[beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
- marmolad_k2
- Posty: 6655
- Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
Łeee, nikt nie będzie pamiętać, że przerwy w dissach są!!1
Tymczasem ostatecznym gwoździem do trumny Mesa było tak długie zwlekanie z dissem, że już nikt nie traktował go poważnie.
Tymczasem ostatecznym gwoździem do trumny Mesa było tak długie zwlekanie z dissem, że już nikt nie traktował go poważnie.
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
2rzyn pisze: ↑01 mar 2026, 21:39spoken pisze: ↑01 mar 2026, 18:27Jak tam 2rzyn?piana w pysku?2rzyn pisze: ↑01 mar 2026, 14:12
No i sam sobie odpowiedziales na pytanie. Nie rozumiesz bo wlqsnie ten chuj w twoich uszach jest wepchniety po same jajca, mozliwe ze doszlo do przesuniecia kosci policzkowych.
Nie chodzi o to ze Mes jest Mozartem tylko o to ze jest lepszy od flakusa i nagral lepsze numery![]()
Tede nagrał numery beefowe miażdżąc odklejusa z jego pedalskimi zaśpiewami...tego oczekuje od hip-hopu
Jak sobie chcę sobie posłuchać czegoś innowacyjnego z ucztą dla ucha to sobie włącze np:Bjork...od hip-hopu oczekuje czegoś innego
Mesa beefiwe kawałki to kompletnie nic szczególnego w warstwie brzmieniowej więc skończ pierdolić o jakimś mitycznym słuchu
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
To że Tede robi byle jak to przylegnie do Tedego na ślizgawce bankowo fakt jest to (bo to prawda)
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
Spoken przeciez szczyt pedalstwa w tym beefie to byl tede z millerem
Discopolowiec flakusinski sromotnie przegral twn beef z tournament winnerem czyli Panem Mesem
Warn.
Powód: wielokrotnie zgłaszany spam/utrudnianie korzystania z forum w tym temacie oraz w innych.
Jose
Discopolowiec flakusinski sromotnie przegral twn beef z tournament winnerem czyli Panem Mesem
Warn.
Powód: wielokrotnie zgłaszany spam/utrudnianie korzystania z forum w tym temacie oraz w innych.
Jose
- igorzastyy
- Posty: 2401
- Rejestracja: 12 mar 2023, 22:57
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
Racja. Tak chciałem wyśmiać Mesa, że Rychu dostał rykoszetem, a DTKJ razem ze zwrotkami jest znacznie lepsze od utworu "Tede to frajer". Żeby nie było wątpliwości to oświadczam, że to nie jest sarkazm.Karleone pisze: ↑02 mar 2026, 10:06 Dtkj ma polot i jest follow upem do kurwa tupaca w odpowiedzi na follow up do biggiego, do tego jest prześmiewcze i wpada w ucho, to jest majstersztyk beefowy, potężne zagranie, a teraz już klasyk
Jest tym mocniejsze ile razy wcześniej Tede się wkurwial o to że peja nazywał go kurwą, a robił to często, przepiękne zaoranie
Mes próbował zrobić coś podobnego ale suka i frajer nie przylgną tak do tedego, nie mają takiej mocy, niuansów itd to puste frazesy, oczywiście publika też się zmieniła, a Tede wyciagnal wnioski z dtkj i nie odniósł się do tych słów ani razu
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
Faktycznie, żeby lubić dissy mesa trzeba mieć super słuch. Co ciekawe, dissy Tedego zaczynają brzmieć podobnie do nich, jak się je puści z telefonu umieszczonego w muszli klozetowej, bo mix 3 z czterech dissow this type mesa musiał robić Artur z Karciem tak żeby jak najmniej było słychać co on pierdoli.
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
Szczerze mówiąc trzeba mieć naprawdę wysoki iloraz inteligencji żeby docenić dissy Mesa w tym beefie. Pancze są subtelne i bez dobrego osłuchania mogą przelecieć nad głową typowego słuchacza rapu.
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
- igorzastyy
- Posty: 2401
- Rejestracja: 12 mar 2023, 22:57
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
Ale ten punch z dwoma smutnymi kurwami był ok i było po mimice Granicha widać, że go ruszyło. Staszka ptaszka czy innych kurwa leszczy pewnie nie, bo on już kuloodporny po tym legendarnym skicie.
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
skoro 2rzyn zjechał na bana to najwyższy czas przypomnieć że tournament winner to znów pan tede
-
Bizon Twoja Strata
- Posty: 265
- Rejestracja: 22 sie 2025, 10:25
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
Ostatnio zmieniony 04 mar 2026, 3:25 przez Bizon Twoja Strata, łącznie zmieniany 1 raz.
- piernikowyskoczek
- Posty: 9222
- Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:06
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
Tede tournament winner
Mes przejebał z kretesem
Mes przejebał z kretesem
rakieta_rakieta pisze: ↑16 kwie 2020, 19:20 Ja aż zadzwoniłem do inposta o chuj chodzi i mają lagi w pokazywaniu statusów, bo dziś w nocy stawiają nowy serwer
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
a więc można podsumować 836 strony tematu:
Tede tournament winner
Mes przejebał z kretesem
Tede tournament winner
Mes przejebał z kretesem
-
Bizon Twoja Strata
- Posty: 265
- Rejestracja: 22 sie 2025, 10:25
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
Ostatnio zmieniony 04 mar 2026, 3:22 przez Bizon Twoja Strata, łącznie zmieniany 1 raz.
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
Tede tournament winner
Mes przejebał z kretesem
Mes przejebał z kretesem
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
Podoba mi się ten kontrast.igorzastyy pisze: ↑02 mar 2026, 14:03 Ale ten punch z dwoma smutnymi kurwami był ok i było po mimice Granicha widać, że go ruszyło.
https://www.youtube.com/@metodymc - głównie komiksowo/growo/filmowy podcast Metody Marnowania Czasu
- Haczapurjan
- Posty: 5514
- Rejestracja: 28 lip 2025, 12:50
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
To jest jakaś masakra jak Mes został rozpierdolony w tym beefie i rozrzucony jak gówno po polu
Może pocieszy go jakaś przygłupia blondyneczka z kanału z 50 subskrybentami, weźmie na wywiad i pogłaszcze po tych przyprószonych siwizną zakolach
Tede Król and Legend

Może pocieszy go jakaś przygłupia blondyneczka z kanału z 50 subskrybentami, weźmie na wywiad i pogłaszcze po tych przyprószonych siwizną zakolach
Tede Król and Legend
Spoiler

- marmolad_k2
- Posty: 6655
- Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
Ależ potężna aura Pana Rapera na tym zdjęciu.
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
Nie dość że Glamrap jest Tedego, to jeszcze Ślizgawkę kupił żeby uciszyć mu nieprzychylnych. Wszystkich nas nie zbanujecie!
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
jakby szlifował tamten styl to byłby nr 1 raperem w polskiej historii, prove me wrong
świadomość swojej ignorancji
to początek drogi do elegancji
to początek drogi do elegancji
-
Bizon Twoja Strata
- Posty: 265
- Rejestracja: 22 sie 2025, 10:25
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
Ostatnio zmieniony 04 mar 2026, 3:22 przez Bizon Twoja Strata, łącznie zmieniany 1 raz.









