Tau - Dziecko Króla (2020) [Zapowiedź]

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Damian
Posty: 420
Rejestracja: 22 kwie 2019, 2:48

Tau - Dziecko Króla (2020) [Zapowiedź]

Post autor: Damian »

,,Najnowszy album Tau, to męskie spojrzenie na rzeczywistość, w której przenikają się sfery sacrum i profanum. Autor dotyka tych tajemnych sfer wnikając w głąb swojego ducha, a następnie podejmuje próbę wydobycia z nich treści, które nadadzą życiu sens. Korzysta przy tym ze swojej bogatej życiowej mądrości. Jest przecież mężem i ojcem, a przede wszystkim człowiekiem nawróconym z ciemności do światła i doskonale rozumie drogę jaką należy przejść by odzyskać godność Dziecka Króla. Celem tych wszystkich działań jest również przywrócenie ludziom wierzącym świadomości iż nie są zwykłymi ludźmi lecz posiadają Królewską Godność. Czwarta płyta Tau pt. ,,Dziecko Króla’’ ukaże się nakładem Bozon Records już w 2020 r.''
Tau - Dziecko Króla
https://youtu.be/qshUy6t14CA
taka
Posty: 740
Rejestracja: 20 kwie 2019, 17:02

Re: Tau - Dziecko Króla (2020) [Zapowiedź]

Post autor: taka »

Opis jak zwykle przerysowany i trochę zero-jedynkowe podejście, ale będę śledził. Poziom za czasów Mediuma już raczej nieosiągalny, ale Tau to ciągle dobry raper i świetny tekściarz.
moxxi
Posty: 5260
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: Tau - Dziecko Króla (2020) [Zapowiedź]

Post autor: moxxi »

I świetny producent :bowdown:
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 19791
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Tau - Dziecko Króla (2020) [Zapowiedź]

Post autor: przedszkolanek »

przy wersach o tacie co wszedł z pakunkiem żenada jak przy wersach z żoną zachodzącą łatwo jak słońce na IOS ostera
a całościowo to mi się z tym skojarzyło
Spoiler
imo w chuj lepsze
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7705
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Tau - Dziecko Króla (2020) [Zapowiedź]

Post autor: zemsta1kadluba »

czekam
mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
Kalif81
Posty: 52
Rejestracja: 29 wrz 2019, 13:30

Re: Tau - Dziecko Króla (2020) [Zapowiedź]

Post autor: Kalif81 »

Na każdą płytę Tau czekam z niecierpliwością, bo są genialne, więc świetna wiadomość.

Powyższy utwór akurat średnio mi siadł - pod kątem muzycznym. Co do tekstu, to fajnie, że ma odwagę poruszyć taki temat. Oj, będzie miał Piotrek ciężko, zwłaszcza jeżeli podobnej tematyki będzie więcej na płycie. Przecież to niepoprawne politycznie
.

Jako ciekawostkę dodam, że po premierze "Księgi Pszczół" mówił u Numera w audycji, że następna płyta to będzie ciężka trapowa jazda. Zastanawiam się teraz czy tak serio będzie, czy to był żart .

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

"Nie o taki rap walczyłem ja
Włożyłem czas byś miał to zepsuć
Na szczęście jestem ja"


Ero JWP feat. Skip "Nie mogę przestać"
Awatar użytkownika
vivid
Posty: 371
Rejestracja: 18 kwie 2019, 12:00

Re: Tau - Dziecko Króla (2020) [Zapowiedź]

Post autor: vivid »

Wers o tacie z pakunkiem :bag:
Awatar użytkownika
Raph
Posty: 358
Rejestracja: 10 maja 2019, 12:15
Lokalizacja: Śląsk

Re: Tau - Dziecko Króla (2020) [Zapowiedź]

Post autor: Raph »

Poczułem niesamowite ciarki żenady przy tym numerze już od momentu, gdy zaczął się ten śpiew :roll:
Serio, jestem za stary na tak oczywiste granie na emocjach słuchaczy.
aka anthony hotbeats / skwer represent
lysy
Posty: 1000
Rejestracja: 12 maja 2019, 18:03

Re: Tau - Dziecko Króla (2020) [Zapowiedź]

Post autor: lysy »

