[beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Kto wygrywa beef na ten moment?

Tede
237
58%
Ten Typ Mes
60
15%
remis
3
1%
obaj przegrywają
108
26%
 
Liczba głosów: 408

Awatar użytkownika
JESTEM_HIPHOPEM
Posty: 313
Rejestracja: 19 sie 2025, 13:28

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

Post autor: JESTEM_HIPHOPEM »

@2rzyn

Serio imponuje Ci ta akcja z domofonem? Opowiedz o tym terapeucie. :lol:
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 11483
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

Post autor: 2rzyn »

Nie imponuje tylko byla bekowa i to w pozytywnym znaczeniu. Jeszcze ten podpis w klipie "a kto to nie chcial zejsc na dol?" XD

Imponuje mi natomiast to z jaka lekkoscia na bicie Tournament winner Pan Mes wpierdolil disco polowca z kabat :joint:
Jose pisze: 08 lut 2026, 22:48 Dlaczego 2rzyn Królem Jest
Awatar użytkownika
marmolad_k2
Posty: 6681
Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

Post autor: marmolad_k2 »

I jeszcze pije browar z puszki, bo nie lubi jak mu brzęczą w siatce. Poza tym RUCHA.

Dodano po 1 minucie 17 sekundach:
2rzyn pisze: 26 sty 2026, 12:10 "a kto to nie chcial zejsc na dol?"
Mes, bo pomimo tylu lat terapii, narodzinach dziecka, wywaleniu przez bejbi mamę dalej ciągle na haju.
Ostatnio zmieniony 26 sty 2026, 12:15 przez marmolad_k2, łącznie zmieniany 1 raz.
saturn pisze: 10 wrz 2024, 21:56 tu jest normalne forum ślizgawka, więc zwracamy się do siebie normalnie - czasem kolego, czasem kurwo
Awatar użytkownika
JESTEM_HIPHOPEM
Posty: 313
Rejestracja: 19 sie 2025, 13:28

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

Post autor: JESTEM_HIPHOPEM »

@2rzyn No i dodajmy do tego, że wierzysz w to, że rzępolak miał rozkminione w które okno patrzeć, żeby sprawdzić czy wieprz jest w domu i zobaczył to zapalające się światło, tak? Cóż za przypadek, że tego nie nagrał i nie umieścił w klipie. Jesteś wyzwaniem dla terapeuty. :crazy:
Awatar użytkownika
Haczapurjan
Posty: 5566
Rejestracja: 28 lip 2025, 12:50

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

Post autor: Haczapurjan »

Ja pierdolę, dorosłe chłopy rozkminiają czy gdyby warunki pogodowe, układ planet i chuj wie co jeszcze, były sprzyjające, to czy jeden obszczymur by podjechał do drugiego jeszcze raz i zadzwonił mu na domofon

Aż mi się loośne 2k10 przypominają, gdzie też każdy rozprawiał o napierdalaniu, ale finalnie oczywiście pozostało to w internetowej sferze marzeń, z tymże tamci userzy byli w wieku gimbazjalno-licealnym, a nie po 30-tce
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 11483
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

Post autor: 2rzyn »

@marmolad_k2 Pomimo tego wszystkiego jest w topowej formie , nie to co wypalony leszcz graniecki
Jose pisze: 08 lut 2026, 22:48 Dlaczego 2rzyn Królem Jest
Awatar użytkownika
marmolad_k2
Posty: 6681
Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

Post autor: marmolad_k2 »

Mes zdziwiony, że służba w domu Tedego światło zapaliła, w rodzinie Mesa pewnie służba nie miała takich luksusów i czytali przy świecach.
saturn pisze: 10 wrz 2024, 21:56 tu jest normalne forum ślizgawka, więc zwracamy się do siebie normalnie - czasem kolego, czasem kurwo
Awatar użytkownika
Bane
Posty: 528
Rejestracja: 30 sie 2025, 22:45

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

Post autor: Bane »

Kiedy Mes rucha*, stara Tedego wnosi synowi meble na czwarte piętro. Sama kupiła, to niech sama wnosi.

