[beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Kto wygrywa beef na ten moment?

Tede
237
58%
Ten Typ Mes
60
15%
remis
3
1%
obaj przegrywają
108
26%
 
Liczba głosów: 408

Awatar użytkownika
jajca
Posty: 14378
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

Post autor: jajca »

TooMuchSmoke pisze: 02 wrz 2025, 13:42 na zagraniczne wojaże tez zaczął śmigać dopiero niedawno
no dopiero jak ojciec odkupił swoje winy i naprawil ich relacje, prezentujac mesowi 4 mieszkania za gotówkę
saturn pisze: 11 lis 2025, 21:56 jądra muszą być wyczyszczone z nasienia
ffeee pisze: 03 cze 2026, 8:29 jedyną przeciwwagą do złodziejstwa i hipokryzji pisu oraz nacjolów konfiarzy jest obecny rząd
Awatar użytkownika
CCORD
Posty: 658
Rejestracja: 04 lut 2023, 12:03

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

Post autor: CCORD »

Czy Tede jest właścicielem mieszkania, w którym mieszka, czy wynajmuje?
Awatar użytkownika
Sionek
Posty: 571
Rejestracja: 05 sie 2025, 20:45

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

Post autor: Sionek »

Burak pisze: 02 wrz 2025, 14:21
Sionek pisze: 02 wrz 2025, 14:15 Apropo kasy to mnie od dawna zastanawia sprawa długu Tedasa w skarbówce za unikanie podatków.
możesz podlinkować jakieś wywiady, bo nie kojarzę tego wątku?
Konkretnego nie podlinkuję niestety. Kiedyś obejrzałem wszystkie wywiady z nim na YT i w 2-3 ten wątek był, ale bardzo zdawkowo na zasadzie luźnej pogadanki i jakieś wtrącenie, że nie poleca zadzierać ze skarbówką bo przypał i płaćcie wszystkoe podatki jak należy. Tak jak kolega Dzonson pisze w Cashpirovskim jest o tym nieco (w jakimś innym numerze sprzed lat jakiś wers też o tym słyszałem). Po karmagedonie w jakimś wywiadzie albo streamie na insta (ale nie tedenovela tylko taki pionowy na insta gdzieś 2019-20 rok) padło pytanie o konkretną kwotę z tego kawałka po powiedział, że kwoty nie poda ale generalnie w chuj, nawet jak na niego
Awatar użytkownika
LuvSic
Posty: 126
Rejestracja: 11 gru 2021, 21:13

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

Post autor: LuvSic »

Czyli w piątek mes bedzie dzwonił do tate: "tate dej no 20 koła bo I'm dissin this bitch I chce nakręcić klip jak starego 4runnera zrzucam ze skarpy, bless ya' :lol:
Awatar użytkownika
Burak
kadłub chuj
Posty: 9690
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:09

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

Post autor: Burak »

CCORD pisze: 02 wrz 2025, 14:28 Czy Tede jest właścicielem mieszkania, w którym mieszka, czy wynajmuje?
nie wolno jest pytać
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
Awatar użytkownika
Oportunistycznyebaka
Posty: 635
Rejestracja: 25 lip 2022, 12:32

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

Post autor: Oportunistycznyebaka »

Ja bym się wcale nie zdziwił gdyby to była inwestycja rodzinna w 4 mieszkania/kamienice i młody Riczi miałby tam jakieś 20 procent udziałów, a Mes już pod swoje widzimisię przerobił fakty.
Awatar użytkownika
chuj
Zbanowany
Posty: 2333
Rejestracja: 17 maja 2020, 22:40
Lokalizacja: Mafijne Trójmiasto

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

Post autor: chuj »

Burak pisze: 02 wrz 2025, 9:10 i osiągnąłem limit zapytań, jebać, myślałem że się kolegujemy
to se obadaj https://lmarena.ai/
złap książkę, złap reset

free smly
Awatar użytkownika
many-s
Posty: 2686
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:06

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

Post autor: many-s »

Z całym szacunkiem do Tego Typa Mesa ale jakby mi podjechał pod klatkę i napierdalał w domofon to bym wziął gaz i pałkę jakąś i zakończył dziecinadę i błazenadę.
Lubię posłuchać "Otwarcia", "Nie ten sam ziom" czy "Zapiski ..." nawet może bardziej niż S.P.O.R.T. ale dajcie spokój. Chcę wersów i prywaty, to że Jaca to discopolowiec i gumowe ucho to wiadomo już z innych źródeł.
Awatar użytkownika
Burak
kadłub chuj
Posty: 9690
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:09

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

Post autor: Burak »

chaya pisze: 02 wrz 2025, 13:40 posłuchajcie sobie "hate it or love it" game'a, a potem "to jeszcze nie koniec"

mes zarzucał tedemu plagiat w której swojej audycji
ja podobieństwa takieego strasznego nie widzę :dunno:

może i jest to inspirowane, ale nie plagiat
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
Awatar użytkownika
Sionek
Posty: 571
Rejestracja: 05 sie 2025, 20:45

