Co byście zrobili, gdyby dziecko was hip-hopowo zawiodło?

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
SuperRapMaster
Posty: 1022
Rejestracja: 11 wrz 2021, 13:41
Lokalizacja: Truskulasy

Co byście zrobili, gdyby dziecko was hip-hopowo zawiodło?

Post autor: SuperRapMaster »

Widzicie, że wasz dzieciak słucha czegoś na słuchawkach i wywiązuje się taki dialog
-czego słuchasz?
-rapu
-a jakiego rapera lubisz najbardziej?
-Sentino
-Sentino? Mogło być gorzej...
-no co ty, tato, nie słyszysz tej dominacji genetycznej?
-a mógłbyś mi pokazać swoją playlistę?
-jasne!
A na playliście, oprócz Sentino, są Kizo, Wac Toja, Tymek i Ekipa

Co robicie w tej sytuacji?
Awatar użytkownika
Malloy
Palma w Kali
Posty: 5850
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:08

Re: Co byście zrobili, gdyby dziecko was hip-hopowo zawiodło?

Post autor: Malloy »

puszczam mu Glidera i każe rozkminiać z banem na wychodzenie z domu dopóki nie dostanę rozprawki na minimum 250 słów na temat tego kawałka
Jesteście popierdoleni, świat wychował was źle
Prawda jest prosta i przykra, nie jara was troska, a krzywda
Tyle zrozumieć to dar a nie wyrok i dlatego nie pluję na czas jaki minął
Awatar użytkownika
firma
Posty: 396
Rejestracja: 20 lut 2026, 17:37
Lokalizacja: uliczny dom wariatów

Re: Co byście zrobili, gdyby dziecko was hip-hopowo zawiodło?

Post autor: firma »

SuperRapMaster pisze: 17 cze 2026, 10:20 Co robicie w tej sytuacji?
zaczynam z nim nagrywac smieszne filmiki na tik toka
Awatar użytkownika
chaya
Posty: 1021
Rejestracja: 25 mar 2024, 8:45

Re: Co byście zrobili, gdyby dziecko was hip-hopowo zawiodło?

Post autor: chaya »

Mi jest przykro jak moja córka włącza mi jakieś kpopowe gówno :cry:
A jak syn włącza mi jakiegoś wyjca autotunowego to też mi jest smutno. A potem wjeżdża jakiś boombap i juz mi się lepiej robi :)

Nic nie robię, ich sprawa czego słuchają. Czasami tylko mówię, że mi się nie podoba i mówię "a znasz to? i coś tam włączam.
zuperhero
Posty: 2538
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: Co byście zrobili, gdyby dziecko was hip-hopowo zawiodło?

Post autor: zuperhero »

na początku mojej przygody z muzyką też mi się jakieś chvjostwo podobało, więc luz, trzeba się wyrobić
Awatar użytkownika
Burr
Posty: 307
Rejestracja: 11 maja 2026, 12:13

Re: Co byście zrobili, gdyby dziecko was hip-hopowo zawiodło?

Post autor: Burr »

Toć ja bym się zapłakał gdyby moje dziecię było takim wczutym rondlarzem jakim ja kiedyś byłem

Córka mojej kuzynki miała na playliście Insane Clown Posse, wzruszyłem się jak to zobaczyłem
Junior Marketing Specialist
Dołącz do naszej firmy:
viewtopic.php?t=13333
Awatar użytkownika
CCORD
Posty: 653
Rejestracja: 04 lut 2023, 12:03

Re: Co byście zrobili, gdyby dziecko was hip-hopowo zawiodło?

Post autor: CCORD »

Nic bym nie zrobił, posłuchałbym co zapętla.
I to jest to, czego nikt nie zrobił.
Awatar użytkownika
igorzastyy
Posty: 2348
Rejestracja: 12 mar 2023, 22:57

Re: Co byście zrobili, gdyby dziecko was hip-hopowo zawiodło?

Post autor: igorzastyy »

Puściłbym mu/jej utwór "Tylko Peja" by zobaczył/a jak się rozpierdala oponentów, a tak to niech se słucha czego chce.
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 5157
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Co byście zrobili, gdyby dziecko was hip-hopowo zawiodło?

