Sokół

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 6255
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: Sokół

Post autor: Luxair »

Karkovsky pisze: wczoraj, 9:56 Peja go zaczepiał gdzieś w wywiadach chyba też, plus spalił marzannę z koszulką prosto na koncercie :D
Fokus chyba w koszulce "KRZYWO" kiedyś śmigał
AMEX, no cap, 800 score
They wonder how... how I QAP like that
Awatar użytkownika
igorzastyy
Posty: 2474
Rejestracja: 12 mar 2023, 22:57

Re: Sokół

Post autor: igorzastyy »

Awatar użytkownika
Sionek
Posty: 571
Rejestracja: 05 sie 2025, 20:45

Re: Sokół

Post autor: Sionek »

Karkovsky pisze: wczoraj, 9:56 Pamiętam też, że kiedyś jakiś gość dzwonił do raperów i jak dodzwonił się do Wojtka Sokoła to na wzmiankę o Tede, ten powiedział coś w stylu "parówa".
Jeśli mówisz o tym, to jest to oczywisty fejk, nawet ten niby Sokół, nie brzmi jak Sokół, a to przedstawienie się jako Jakuza to już wgl xD


Tutaj jest rozmowa, która brzmi na autentyczną
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 14372
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Sokół

Post autor: jajca »

fakty borixona byly skierowane do uszatego tez
saturn pisze: 11 lis 2025, 21:56 jądra muszą być wyczyszczone z nasienia
ffeee pisze: 03 cze 2026, 8:29 jedyną przeciwwagą do złodziejstwa i hipokryzji pisu oraz nacjolów konfiarzy jest obecny rząd
Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 5677
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: Sokół

Post autor: aleksy »

nescafeklasyg pisze: wczoraj, 10:04 Przecież Sokół już dawno temu w wywiadzie mówił że ma wyjebane w beefy, nie interesuje go to w ogóle i że to śmieszne że dwoje gości się wyzywa na trackach.
śmieszny to jest raper, który czuje się za dobry na hiphop
Mam w domu szafkę, w której trzymam
Wszystkie dostępne dzieła Lenina
Awatar użytkownika
baqlashan
Posty: 8089
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: mentalne średniowiecze

Re: Sokół

Post autor: baqlashan »

szkoda, że komunistompodprad wyjebal wszystkie posty do śmieci bo miał piekne strumienie świadomości na temat tego, że cmaz w utworze pps miał konkretne wersy wymierzone w sokoła
jajca pisze: 16 maja 2024, 17:04 za te punkty na kurniku trzeba dusić ofiary
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 14372
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Sokół

Post autor: jajca »

aleksy pisze: wczoraj, 10:32
nescafeklasyg pisze: wczoraj, 10:04 Przecież Sokół już dawno temu w wywiadzie mówił że ma wyjebane w beefy, nie interesuje go to w ogóle i że to śmieszne że dwoje gości się wyzywa na trackach.
śmieszny to jest raper, który czuje się za dobry na hiphop
ostro o 3/4 raperów rzępolaków inteligencików i męskograniowców, od fisza łoniaka, przez mesa, do srako, pro8l3mu i quebonafide
saturn pisze: 11 lis 2025, 21:56 jądra muszą być wyczyszczone z nasienia
ffeee pisze: 03 cze 2026, 8:29 jedyną przeciwwagą do złodziejstwa i hipokryzji pisu oraz nacjolów konfiarzy jest obecny rząd
Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 5677
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: Sokół

Post autor: aleksy »

do tego jeszcze wielu słuchaczy uważam za cweli z tego powodu
Mam w domu szafkę, w której trzymam
Wszystkie dostępne dzieła Lenina
Awatar użytkownika
Karkovsky
Posty: 567
Rejestracja: 02 maja 2019, 15:42

Re: Sokół

Post autor: Karkovsky »

Sionek pisze: wczoraj, 10:24
Karkovsky pisze: wczoraj, 9:56 Pamiętam też, że kiedyś jakiś gość dzwonił do raperów i jak dodzwonił się do Wojtka Sokoła to na wzmiankę o Tede, ten powiedział coś w stylu "parówa".
Jeśli mówisz o tym, to jest to oczywisty fejk, nawet ten niby Sokół, nie brzmi jak Sokół, a to przedstawienie się jako Jakuza to już wgl xD


Tutaj jest rozmowa, która brzmi na autentyczną
Okeeej, słyszałem to w chuj dawno temu i myślałem ze to autentyk :bag:
TrifeLife
Posty: 244
Rejestracja: 01 cze 2021, 18:03
Lokalizacja: 022

Re: Sokół

Post autor: TrifeLife »

To jest autentyk.
Rozmowa jest prawdziwa, jak z resztą wszystkie inne, które tam zostały wrzucone, m.in. z Wilkiem.

