no dopiero jak ojciec odkupił swoje winy i naprawil ich relacje, prezentujac mesowi 4 mieszkania za gotówkę
[beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
Czy Tede jest właścicielem mieszkania, w którym mieszka, czy wynajmuje?
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
Konkretnego nie podlinkuję niestety. Kiedyś obejrzałem wszystkie wywiady z nim na YT i w 2-3 ten wątek był, ale bardzo zdawkowo na zasadzie luźnej pogadanki i jakieś wtrącenie, że nie poleca zadzierać ze skarbówką bo przypał i płaćcie wszystkoe podatki jak należy. Tak jak kolega Dzonson pisze w Cashpirovskim jest o tym nieco (w jakimś innym numerze sprzed lat jakiś wers też o tym słyszałem). Po karmagedonie w jakimś wywiadzie albo streamie na insta (ale nie tedenovela tylko taki pionowy na insta gdzieś 2019-20 rok) padło pytanie o konkretną kwotę z tego kawałka po powiedział, że kwoty nie poda ale generalnie w chuj, nawet jak na niego
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
Czyli w piątek mes bedzie dzwonił do tate: "tate dej no 20 koła bo I'm dissin this bitch I chce nakręcić klip jak starego 4runnera zrzucam ze skarpy, bless ya' 
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
nie wolno jest pytać
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
- Oportunistycznyebaka
- Posty: 635
- Rejestracja: 25 lip 2022, 12:32
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
Ja bym się wcale nie zdziwił gdyby to była inwestycja rodzinna w 4 mieszkania/kamienice i młody Riczi miałby tam jakieś 20 procent udziałów, a Mes już pod swoje widzimisię przerobił fakty.
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
to se obadaj https://lmarena.ai/
złap książkę, złap reset
free smly
free smly
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
Z całym szacunkiem do Tego Typa Mesa ale jakby mi podjechał pod klatkę i napierdalał w domofon to bym wziął gaz i pałkę jakąś i zakończył dziecinadę i błazenadę.
Lubię posłuchać "Otwarcia", "Nie ten sam ziom" czy "Zapiski ..." nawet może bardziej niż S.P.O.R.T. ale dajcie spokój. Chcę wersów i prywaty, to że Jaca to discopolowiec i gumowe ucho to wiadomo już z innych źródeł.
Lubię posłuchać "Otwarcia", "Nie ten sam ziom" czy "Zapiski ..." nawet może bardziej niż S.P.O.R.T. ale dajcie spokój. Chcę wersów i prywaty, to że Jaca to discopolowiec i gumowe ucho to wiadomo już z innych źródeł.
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
ja podobieństwa takieego strasznego nie widzę
może i jest to inspirowane, ale nie plagiat
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
W temacie podobnych bitów to graczyk jest ekspertem podobno
Ostatnio zmieniony 02 wrz 2025, 14:40 przez Sionek, łącznie zmieniany 1 raz.
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
tez tak uważam, ale spiał się mesiwo bardzo o to
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
według mesa chyba raper nie powinien słuchać muzyki typu rap, żeby czasem się przypadkiem nie zainspirować
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
Tylko jazzowych wirtuozów wolno słuchać raperowi
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
jest wlascicielem, rodzice mu kiedys kupili
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
bo to zaden plagiat. inspiracja ewidentna, ale bez przesady. z tej samej plyty tez byly zarzuty, ze "Blask" to kopia "Candy shop" xD
FUCK OFF MR LAHEY
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
ale w porównaniu z mesem na pewno jest niżej, kamienice format wynajmowania niedostępny dla niego
Ostatnio zmieniony 02 wrz 2025, 14:46 przez Burak, łącznie zmieniany 1 raz.
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
- TooMuchSmoke
- Posty: 492
- Rejestracja: 09 lut 2025, 20:23
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
Dobra, bo teraz na obrońcę landlorda wychodzę, nie mówię ze mu tatuś nie sypnął siana, ale tez jestem w stanie uwierzyć ze mes sam sporo odłożył bo nawet te 10 lat temu jak był na topie to spokojnie raperzyny z 1 ligi wyciągali po kilkaset koła rocznie. Jak zaczęły się poważne współpracę marketingowe itd. Po prostu większość z nich rozpierdalala siano w jakimś szalonym tempie i stad te pierdolenie jak to ciezko żyć z rapu xd kurwa nawet w takim 2000 roku wystarczyło zagrać 3 koncerty miesięcznie
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
no może tak być, nie zmienni to tego, że w beefie landlordowanie nieruchomościami to jest argument żaden, a nawet wystawienie się na ciosa
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
A nie jest to w spadku po babci przypadkiem?
https://www.discogs.com/seller/bialystok/profile - kup se winyla
https://iwoski.pl/sklep - tu też
https://rateyourmusic.com/~Horry - a tu se oceniam muzyczke
https://iwoski.pl/sklep - tu też
https://rateyourmusic.com/~Horry - a tu se oceniam muzyczke
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
No gdzie, jak babka to co najwyżej tam ziemniaki zbierała. A jak by się zagłębić, to wpadnie jeszcze mieszkanko na Polnej jego starych. Nie wiadomo co z mieszkaniem na SND












