222
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:06

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

Post autor: piernikowyskoczek »

Tede tournament winner

Mes przejebał z kretesem
rakieta_rakieta pisze: 16 kwie 2020, 19:20 Ja aż zadzwoniłem do inposta o chuj chodzi i mają lagi w pokazywaniu statusów, bo dziś w nocy stawiają nowy serwer
Awatar użytkownika
wrubel
Moderator
Posty: 5087
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:42

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

Post autor: wrubel »

a więc można podsumować 836 strony tematu:

Tede tournament winner

Mes przejebał z kretesem
Bizon Twoja Strata
Posty: 265
Rejestracja: 22 sie 2025, 10:25

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

Post autor: Bizon Twoja Strata »

Ostatnio zmieniony 04 mar 2026, 3:22 przez Bizon Twoja Strata, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Lowrider
Moderator
Posty: 2029
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:04
Lokalizacja: ślizgawka

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

Post autor: Lowrider »

Tede tournament winner

Mes przejebał z kretesem
Awatar użytkownika
Bane
Posty: 528
Rejestracja: 30 sie 2025, 22:45

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

Post autor: Bane »

Burak pisze: 02 mar 2026, 13:39 Pancze są subtelne
igorzastyy pisze: 02 mar 2026, 14:03 Ale ten punch z dwoma smutnymi kurwami był ok i było po mimice Granicha widać, że go ruszyło.
Podoba mi się ten kontrast.
https://www.youtube.com/@metodymc - głównie komiksowo/growo/filmowy podcast Metody Marnowania Czasu
Awatar użytkownika
Haczapurjan
Posty: 5501
Rejestracja: 28 lip 2025, 12:50

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

Post autor: Haczapurjan »

To jest jakaś masakra jak Mes został rozpierdolony w tym beefie i rozrzucony jak gówno po polu
Może pocieszy go jakaś przygłupia blondyneczka z kanału z 50 subskrybentami, weźmie na wywiad i pogłaszcze po tych przyprószonych siwizną zakolach

Tede Król and Legend
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
marmolad_k2
Posty: 6640
Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

Post autor: marmolad_k2 »

Ależ potężna aura Pana Rapera na tym zdjęciu.
saturn pisze: 10 wrz 2024, 21:56 tu jest normalne forum ślizgawka, więc zwracamy się do siebie normalnie - czasem kolego, czasem kurwo
Awatar użytkownika
Burak
kadłub chuj
Posty: 9604
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:09

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

Post autor: Burak »

Nie dość że Glamrap jest Tedego, to jeszcze Ślizgawkę kupił żeby uciszyć mu nieprzychylnych. Wszystkich nas nie zbanujecie!
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 18831
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: droga jest stąd do ronda

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

Post autor: eddy_wata »

marmolad_k2 pisze: 02 mar 2026, 15:09 Ależ potężna aura Pana Rapera na tym zdjęciu.
jakby szlifował tamten styl to byłby nr 1 raperem w polskiej historii, prove me wrong
świadomość swojej ignorancji
to początek drogi do elegancji
Bizon Twoja Strata
Posty: 265
Rejestracja: 22 sie 2025, 10:25

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

Post autor: Bizon Twoja Strata »

Ostatnio zmieniony 04 mar 2026, 3:22 przez Bizon Twoja Strata, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