No i trudno, żeby ten typ był podobny do Jakuzy, skoro się pod niego podszywa i wkręca.
Awatar użytkownika
igorzastyy
Posty: 2474
Rejestracja: 12 mar 2023, 22:57

Re: Sokół

Post autor: igorzastyy »

Rozmowa jest prawdziwa, ale Sokół nie jest
starydobryhiphop
Posty: 181
Rejestracja: 27 mar 2026, 14:16

Re: Sokół

Post autor: starydobryhiphop »

aktoś mi powie z kolegów bardziej obeznanych w temacie, czy opowieści o bezdomności, totalnej uliczności miały część prawdy czy to po prostu zwykła bajera?
Awatar użytkownika
the
Posty: 821
Rejestracja: 19 kwie 2019, 11:31

Re: Sokół

Post autor: the »

Spał najebany pod klatką i od razu wielki bezdomny
Awatar użytkownika
baqlashan
Posty: 8089
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: mentalne średniowiecze

Re: Sokół

Post autor: baqlashan »

Buntownik z wyboru
jajca pisze: 16 maja 2024, 17:04 za te punkty na kurniku trzeba dusić ofiary
Awatar użytkownika
Sionek
Posty: 571
Rejestracja: 05 sie 2025, 20:45

Re: Sokół

Post autor: Sionek »

Rodzice wyjechali w delegację, on kluczy od mieszkania zapomniał i nie mógł się dostać do środka przez kilka dni, ot cała historia jego bezdomności
Awatar użytkownika
igorzastyy
Posty: 2474
Rejestracja: 12 mar 2023, 22:57

Re: Sokół

Post autor: igorzastyy »

W ogóle jaki on dumny się wydawał być po tym wykonie. Pośpiewał sobie jeszcze. Sianko wpadło i elegancko
TrifeLife
Posty: 244
Rejestracja: 01 cze 2021, 18:03
Lokalizacja: 022

Re: Sokół

Post autor: TrifeLife »

Pamiętam jak Frosti cisnął Sokołowi to się powoływał na „starszych kolegów ze Śródmieścia”.
Frosti się wafluje z Kaczym, więc nie zdziwiłbym się, gdyby to miało z nim jakiś związek.
Nie mówię, że on to podkręcił, ale co najmniej musiał dać znać, że się nie wpierdala.

Z resztą Wilku i Bilon też mieli jakiś zgrzyt z Sokołem, już zażegnany, ale coś tam było nie halo na pewno, ale szczegółów nie pamiętam.
Połas
Posty: 2641
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:47

Re: Sokół

Post autor: Połas »

Z Jurasem też nie zawsze było kolorowo, o czym sam Juras nawijał w To jest hip hop. Zresztą cały kawałek jest o znajomości z Sokołem, gekonie Zbyszku Sokoła (xD) i tym, jak koniec końców Juras poznał żonę dzięki panu Wojciechowi.

Każdy za czymś goni, jak niewolnik czasu,
Kiedyś dzwonił z ostatnich kredytów na Tak Taku,
Dzisiaj pan prezes nie odbiera od starego kumpla,
Chociaż ma abonament i najnowszego Samsunga


Obrazek
Awatar użytkownika
TdW
Posty: 8739
Rejestracja: 11 wrz 2019, 21:09

Re: Sokół

Post autor: TdW »

Odnośnie zgrzytów to ciekawe o co Wini ma spine z Sokołem. Kiedyś w swoich rozmowach wprost mówił, że go nie lubi bo coś tam
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 5191
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Sokół

Post autor: gods bidness »

Przyjebał się do sokoła bo to spółdzielnia
teraz już wiem i wiem i wiem i wiem jak
ODPOWIEDZ