Ten Typ Mes - Bukowski (2025)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Haczapurjan
Posty: 5487
Rejestracja: 28 lip 2025, 12:50

Re: Ten Typ Mes - Bukowski (2025) [zapowiedź]

Post autor: Haczapurjan »

Kurwa aż sam bym się chciał zakochać na nowo, chyba kopnę w dupę różową
tybdo_yntogliw
Posty: 364
Rejestracja: 19 kwie 2019, 13:08
Lokalizacja: TEDE - CHILLWAGON

Re: Ten Typ Mes - Bukowski (2025) [zapowiedź]

Post autor: tybdo_yntogliw »

przedszkolanek pisze: 30 wrz 2025, 0:24
Finesta pisze: 30 wrz 2025, 0:19 temu to najbliżej do mamy tylera the creatora w domu
ja to po pierwszych nastu sekundach pisałem (i bardziej podkład miałem na myśli, bo wokale na refrenie to taki blood orange tryhard starter pack z kolei), jak wchodzi zwrotka to faktycznie bardziej tyler
Nie no, uspokójcie się. To jest jakiś taki zaśpiew jak z polskiego popu, może z lat 00s, jakaś nie wiem, Reni Jusis czy coś? Ale to taki jinglowy zaśpiew xD
tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60
Awatar użytkownika
Haczapurjan
Posty: 5487
Rejestracja: 28 lip 2025, 12:50

Re: Ten Typ Mes - Bukowski (2025) [zapowiedź]

Post autor: Haczapurjan »

Tu jest podobny zaśpiew jak z kawałka „Loveyourlife” z TBZD, więc jest naprawdę dobrze, usiądźmy, weźmy krzesło
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 19791
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Ten Typ Mes - Bukowski (2025) [zapowiedź]

Post autor: przedszkolanek »

tybdo_yntogliw pisze: 30 wrz 2025, 0:56 Reni Jusis
reni jusis dwa single pamiętam, żaden nie pasuje
Haczapurjan pisze: 30 wrz 2025, 1:00 Tu jest podobny zaśpiew jak z kawałka „Loveyourlife”
ty serio głuchy jesteś xd
Awatar użytkownika
Haczapurjan
Posty: 5487
Rejestracja: 28 lip 2025, 12:50

Re: Ten Typ Mes - Bukowski (2025) [zapowiedź]

Post autor: Haczapurjan »

Mam słuch muzyczny, byłem nawet w szkole muzycznej saksofonistą i grałem też na puzonie
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 19791
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Ten Typ Mes - Bukowski (2025) [zapowiedź]

Post autor: przedszkolanek »

robienie puzonu to u ciebie chyba ciągle w czasie teraźniejszym
Awatar użytkownika
chuj
Zbanowany
Posty: 2333
Rejestracja: 17 maja 2020, 22:40
Lokalizacja: Mafijne Trójmiasto

Re: Ten Typ Mes - Bukowski (2025) [zapowiedź]

Post autor: chuj »

słaby numer, ale nie fatalny. refren faktycznie jakiś good feelingowy w stylu serialików z hameryki, ale raczej w tym złym smaku.
złap książkę, złap reset

free smly
Awatar użytkownika
Haczapurjan
Posty: 5487
Rejestracja: 28 lip 2025, 12:50

Re: Ten Typ Mes - Bukowski (2025) [zapowiedź]

Post autor: Haczapurjan »

Jeszcze diss niech wypuści i będzie bosko i dosko :bowdown:
Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 3680
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: Ten Typ Mes - Bukowski (2025) [zapowiedź]

Post autor: kapper1 »

kurwa męskie granie
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 6251
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: Ten Typ Mes - Bukowski (2025) [zapowiedź]

Post autor: Luxair »

Ogólnopolski hejt na Mesa trwa, ale ważne że Babis się podoba
AMEX, no cap, 800 score
They wonder how... how I QAP like that
Awatar użytkownika
Megidox
Posty: 6008
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:05
Lokalizacja: Zgorzelec/71

Re: Ten Typ Mes - Bukowski (2025) [zapowiedź]

Post autor: Megidox »

Pogodzić się z Witkiem i pchać to do radia obok męskiego srania czy Dawida podsradło.

