Mr. Polska
- Bryx Fenrir
- Posty: 3934
- Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22
Re: Mr. Polska
Oprócz fajnego bitu to niewiele jest tu plusów
Re: Mr. Polska
ciekawe komu tym razem zapierdolili bita
Re: Mr. Polska
Jem pizzę, piszę teksty, teraz jestem w prime jak Szczęsnyprzyszedłem się tu napierdalać a nie kurwa jakieś Ania powiedziała czy kurwa Klaudia
Szacunek za bycie sobą i za wersy
Wy tak bardzo się staracie, że każdy jest pierwszy lepszy
- yungXpaproch
- Posty: 4504
- Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
- Lokalizacja: grrr pow™
Re: Mr. Polska
kacha po pierwsze nie pasuje, po drugie nudna w chuj jest
- przedszkolanek
- Posty: 19791
- Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29
Re: Mr. Polska
Holenderski house tylko że rapowy to moja ulubiona muzyka w 2022, a Mr. Polska to nasz ambasador tego gatunku. Podziękowania dla niego za wnoszenie klubowego rapiku na wyższy level. Aż mam ochotę założyć kardigan Prady i podylać w Greyu
jesteś poszukiwany przez MOBBYN
Re: Mr. Polska
Usunięto...
Ostatnio zmieniony 04 sie 2023, 6:56 przez Tiger, łącznie zmieniany 1 raz.
Re: Mr. Polska
Widzę że ostatni odcinek Grande już obejrzany.
-
milford966
- Posty: 236
- Rejestracja: 03 lut 2022, 20:54
Re: Mr. Polska
frank leen to nie industry plant tylko industry sausage. learn the game
Re: Mr. Polska
Usunięto...
Ostatnio zmieniony 04 sie 2023, 6:55 przez Tiger, łącznie zmieniany 1 raz.
- benzoabuser
- Zbanowany
- Posty: 5547
- Rejestracja: 25 sie 2019, 18:58
Re: Mr. Polska
Fajnie ta kacha śpiewa, props
znajdę wszystkie kurwy świata i rozjebie
!EXTRA ANNOTATION!
ALL OF MY POSTS ARE FICTION
!EXTRA ANNOTATION!
ALL OF MY POSTS ARE FICTION
- MalkoNTENT
- Posty: 1810
- Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:53
Re: Mr. Polska
Ja bardzo lubię kilka numerów, szczególnie w papieerowyym kuuubku
Malkontent to moje drugie imię odkąd dorosłem
- Bryx Fenrir
- Posty: 3934
- Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22
Re: Mr. Polska
https://www.youtube.com/watch?v=mObmbBt ... g&index=22
STROBO · 2115 · Bedoes 2115 · White 2115 · Mr. Polska · Abel de Jong
STROBO · 2115 · Bedoes 2115 · White 2115 · Mr. Polska · Abel de Jong
- Bryx Fenrir
- Posty: 3934
- Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22
Re: Mr. Polska
Nic ciekawego, przeleciał ten kawałek bez żadnego wielkiego momentu