*w sumie ciężko doprecyzować, w końcu rucha cały czas
https://www.youtube.com/@metodymc - głównie komiksowo/growo/filmowy podcast Metody Marnowania Czasu
KoolSido
Posty: 78
Rejestracja: 04 sty 2026, 21:29

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

Post autor: KoolSido »

Jose pisze: 26 sty 2026, 11:42 Jeśli chodzi o psychowjazdy to GSP szukający Dzigiego > Mes i domofon
Tomb kopiący w drzwi matki Ensona >>>>>
Wormjot
Posty: 85
Rejestracja: 06 gru 2025, 16:52
Lokalizacja: Opole

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

Post autor: Wormjot »

KoolSido pisze: 26 sty 2026, 12:18 Tomb kopiący w drzwi matki Ensona >>>>>
Belmondziak wylewajacy browara na leb bro >>>>>
Treść nie forma
Awatar użytkownika
JESTEM_HIPHOPEM
Posty: 313
Rejestracja: 19 sie 2025, 13:28

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

Post autor: JESTEM_HIPHOPEM »

@2rzyn yn robiący toxic akcje swojej ex i chwalący się tym na forumku
DjPendzel
Posty: 1106
Rejestracja: 21 maja 2019, 6:53

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

Post autor: DjPendzel »

dwarzyn od włażenia w dupe mesowi nie zaczniesz ruchać tyle co on, pogódź się z tym i przyzwyczaj

Wciągam cię jak keith richards
Jedzenie kebabów i słuchanie chujowego rapu
Tak wygląda życie wielu polaków
Awatar użytkownika
Globe
Posty: 3550
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:47

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

Post autor: Globe »

tedzik podobno nie czytasz ślizgawki
Awatar użytkownika
Karleone
Posty: 745
Rejestracja: 31 sie 2025, 22:32

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

Post autor: Karleone »

ale zajebiste bity w tych dissach, zwłaszcza ten pierwszy

Sluchałbym takiego mesa w chuj, zwłaszcza gdyby kladł na te bity jakieś ciekawe storytellingi a nie swoje problemy przeżycia i obserwacje
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 5186
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

Post autor: gods bidness »

Tede to frajer to najlepszy kawałek w całym beefie. Wkręcił się potężnie. Posprzątaj po swoim psie też lowkey mocny, choć zmieniłbym refren.
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 11483
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

Post autor: 2rzyn »

Tede to frajer > samica psa > suka = posprzataj po swoim psie
Jose pisze: 08 lut 2026, 22:48 Dlaczego 2rzyn Królem Jest
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 5186
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

Post autor: gods bidness »

TDF Tas De Frajer
Awatar użytkownika
Bane
Posty: 528
Rejestracja: 30 sie 2025, 22:45

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

Post autor: Bane »

Z Mesowych najlepiej wejszła mi Samica psa. Brzmieniowo, bo pierdolił tam niesamowite bzdury i pół tego dissu to nawet nie był diss. Potem Tede to frajer, na trzecim Posprzątaj (te 2 mają najlepsze i najmocniejsze wersy, choć oczywiście nie brakuje tam głupot, zaprzeczania samemu sobie, ściemniania itd... no jak u kolegi po przeciwnej stronie barykady), z kolei przesłuchanie Suki było dla mnie traumatyczne - należałem do tych, którzy po cichu liczyli, że to żart, a prawdziwy diss wjedzie dopiero po chwili.

A, wiem, że jestem głuchy, ale w God Bless, numerze, od którego zaczął się cały beef, Turnamęt Łiner momentami brzmi według mnie strasznie.

Problem, że myślicie: to nie mogło się wydarzyyyyyyyyyyyć

To miałoby coś ze zbrodni w sobieeeee
https://www.youtube.com/@metodymc - głównie komiksowo/growo/filmowy podcast Metody Marnowania Czasu
ignorant
Posty: 146
Rejestracja: 12 wrz 2025, 15:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

Post autor: ignorant »

cała argumentacja fanów mesa, jest o wszystkim tylko nie o jego wersach :joint: dawać te perełki z dissów, pośmiejemy się wspólnie :rotfl:

to z samicy psa:
"W mojej rodzinie służba czyta od lat dwustu
Wam to strach zlecić zbieranie chrustu
Chłopki to nie mój wajb, nie o moich paniach
Te zapierdalały se na uniwerek na saniach"


:dunno:
"nie każdy to rozumie, myślą że mi odjebało już
gdy rok po wyjściu ze szpitala rozjebałem bmw
żebra połamane, kręgosłup wyposażony w stal
dwa razy umarłem, żeby poczuć życia smak"
Awatar użytkownika
marmolad_k2
Posty: 6681
Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

Post autor: marmolad_k2 »

Wspaniały hołd dla czasów hip-hopolo, piękne chórki, zaśpiewy + bardzo skoczny, rubaszny bicik, nic dziwnego że Podsiadłowi robi rimming od lat dziesięciu. :oops:
saturn pisze: 10 wrz 2024, 21:56 tu jest normalne forum ślizgawka, więc zwracamy się do siebie normalnie - czasem kolego, czasem kurwo
ODPOWIEDZ