Post autor: gods bidness »

W mojej pracy kiedyś taki jeden starszy kolega mówi, że jutro jego 15letnia córka idzie na jakiś koncert jakiegoś rapera, dopytywałem, ale nie mógł sobie przypomnieć jakiego. Po kilku dniach mi się to przypomniało i postanowiłem sprawdzić kto wtedy grał w danym klubie i wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazywały, że był to...
Spoiler
Malik Montana :(
Smutno mi się wtedy trochę zrobiło.
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 6251
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: Co byście zrobili, gdyby dziecko was hip-hopowo zawiodło?

Post autor: Luxair »

Myślałem że mój młody słucha tylko post-2010 wynalazków, a tu raz jedziemy sobie autem, poleciało w radio "It Was A Good Day" a ten razem z Ice Cubem elegancko całą zwroteczkę przewinął... <duma>
gods bidness pisze: 17 cze 2026, 13:17 W mojej pracy kiedyś taki jeden starszy kolega mówi, że jutro jego 15letnia córka idzie na jakiś koncert jakiegoś rapera
Miałem podobną sytuację, kolega mówi że córka idzie na koncert Kukiego, chciałem go wyściskać i serdecznie pogratulować, ale się okazało że pokręcił ksywy i to był jakiś Oki, nie Kuki
AMEX, no cap, 800 score
They wonder how... how I QAP like that
WesolyJozek
Posty: 546
Rejestracja: 14 sie 2025, 20:13

Re: Co byście zrobili, gdyby dziecko was hip-hopowo zawiodło?

Post autor: WesolyJozek »

Nie wyobrażam sobie żeby moje dziecko słuchało dzisiejszego rapu i przyglupow typu malik, sentino, czy fagata.
dogbert pisze: 06 lut 2026, 20:48 Kultura żydowska, dagestańska, czeczeńska i polsko-prawilno-uliczna, jako ostoja klasycystycznego homo-erotyzmu - analiza dzieł wybranych.
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 17480
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Co byście zrobili, gdyby dziecko was hip-hopowo zawiodło?

Post autor: oldschool »

Bardziej bym czuł zażenowanie jakby moje dziecko zapytało mnie co alkoholik miał na myśli pisząc najebany rumem do zgonu Moje morza tulipanów chylą czoła przed wiatrem
Ona mnie pyta skąd woń tej esencji
To zbita kula spod kutasencji
Awatar użytkownika
many-s
Posty: 2673
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:06

Re: Co byście zrobili, gdyby dziecko was hip-hopowo zawiodło?

Post autor: many-s »

Gdybym uświadczył takiego czegoś to zarapowałbym mu diss gdzie zawarte byłoby na pewno poniższe:

- nie wie nic o rapie bo kiedyś to było a tera nie ma, a Tiger z Trials X w swoim prajmie wpierdoliłby takiego Młodego Westa na śniadanie bez popity,
- punch, że w jego wieku to cały kubek plastikowy wina ojebywałem i ruchałem koleżanki a nie donejtowałem meneli na lajwach,
- sample z jazzu top a nie kurwa elektronika jak disco relax, tylko czarna płyta,
- punch, że pewnie matka to kurtyzana i szkoda, że nie zostało połknięte,

Myślę, że to by zadziałało jak terapia wstrząsowa. Ewentualnie samobój.

Niestety hip-hop na przestrzeni lat był wystarczającym zawodem i ogólnie w większości muzyka popularna odpowiada za uwstecznianie. To tylko rozrywka.
Ostatnio zmieniony 17 cze 2026, 14:13 przez many-s, łącznie zmieniany 1 raz.
E-42
Posty: 2215
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:43
Lokalizacja: Łódź

Re: Co byście zrobili, gdyby dziecko was hip-hopowo zawiodło?

Post autor: E-42 »

A niech se gnojek słucha czego chce (gdyby był), ja w gimbazie słuchałem Bloods & Crips „bo to prawdziwy rap jest i gangsterka prawdziwa”, a niestety w dorosłości nie zostałem ani gangsterem ani nawet murzynem, a co najwyżej autystą, więc jakoś pod wpływem tych wydarzeń zmieniłem podejście. Natomiast to co na pewno chciałbym robić, to nauczyć kminić muzykę na zasadzie pewnej kreacji i ciekawostki, a nie czegoś czym warto się inspirować w życiu realnym i nie brać przykładu z pierdolenia jakichś przygłupów
I rot in this dread, my only world's the one in my head
I hate psychotherapists, I walk amongst walking dead

Spoiler
Obrazek
Burak
kadłub chuj
Posty: 9587
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:09

Re: Co byście zrobili, gdyby dziecko was hip-hopowo zawiodło?