Pjoter qou vadis ?
Lata melanży od 19 Marca 2009 w forumkowej branży
Burak pisze:Tu jest forum ślizgawka, a nie jakiś wizaż, jak trzeba to wypłacamy sobie liście na odmułke, a jak trzeba przytulamy a nie jakieś Ania powiedziała czy kurwa Klaudia
Awatar użytkownika
Burak
kadłub chuj
Posty: 9602
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:09

Re: Ten Typ Mes - Bukowski (2025) [zapowiedź]

Post autor: Burak »



na yt jak ktoś nie ma spotifaja, pierwszy odsłuch męskie sranie, no nie wiem

wole mesa rapującego niż śpiewającego tak jak tu
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
Awatar użytkownika
efzet
Posty: 390
Rejestracja: 16 lip 2019, 9:46

Re: Ten Typ Mes - Bukowski (2025) [zapowiedź]

Post autor: efzet »

ale gówno
Obrazek
Awatar użytkownika
Burak
kadłub chuj
Posty: 9602
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:09

Re: Ten Typ Mes - Bukowski (2025) [zapowiedź]

Post autor: Burak »

@JESTEM_HIPHOPEM jak oceniasz?
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
Awatar użytkownika
Oportunistycznyebaka
Posty: 634
Rejestracja: 25 lip 2022, 12:32

Re: Ten Typ Mes - Bukowski (2025) [zapowiedź]

Post autor: Oportunistycznyebaka »

Kurwa 3 dobre trakulce, ale to jest gówno wybitne coś jak te oiomy itp.
Awatar użytkownika
Burak
kadłub chuj
Posty: 9602
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:09

Re: Ten Typ Mes - Bukowski (2025) [zapowiedź]

Post autor: Burak »

W głowie mi ten refren gra aaaa pomocy
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
edenmar
Posty: 2262
Rejestracja: 30 lip 2019, 1:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ten Typ Mes - Bukowski (2025) [zapowiedź]

Post autor: edenmar »

Dobry kawałek na odmułkę dla niektórych co uwierzyli, że rzępolak może nagrać po prostu dobry rapowy album bez kombinowania
Awatar użytkownika
Rapture
Posty: 127
Rejestracja: 18 wrz 2025, 20:11
Lokalizacja: Szczecin

Re: Ten Typ Mes - Bukowski (2025) [zapowiedź]

Post autor: Rapture »

Lubię śpiewane utwory Mesa więc i tu się nie zawiodłem. Przyjemne i chwytliwe, tak więc spełnia swoją rolę :cool:
Oczywiście "Ksywa to Mes" dalej najlepsze z zaprezentownych singlii, ogólnie mam wrażenie że to będzie pierwszy w pełni słuchalny album Mesa od TBZD
moody
Posty: 1636
Rejestracja: 14 cze 2019, 22:34

Re: Ten Typ Mes - Bukowski (2025) [zapowiedź]

Post autor: moody »

chujowe
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 14336
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Ten Typ Mes - Bukowski (2025) [zapowiedź]

Post autor: jajca »

Dobre tam skojarzenia z yvesem i Tylerem, faktycznie liść na odmule dla tych, którzy liczyli na w pełni autorską wersję odklejki (w tym mnie) w wykonaniu mesa bo jednak poprzedni singiel był tego dużo bliżej
saturn pisze: 11 lis 2025, 21:56 jądra muszą być wyczyszczone z nasienia
ffeee pisze: 03 cze 2026, 8:29 jedyną przeciwwagą do złodziejstwa i hipokryzji pisu oraz nacjolów konfiarzy jest obecny rząd
ODPOWIEDZ