WWO - Witam Was W Rzeczywistości (2005)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 7962
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: WWO - Witam Was W Rzeczywistości (2005)

Post autor: instinkt »

naszło mnie żeby sobie odświeżyć dyskografie WWO pod wbicie ocenek

i ten album mógłby być nawet lepszy niż "We własnej osobie" gdyby nie kilka featuringów które odstają do tego stopnia że aż wkurwiają
Sokół topowa forma tutaj i ta produkcja też mi siedzi w sumie, imo zestarzała się w dobry sposób

cd Jędkera za to jest turbo chujowe, chyba pierwszy raz je przesłuchałem w całości i nie było warto :lol:
Awatar użytkownika
NSX
Posty: 2683
Rejestracja: 12 lip 2019, 21:23
Lokalizacja: garaż Jasnego

Re: WWO - Witam Was W Rzeczywistości (2005)

Post autor: NSX »

sluchalem wczoraj wieczorem jadac samochodem, kawalki 'Witam was w rzeczywistosci', 'Gdy' wchodza jak zloto, a jak Sokol w 'Wielcy bandyci' o kurwa az ciary mam
oyama pisze: 22 paź 2022, 20:13boli was wielki King Sento
JEŚLI JESTEŚ TAKA PIĘKNA TWOJA DUPA WIELKA
TWERK TWERK SUKO RÓB TWERK
Awatar użytkownika
CL500
Posty: 2391
Rejestracja: 01 gru 2022, 10:24
Lokalizacja: Sentinel Północny

Re: WWO - Witam Was W Rzeczywistości (2005)

Post autor: CL500 »

Katowałem swego czasu mocno, cały album na pamięć, najlepszy lp WWO
MalinowyJogurt 2
Awatar użytkownika
CeHaTeHaCe
Posty: 578
Rejestracja: 22 cze 2022, 2:36
Lokalizacja: bez refrenu

Re: WWO - Witam Was W Rzeczywistości (2005)

Post autor: CeHaTeHaCe »

stosunkowo często wracam do tego albumu, z nieoczywistych rzeczy lubię wjazd Romana w Chcesz być słynny
Junior Slopmajster

Dołącz do naszej firmy:
viewtopic.php?t=13333

SLG appka na Google Play:
viewtopic.php?t=13156
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 11475
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: WWO - Witam Was W Rzeczywistości (2005)

Post autor: 2rzyn »

Dobra plyta. Zajebista produkcyjnie. Featuringi wkurwiaja jak wyzej
Jose pisze: 08 lut 2026, 22:48 Dlaczego 2rzyn Królem Jest
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 17488
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: WWO - Witam Was W Rzeczywistości (2005)

Post autor: oldschool »

Wracam sobie dzisiaj do tej płyty i pierwsze 5 kawałków to jest przejebany run. Do tego cały czas aktualne treści w nich, wręcz idealnie pasują pod 2023.
Ona mnie pyta skąd woń tej esencji
To zbita kula spod kutasencji
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 5171
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: WWO - Witam Was W Rzeczywistości (2005)

Post autor: gods bidness »

Podzielenie tego albumu na dwie solówki to największe świństwo jakie Zip zrobił Zipowi w historii Zipów.
AseOne
Posty: 473
Rejestracja: 16 sie 2021, 9:08

Re: WWO - Witam Was W Rzeczywistości (2005)

Post autor: AseOne »

Ale dla słuchaczy najwieksza przysługa
Kokor
Posty: 319
Rejestracja: 21 mar 2021, 18:39

Re: WWO - Witam Was W Rzeczywistości (2005)

Post autor: Kokor »

Życie depcze wyobraźnie zestarzało się świetnie, chociaż sam sokół na stówe od tego numeru się odcina
Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 3682
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: WWO - Witam Was W Rzeczywistości (2005)

Post autor: kapper1 »

@RIVALDO111 wyśle swoje armie julek i będzie po jastrzębiu
Awatar użytkownika
wujot
ave
Posty: 21245
Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15

Re: WWO - Witam Was W Rzeczywistości (2005)

Post autor: wujot »