Post autor: Burak »

Połamałbym słuchawki na jego/jej/dla niemu pustym łbie krzycząc To nie jest Hip-Hop!

Dodano po 5 minutach 16 sekundach:
Ewentualnie przeniósł jego rzeczy do Offtopu śmietnika i zamknął na kłódkę śmiejąc się ze ten nie jest w stanie wymienić przynajmniej dwóch członków zespołu Onyx z którymi łódzki raper OSTR wymienił kontakt wzrokowy podczas ich koncertu w Polsce w 2005 roku
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
Awatar użytkownika
Pvsio
Posty: 1531
Rejestracja: 16 mar 2020, 19:14
Lokalizacja: 048/071

Re: Co byście zrobili, gdyby dziecko was hip-hopowo zawiodło?

Post autor: Pvsio »

E-42 pisze: 17 cze 2026, 14:12 A niech se gnojek słucha czego chce (gdyby był), ja w gimbazie słuchałem Bloods & Crips „bo to prawdziwy rap jest i gangsterka prawdziwa”, a niestety w dorosłości nie zostałem ani gangsterem ani nawet murzynem, a co najwyżej autystą
:D :D :D

ja myślę, że jeśli niedajboże się kiedyś dorobie kaszojada to albo znienawidzi rapu przez to, że ja go słucham albo odziedziczy chociaż częściowo ten gust plus nawet gdybym spłodził dziecko jutro to zanim by podrosło do świadomego słuchania muzyki scena zmieniłaby się pewnie mocarnie i może rap już by wcale nie był na topie
lygrys pisze: 27 lis 2023, 12:52 Mogę się bić z każdym, teraz i w każdej innej chwili.
Mam wyjebane na konsekwencje, niech świat zapłonie.
georgefloyd
Posty: 311
Rejestracja: 26 lip 2025, 9:06

Re: Co byście zrobili, gdyby dziecko was hip-hopowo zawiodło?

Post autor: georgefloyd »

Mnie by tylko zawiódł w jednym przypadku, jakby się wczuwał w to. Nie daj Boże mówiłby jakieś dziwne sformułowania typu „białasy” itp. Wtedy dałbym lekcje skąd się wzięła ta muzyka i zapytał wprost czy podobają mu się chłopcy. To samo tyczy się to palenia marihuany. Najlepiej jakby w ogóle nie słuchał i na słuchawkach grał solidny housik. W tym przypadku byłbym dumny. Słuchając rapu z legalnych źródeł wspierasz murzynów i żydów. Może być gorzej? Ps. No chyba że chciałby forsę na artefakt od Okiego to bym mu w łeb zajebał.
Awatar użytkownika
marmolad_k2
Posty: 6623
Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18

Re: Co byście zrobili, gdyby dziecko was hip-hopowo zawiodło?

Post autor: marmolad_k2 »

Co byście zrobili, gdyby wasze dziecko liczyło rymy, chodziło w fullcapach i słuchali Patokalipsy?
saturn pisze: 10 wrz 2024, 21:56 tu jest normalne forum ślizgawka, więc zwracamy się do siebie normalnie - czasem kolego, czasem kurwo
E-42
Posty: 2215
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:43
Lokalizacja: Łódź

Re: Co byście zrobili, gdyby dziecko was hip-hopowo zawiodło?

Post autor: E-42 »

Kazałbym mu się wykąpać przede wszystkim
I rot in this dread, my only world's the one in my head
I hate psychotherapists, I walk amongst walking dead

Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 11431
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: Co byście zrobili, gdyby dziecko was hip-hopowo zawiodło?

Post autor: 2rzyn »

Powiedzialbym: synu, jesteś głuchy
Jose pisze: 08 lut 2026, 22:48 Dlaczego 2rzyn Królem Jest
ODPOWIEDZ