Mr. Polska

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
kapec
Posty: 6119
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Mr. Polska

Post autor: kapec »

Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3934
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Mr. Polska

Post autor: Bryx Fenrir »

Oprócz fajnego bitu to niewiele jest tu plusów
Awatar użytkownika
guzi
Posty: 1266
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:26
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Mr. Polska

Post autor: guzi »

ciekawe komu tym razem zapierdolili bita
Awatar użytkownika
yaml
Posty: 1475
Rejestracja: 21 maja 2019, 18:09

Re: Mr. Polska

Post autor: yaml »

Fajne. Friz zazdroszcze ci tych baletów
jesteś poszukiwany przez MOBBYN
Awatar użytkownika
bronek
FAJNOSLGWKOWICZ
Posty: 4881
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:17
Lokalizacja: エルバフ

Re: Mr. Polska

Post autor: bronek »



:bowdown:
przyszedłem się tu napierdalać a nie kurwa jakieś Ania powiedziała czy kurwa Klaudia
Jem pizzę, piszę teksty, teraz jestem w prime jak Szczęsny
Szacunek za bycie sobą i za wersy
Wy tak bardzo się staracie, że każdy jest pierwszy lepszy
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 4995
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: Mr. Polska

Post autor: emcess »

ten frank leen to jakis industry plant? kim on jest w ogole, pamietam jak ras go hajpowal a on przecież teraz w sony
lygrys pisze: 02 lip 2023, 20:03 Myślisz kurwo, że jesteś zabawny
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 4504
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: Mr. Polska

Post autor: yungXpaproch »

kacha po pierwsze nie pasuje, po drugie nudna w chuj jest
pzdr z farcikiem
obczaj se muzyczke synku :joint:
https://www.youtube.com/@yung_paproch
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 19791
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Mr. Polska

Post autor: przedszkolanek »

emcess pisze: 06 lis 2022, 16:37 ten frank leen to jakis industry plant? kim on jest w ogole, pamietam jak ras go hajpowal a on przecież teraz w sony
coś tam chyba przy środowisku gedza zaczynał
Awatar użytkownika
yaml
Posty: 1475
Rejestracja: 21 maja 2019, 18:09

Re: Mr. Polska

Post autor: yaml »

Holenderski house tylko że rapowy to moja ulubiona muzyka w 2022, a Mr. Polska to nasz ambasador tego gatunku. Podziękowania dla niego za wnoszenie klubowego rapiku na wyższy level. Aż mam ochotę założyć kardigan Prady i podylać w Greyu
jesteś poszukiwany przez MOBBYN
Tiger
Posty: 595
Rejestracja: 05 kwie 2021, 17:35

Re: Mr. Polska

Post autor: Tiger »

Usunięto...
Ostatnio zmieniony 04 sie 2023, 6:56 przez Tiger, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Mietek
Posty: 3086
Rejestracja: 08 paź 2019, 17:57

Re: Mr. Polska

Post autor: Mietek »

Widzę że ostatni odcinek Grande już obejrzany.
milford966
Posty: 236
Rejestracja: 03 lut 2022, 20:54

Re: Mr. Polska

Post autor: milford966 »

frank leen to nie industry plant tylko industry sausage. learn the game
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 4995
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: Mr. Polska

Post autor: emcess »

czyli tzw. parówa administracyjna?
lygrys pisze: 02 lip 2023, 20:03 Myślisz kurwo, że jesteś zabawny
Tiger
Posty: 595
Rejestracja: 05 kwie 2021, 17:35

Re: Mr. Polska

Post autor: Tiger »

Usunięto...
Ostatnio zmieniony 04 sie 2023, 6:55 przez Tiger, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
benzoabuser
Zbanowany
Posty: 5547
Rejestracja: 25 sie 2019, 18:58

Re: Mr. Polska

Post autor: benzoabuser »

Fajnie ta kacha śpiewa, props
znajdę wszystkie kurwy świata i rozjebie

!EXTRA ANNOTATION!

ALL OF MY POSTS ARE FICTION
Awatar użytkownika
MalkoNTENT
Posty: 1810
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:53

Re: Mr. Polska

Post autor: MalkoNTENT »

Ja bardzo lubię kilka numerów, szczególnie w papieerowyym kuuubku
Malkontent to moje drugie imię odkąd dorosłem
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3934
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Mr. Polska

Post autor: Bryx Fenrir »

https://www.youtube.com/watch?v=mObmbBt ... g&index=22

STROBO · 2115 · Bedoes 2115 · White 2115 · Mr. Polska · Abel de Jong
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 6119
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Mr. Polska

Post autor: kapec »

Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3934
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Mr. Polska

Post autor: Bryx Fenrir »

Nic ciekawego, przeleciał ten kawałek bez żadnego wielkiego momentu
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 4995
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: Mr. Polska

Post autor: emcess »

opisaleś każdy kawałek mr. polska
lygrys pisze: 02 lip 2023, 20:03 Myślisz kurwo, że jesteś zabawny
ODPOWIEDZ