Raph pisze: 03 lis 2019, 23:33 Poczułem niesamowite ciarki żenady przy tym numerze
może nie ciarki, ale żenada z pewnością wystąpiła
Awatar użytkownika
marco_pantani
Posty: 1621
Rejestracja: 11 wrz 2019, 19:40

Re: Tau - Dziecko Króla (2020) [Zapowiedź]

Post autor: marco_pantani »

O nie, znowu Kau będzie wydawał płytkę. Beznadziejny rap.
zwracam honor
daveyo
Posty: 12143
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Tau - Dziecko Króla (2020) [Zapowiedź]

Post autor: daveyo »

Ostatni Jego album bardzo mi się podobał i zaciekawił mnie już od pierwszych singli dlatego zdecydowałem się przesłuchać całość i się nie zawiodłem. Ten kawałek trochę średni dla mnie, nic nadzwyczajnego, ale chętnie sprawdzę następne rzeczy.
Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5944
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: Tau - Dziecko Króla (2020) [Zapowiedź]

Post autor: clockers »

ja pierdole ten opis :rotfl: :bowdown:
skurwol jest bezczelny jednak.

btw. nie wierzę, że ktoś z tego forum szczerze na to czeka, nie wierzę i nie chcę wierzyć.
Awatar użytkownika
jogi
Posty: 4136
Rejestracja: 18 kwie 2019, 15:46

Re: Tau - Dziecko Króla (2020) [Zapowiedź]

Post autor: jogi »

On jest dzieckiem Kanyego Westa?
Yakuza not mafia, Yakuza wa kazoku.
Awatar użytkownika
rakieta_rakieta
Posty: 1986
Rejestracja: 08 paź 2019, 11:33
Lokalizacja: Toruń

Re: Tau - Dziecko Króla (2020) [Zapowiedź]

Post autor: rakieta_rakieta »

ten kawałek jest 4 poziomy poniżej levelu sacrum Mezo. W każdym aspekcie. Żenada.
Je suis Polonaise, so all i need is vodka, i może miłość
Awatar użytkownika
Mutley
Posty: 521
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:23

Re: Tau - Dziecko Króla (2020) [Zapowiedź]

Post autor: Mutley »

bardzo słabe, muzyka sponsorowana.
frontkick

Re: Tau - Dziecko Króla (2020) [Zapowiedź]

Post autor: frontkick »

[mention]BENGAL[/mention] nie wiem czy jesteś w temacie ale może mógłbyś jebnąć tu jakąś analizę tego jak ćpuńska natura raper Tau ma się do jego całkowicie pojebanego fanatyzmu, ćpuny tak mają chyba że idą ze skrajności w skrajność po rzuceniu dragów

Obrzydliwy utwór, tak jak lubiłem "ON" i niektóre utwory z Egzegezy bo w miarę dobrze brzmiały i można było pozwolić płynąć muzyce i nie zwracać uwagi na pierdolenie, tak tutaj tak sie nie da. Okropne dyrdymały fanatyka przemawiającego z jedynej słusznej perspektywy, pluje na takie manipulowanie emocjami
Awatar użytkownika
Finesta
Posty: 1280
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Tau - Dziecko Króla (2020) [Zapowiedź]

Post autor: Finesta »

hardy
Posty: 276
Rejestracja: 18 kwie 2019, 16:08

Re: Tau - Dziecko Króla (2020) [Zapowiedź]

Post autor: hardy »

super numer dla tych co wierzą w ten film i mają swoje twarde zdanie o aborcji i wierzą że kazdy jest dzieckiem Boga, nie rozumiem hejtów. Tau ma swój fanbase i do niego kieruje muzykę
frontkick

Re: Tau - Dziecko Króla (2020) [Zapowiedź]

Post autor: frontkick »

Ale co to za argument, każda muzyka ma swoich odbiorców, fanbase nie determinuje tego jak ją należy postrzegać
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7705
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Tau - Dziecko Króla (2020) [Zapowiedź]

Post autor: zemsta1kadluba »

[mention]hardy[/mention] chyba bardziej mówi o tym że ludzie wkurwiają się na ten numer bardziej że prezentuje postawę moralną z którą oni się w ogóle nie zgadzają, zamiast krytykować utwór za to jaki jest w warstwie muzycznej (a jest imo średni choć na płytę czekam bo to mój ulubiony tekściarz)
mołpy są kozackie
ODPOWIEDZ