Kocon

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Tibijczyk
Zbanowany
Posty: 13
Rejestracja: 02 cze 2024, 19:28

Kocon

Post autor: Tibijczyk »

Młody reprezentant tylko w sumie nie wiem jakiego miasta, może Warszawy?

Udany pop rap Mata x Oki, ale zdarzają się też bardziej rapowe utwory, przy odrobinie szczęścia powinien się dobić do mainstreamu, bo nastolatki lubią taką muzykę

Ostatnio wydał album:



Polecane utwory:

Popowy:
Spoiler
Rapowy z jakimś młodym rastafari na ficie:
Spoiler
11
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 9388
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Kocon

Post autor: Jose »

@Tibijczyk co sądzisz o paluchu
Senior Controlling Specialist

Dołącz do naszej firmy:
viewtopic.php?t=13333

SLG appka na Google Play:
viewtopic.php?t=13156
Awatar użytkownika
Tibijczyk
Zbanowany
Posty: 13
Rejestracja: 02 cze 2024, 19:28

Re: Kocon

Post autor: Tibijczyk »

Bardzo lubię. Jego ostatni projekt - wspólny album ze Słoniem "Pośród hien", to jeden z moich ulubionych krążków w 2023. Bardzo dobrze się komponują ze sobą i czuć chemie. Oczywiście Paluch na bicie wypada lepiej, ale Słoń też potrafi dołożyć zabawny wers. Czekam jak to będzie wyglądać w 2024, liczę że Paluch zaszczyci nas jakimś solo
11
Awatar użytkownika
marmolad_k2
Posty: 6681
Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18

Re: Kocon

Post autor: marmolad_k2 »

Przesłuchałem z pół minuty paru urywków nawet przyjemne, ale xeroboy potężny.
saturn pisze: 10 wrz 2024, 21:56 tu jest normalne forum ślizgawka, więc zwracamy się do siebie normalnie - czasem kolego, czasem kurwo
ODPOWIEDZ