PIH - Kwiaty Zła (2008)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
chuj
Zbanowany
Posty: 2333
Rejestracja: 17 maja 2020, 22:40
Lokalizacja: Mafijne Trójmiasto

Re: PIH - Kwiaty Zła (2008)

Post autor: chuj »

2rzyn pisze: 17 sie 2025, 14:54 Co do kwiatow zla i hhh to te pierwsze maja troche chujowych bitow i zapychaczy a hhh to w wersji ze spalonego dysku jest duzo lepsze, tym bardziej bitowo.
no ale wersja ze spalonego dysku nie jest dwupłytówką
złap książkę, złap reset

free smly
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 11493
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: PIH - Kwiaty Zła (2008)

Post autor: 2rzyn »

No faktycznie
Jose pisze: 08 lut 2026, 22:48 Dlaczego 2rzyn Królem Jest
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 17499
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: PIH - Kwiaty Zła (2008)

Post autor: oldschool »

Pih byłby doceniony bardziej gdyby nagrał ze 2 płyty bez wrzucania kawałków o dzieciach w beczkach czy innym obrzydlistwie.

Jakby nagrał w tych latach co wychodziły Kwiaty-Dowody Rzeczowe płytę gdzie by był życiowki i kawałki z panczami, to by się chciało wracać do całej płyty a nie pojedynczych numerów.
Ona mnie pyta skąd woń tej esencji
To zbita kula spod kutasencji
Awatar użytkownika
Burak
kadłub chuj
Posty: 9681
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:09

Re: PIH - Kwiaty Zła (2008)

Post autor: Burak »

podejrzewam że i w peaku swojej aktywności PiH słyszał podobne opinie i mimo wszystko miał to w chuju, ode mnie props i ja się jaram
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 19791
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: PIH - Kwiaty Zła (2008)

Post autor: przedszkolanek »

oldschool pisze: 17 sie 2025, 15:43 Pih byłby doceniony bardziej gdyby nagrał ze 2 płyty bez wrzucania kawałków o dzieciach w beczkach czy innym obrzydlistwie.
czyli gdyby pih nie był pihem, to byłby doceniony, to chyba tak nie działa
chociaż chuj tam wie
Awatar użytkownika
firma
Posty: 445
Rejestracja: 20 lut 2026, 17:37
Lokalizacja: uliczny dom wariatów

Re: PIH - Kwiaty Zła (2008)

Post autor: firma »

wczoraj ponowny odsluch po latach, super plyta, dobrze wrocic do niej po latach
Awatar użytkownika
kmtt
Posty: 26
Rejestracja: 02 maja 2019, 16:01

Re: PIH - Kwiaty Zła (2008)

Post autor: kmtt »

raz na jakis czas sobie wracam do pojedynczych numerow, bo sluchalem tego na potege bedac dzieciakiem i tak jak w pewnym momencie odpulilem muzyke piha, tak teraz z niemalym sentymentem to wlaczam. duze poklady nostalgii to we mnie aktywuje.

nie mam odwagi wlaczyc czegokolwiek nowszego od dowodu rzeczowego numer 1, ale z wydawnictw do tego momentu, kwiaty zla to chyba moj ulubiony jego krazek.
Awatar użytkownika
Burak
kadłub chuj
Posty: 9681
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:09

Re: PIH - Kwiaty Zła (2008)

Post autor: Burak »

To dla niektórych! Proste jak mój nos, jasne jak noc
Nie dzwoniłem nigdy do radia, by usłyszeć swój głos
Nastawienie na fejm, poklask, zobacz
Dziś szacunek i respekt to puste słowa
Na hip-hop kulturę patrzę jak na byle dziurę
W górę, wyprostowałaby nawet sznurek
Noty, oceny i pusty splendor
Iść za tym, co większość? Pierdolę przeciętność!


Piękna płyta
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
Awatar użytkownika
CL500
Posty: 2401
Rejestracja: 01 gru 2022, 10:24
Lokalizacja: Sentinel Północny

Re: PIH - Kwiaty Zła (2008)

Post autor: CL500 »

Pierdole gorzkie żale, gorzką wale
MalinowyJogurt 2
Awatar użytkownika
2do5
Posty: 8534
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:08

Re: PIH - Kwiaty Zła (2008)

Post autor: 2do5 »


na pamięć, zajebisty utwór, zajebiste wersy lecą, w losowych momentach dnia przypomina mi się, że możesz trzymać mnie za słowo, ty skurwy, ty synu

niestety materiał ma również słabe momenty, nad czym trochę ubolewam, bo pewnie w formie jednopłytowej z tymi prawilnymi i okuratnymi kawalinami byłby to dla mnie niekwestionowany klasyk, a tak oceniając go jako całość widzę sporo mankamentów, ale już chuj z tym. pihu zawsze na propsie
Jantar czy Kukulska - wybrałbym mamę z dwóch
dzieciaki rozkminiały kim jest kurwa DJ Buhh
Awatar użytkownika
firma
Posty: 445
Rejestracja: 20 lut 2026, 17:37
Lokalizacja: uliczny dom wariatów

Re: PIH - Kwiaty Zła (2008)

Post autor: firma »

rosyjska ruletka moj fav, semper fidelis rowniez
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 9394
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: PIH - Kwiaty Zła (2008)

Post autor: Jose »

cały ten fragment albumu: W górę szkła -> Rosyjska ruletka -> Co było a nie jest -> Semper Fidelis - solidne 10/10
Senior Controlling Specialist

Dołącz do naszej firmy:
viewtopic.php?t=13333

SLG appka na Google Play:
viewtopic.php?t=13156
Awatar użytkownika
2do5
Posty: 8534
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:08

Re: PIH - Kwiaty Zła (2008)

Post autor: 2do5 »

a po tej mistrzowskiej serii stajesz oko w oko ze smokiem ;p
Jantar czy Kukulska - wybrałbym mamę z dwóch
dzieciaki rozkminiały kim jest kurwa DJ Buhh
Awatar użytkownika
firma
Posty: 445
Rejestracja: 20 lut 2026, 17:37
Lokalizacja: uliczny dom wariatów

Re: PIH - Kwiaty Zła (2008)

Post autor: firma »

Bez twoich faworytów i zbierz ich wszystkie nuty
Kupa śmiechu z przewagą kupy
usmiechnalem sie po tym
Awatar użytkownika
2do5
Posty: 8534
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:08

Re: PIH - Kwiaty Zła (2008)

Post autor: 2do5 »

no kochaj nienawidź underrated trakulec
Jantar czy Kukulska - wybrałbym mamę z dwóch
dzieciaki rozkminiały kim jest kurwa DJ Buhh
ODPOWIEDZ