Kokor pisze: 02 wrz 2023, 13:01 Życie depcze wyobraźnie zestarzało się świetnie, chociaż sam sokół na stówe od tego numeru się odcina
Tak jak piszesz, sokolik odciął się grubą krechą od tego numeru
lll
Posty: 1970
Rejestracja: 12 paź 2019, 0:34

Re: WWO - Witam Was W Rzeczywistości (2005)

Post autor: lll »

No, jeszcze by ten numer mógł być przeszkodą w lukratywnych dealach z zagranicznymi korpo :lol: teraz tylko bezpieczne poglądy
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 11475
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: WWO - Witam Was W Rzeczywistości (2005)

Post autor: 2rzyn »

Odcina sie ale mysli tak samo jak w 2005
Jose pisze: 08 lut 2026, 22:48 Dlaczego 2rzyn Królem Jest
moody
Posty: 1636
Rejestracja: 14 cze 2019, 22:34

Re: WWO - Witam Was W Rzeczywistości (2005)

Post autor: moody »

do tej pory znalem tylko single, odpalilem calosc i w szoku chlop jest, jak bardzo prawie wszystko jest tutaj slabe w porownaniu do wybitnego 'moge wszystko'
Milena1920
Posty: 16
Rejestracja: 19 cze 2022, 1:21

Re: WWO - Witam Was W Rzeczywistości (2005)

Post autor: Milena1920 »

Witam was w rzeczywistości cierpi na taki klasyczny grzech połowy lat 00., który popełniali raperzy po obu stronach oceanu - dobra płyta, która jest zwyczajnie za długa i męczy przez to. W tym samym roku 50 Cent wydał swoją Masakrę, która, mimo że dla mnie jest lepsza od Get Rich or Die Tryin', to też mogłaby być nieco przycięta. Rok później Snoop Dogg zapodał swój Blue Carpet Treatment i tam jest ta sama gadka, dobra muza, która jest za długa.

A druga rzecz to okładka, rozumiem shock value i pewnie potrzebę zgarnięcia uwagi słuchacza na półce w Empiku, niemniej brzydzi mnie pomysł dania 3 gołych pań na cover, z których jedna ma obrzydliwe, sztuczne cyce xd I to nawet mimo że pamiętam o tym, jak przeseksualizowana była tamta dekada.
Awatar użytkownika
JVCORE
Posty: 1716
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:15
Lokalizacja: WWA

Re: WWO - Witam Was W Rzeczywistości (2005)

Post autor: JVCORE »

Milena co ty pierdolisz z tą okładką
#freefromage

GVMBLER
Awatar użytkownika
marmolad_k2
Posty: 6660
Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18

Re: WWO - Witam Was W Rzeczywistości (2005)

Post autor: marmolad_k2 »

Okropna jest + nigdy nie widziałem w empiku wersji Jędkera, której i tak by nikt nie kupił, więc każdy normalny słuchacz ma okładkę, gdzie jest 1,5 gołej baby na sraczkowatym tle.
saturn pisze: 10 wrz 2024, 21:56 tu jest normalne forum ślizgawka, więc zwracamy się do siebie normalnie - czasem kolego, czasem kurwo
Awatar użytkownika
Karleone
Posty: 745
Rejestracja: 31 sie 2025, 22:32

Re: WWO - Witam Was W Rzeczywistości (2005)

Post autor: Karleone »

Jak Wam może goła baba przeszkadzać xD
Milena1920
Posty: 16
Rejestracja: 19 cze 2022, 1:21

Re: WWO - Witam Was W Rzeczywistości (2005)

Post autor: Milena1920 »

No nie wszyscy lubią gołe baby w przestrzeni publicznej, jeszcze w formie pornograficznej xD
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 11475
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: WWO - Witam Was W Rzeczywistości (2005)

Post autor: 2rzyn »

Noe przeszkadza tylko nic to nie przedstawia. Co ma gola baba do tresci tej plyty? Chujowa okladka jak skurwysyn, na pewno byl to pomysl sokola wiesniaka
Jose pisze: 08 lut 2026, 22:48 Dlaczego 2rzyn Królem Jest
ODPOWIEDZ