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

Post autor: Sionek »

W temacie podobnych bitów to graczyk jest ekspertem podobno
Ostatnio zmieniony 02 wrz 2025, 14:40 przez Sionek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
chaya
Posty: 1028
Rejestracja: 25 mar 2024, 8:45

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

Post autor: chaya »

tez tak uważam, ale spiał się mesiwo bardzo o to
Awatar użytkownika
Burak
kadłub chuj
Posty: 9690
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:09

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

Post autor: Burak »

według mesa chyba raper nie powinien słuchać muzyki typu rap, żeby czasem się przypadkiem nie zainspirować
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
Awatar użytkownika
Sionek
Posty: 571
Rejestracja: 05 sie 2025, 20:45

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

Post autor: Sionek »

Tylko jazzowych wirtuozów wolno słuchać raperowi
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 14378
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

Post autor: jajca »

CCORD pisze: 02 wrz 2025, 14:28 Czy Tede jest właścicielem mieszkania, w którym mieszka, czy wynajmuje?
jest wlascicielem, rodzice mu kiedys kupili
saturn pisze: 11 lis 2025, 21:56 jądra muszą być wyczyszczone z nasienia
ffeee pisze: 03 cze 2026, 8:29 jedyną przeciwwagą do złodziejstwa i hipokryzji pisu oraz nacjolów konfiarzy jest obecny rząd
Awatar użytkownika
ricky
Posty: 1262
Rejestracja: 22 kwie 2019, 17:21
Lokalizacja: Bełchatów

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

Post autor: ricky »

Burak pisze: 02 wrz 2025, 14:38
chaya pisze: 02 wrz 2025, 13:40 posłuchajcie sobie "hate it or love it" game'a, a potem "to jeszcze nie koniec"

mes zarzucał tedemu plagiat w której swojej audycji
ja podobieństwa takieego strasznego nie widzę :dunno:

może i jest to inspirowane, ale nie plagiat
bo to zaden plagiat. inspiracja ewidentna, ale bez przesady. z tej samej plyty tez byly zarzuty, ze "Blask" to kopia "Candy shop" xD
FUCK OFF MR LAHEY
Awatar użytkownika
Burak
kadłub chuj
Posty: 9690
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:09

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

Post autor: Burak »

jajca pisze: 02 wrz 2025, 14:45
CCORD pisze: 02 wrz 2025, 14:28 Czy Tede jest właścicielem mieszkania, w którym mieszka, czy wynajmuje?
jest wlascicielem, rodzice mu kiedys kupili

ale w porównaniu z mesem na pewno jest niżej, kamienice format wynajmowania niedostępny dla niego
Ostatnio zmieniony 02 wrz 2025, 14:46 przez Burak, łącznie zmieniany 1 raz.
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
Awatar użytkownika
TooMuchSmoke
Posty: 492
Rejestracja: 09 lut 2025, 20:23

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

Post autor: TooMuchSmoke »

Dobra, bo teraz na obrońcę landlorda wychodzę, nie mówię ze mu tatuś nie sypnął siana, ale tez jestem w stanie uwierzyć ze mes sam sporo odłożył bo nawet te 10 lat temu jak był na topie to spokojnie raperzyny z 1 ligi wyciągali po kilkaset koła rocznie. Jak zaczęły się poważne współpracę marketingowe itd. Po prostu większość z nich rozpierdalala siano w jakimś szalonym tempie i stad te pierdolenie jak to ciezko żyć z rapu xd kurwa nawet w takim 2000 roku wystarczyło zagrać 3 koncerty miesięcznie
Awatar użytkownika
Burak
kadłub chuj
Posty: 9690
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:09

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

Post autor: Burak »

no może tak być, nie zmienni to tego, że w beefie landlordowanie nieruchomościami to jest argument żaden, a nawet wystawienie się na ciosa
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
Awatar użytkownika
horrypaz
Brak Kultury
Posty: 4459
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:43
Lokalizacja: Hands, Underwood

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

Post autor: horrypaz »

jajca pisze: 02 wrz 2025, 14:45
CCORD pisze: 02 wrz 2025, 14:28 Czy Tede jest właścicielem mieszkania, w którym mieszka, czy wynajmuje?
jest wlascicielem, rodzice mu kiedys kupili
A nie jest to w spadku po babci przypadkiem?
Awatar użytkownika
Dzonson
Posty: 820
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:45
Lokalizacja: WWA PRAGA

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

Post autor: Dzonson »

No gdzie, jak babka to co najwyżej tam ziemniaki zbierała. A jak by się zagłębić, to wpadnie jeszcze mieszkanko na Polnej jego starych. Nie wiadomo co z mieszkaniem na SND
Jak suka klęczy, to nie trzymam się poręczy
Mój kutas nieporęczny jest bo wielki

RYM LAST FM
ODPOWIEDZ