Ten Typ Mes - Bukowski (2025)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Megidox
Posty: 6009
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:05
Lokalizacja: Zgorzelec/71

Re: Ten Typ Mes - Bukowski (2025) [zapowiedź]

Post autor: Megidox »

Jest jakieś specjalistyczne określenie na to że wchodzę w ten temat za każdym razem myśląc że może to ten moment a wychodzi jak widać ?
Lata melanży od 19 Marca 2009 w forumkowej branży
Burak pisze:Tu jest forum ślizgawka, a nie jakiś wizaż, jak trzeba to wypłacamy sobie liście na odmułke, a jak trzeba przytulamy a nie jakieś Ania powiedziała czy kurwa Klaudia
Awatar użytkownika
Rapture
Posty: 127
Rejestracja: 18 wrz 2025, 20:11
Lokalizacja: Szczecin

Re: Ten Typ Mes - Bukowski (2025) [zapowiedź]

Post autor: Rapture »

Burak pisze: 08 paź 2025, 23:00
Spoiler
Ze stories. Jakiś snippet? Fragment bitu?
Coś eksperymentalnego ale na samplu z nowego singla, myślę że raczej muza typowo ilustracyjna pod promo
Awatar użytkownika
Haczapurjan
Posty: 5515
Rejestracja: 28 lip 2025, 12:50

Re: Ten Typ Mes - Bukowski (2025) [zapowiedź]

Post autor: Haczapurjan »

Mes zapowiada na Insta, że wjedzie zaraz jakiś singiel o nazwie „Detroit” nagrany przez niego w bayeight studios w Miami. Bardzo rapowy. Bardzo Bukowski.
Awatar użytkownika
Burak
kadłub chuj
Posty: 9626
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:09

Re: Ten Typ Mes - Bukowski (2025) [zapowiedź]

Post autor: Burak »

Spoiler
Obrazek
Zaraz to znaczy że pewnie po północy?
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
Awatar użytkownika
Malloy
Palma w Kali
Posty: 5885
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:08

Re: Ten Typ Mes - Bukowski (2025) [zapowiedź]

Post autor: Malloy »

liczę na ksywa to mes vibe
Jesteście popierdoleni, świat wychował was źle
Prawda jest prosta i przykra, nie jara was troska, a krzywda
Tyle zrozumieć to dar a nie wyrok i dlatego nie pluję na czas jaki minął
Awatar użytkownika
Haczapurjan
Posty: 5515
Rejestracja: 28 lip 2025, 12:50

Re: Ten Typ Mes - Bukowski (2025) [zapowiedź]

Post autor: Haczapurjan »

Burak pisze: 09 paź 2025, 21:14 Zaraz to znaczy że pewnie po północy?
No teraz wrzucił znowu te pre-save’y jak przy „Chciałbym zakochać się”, więc pewnie tak
Truten
Posty: 161
Rejestracja: 05 sie 2025, 21:42
Lokalizacja: Obóz pracy Jakuba Knapa

Re: Ten Typ Mes - Bukowski (2025) [zapowiedź]

Post autor: Truten »

Więcej ruchów a mniej rzępolenia, Piotrze. A wszystko będzie dobrze.
Awatar użytkownika
marmolad_k2
Posty: 6655
Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18

Re: Ten Typ Mes - Bukowski (2025) [zapowiedź]

Post autor: marmolad_k2 »

Haczapurjan pisze: 09 paź 2025, 21:10 Bardzo Bukowski
*Bukoski
saturn pisze: 10 wrz 2024, 21:56 tu jest normalne forum ślizgawka, więc zwracamy się do siebie normalnie - czasem kolego, czasem kurwo
Awatar użytkownika
Burak
kadłub chuj
Posty: 9626
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:09

Re: Ten Typ Mes - Bukowski (2025) [zapowiedź]

Post autor: Burak »



Dodano po 2 minutach 45 sekundach:
nic specjalnego :dunno:
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
Awatar użytkownika
marmolad_k2
Posty: 6655
Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18

Re: Ten Typ Mes - Bukowski (2025) [zapowiedź]

Post autor: marmolad_k2 »

:sleep: :sleep:
saturn pisze: 10 wrz 2024, 21:56 tu jest normalne forum ślizgawka, więc zwracamy się do siebie normalnie - czasem kolego, czasem kurwo
YP_
Posty: 267
Rejestracja: 19 cze 2023, 23:25

Re: Ten Typ Mes - Bukowski (2025) [zapowiedź]

Post autor: YP_ »

numer w porządku, na pewno lepszy od poprzedniego
Awatar użytkownika
Burak
kadłub chuj
Posty: 9626
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:09

Re: Ten Typ Mes - Bukowski (2025) [zapowiedź]

Post autor: Burak »

No szkoda szkoda, po Ksywa To Mes miałem duże oczekiwania co do płyty, ale dwa kolejne single to średniawka maks
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
Awatar użytkownika
wujot
ave
Posty: 21240
Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15

Re: Ten Typ Mes - Bukowski (2025) [zapowiedź]

Post autor: wujot »

do beki z lokalnych
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 5166
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Ten Typ Mes - Bukowski (2025) [zapowiedź]

Post autor: gods bidness »

Spoko elektr
Właśnie ale pozostawia niedosyt przydałaby się druga zwrotka i więcej struktury piosenki a nie prevki

Dalej najciekawsze
Awatar użytkownika
Haczapurjan
Posty: 5515
Rejestracja: 28 lip 2025, 12:50

Re: Ten Typ Mes - Bukowski (2025) [zapowiedź]

Post autor: Haczapurjan »

Średnio na jeża
Awatar użytkownika
CeHaTeHaCe
Posty: 576
Rejestracja: 22 cze 2022, 2:36
Lokalizacja: bez refrenu

Re: Ten Typ Mes - Bukowski (2025) [zapowiedź]

Post autor: CeHaTeHaCe »

psycholandlord średnio co 8 taktów zmienia stylówe, w 1:14 to w ogóle Afrojax wjeżdża. a bit klasa, ciężko się nie bujać przez te prosta perke, pasuje do sampla. nie wiem o czym tam rzępoli ale coś sprawia że chce słuchać tego pojeba na pętli
Junior Slopmajster

Dołącz do naszej firmy:
viewtopic.php?t=13333

SLG appka na Google Play:
viewtopic.php?t=13156
Awatar użytkownika
JANPALONY
Posty: 312
Rejestracja: 18 mar 2021, 20:26

Re: Ten Typ Mes - Bukowski (2025) [zapowiedź]

Post autor: JANPALONY »

"pilnuje tego sosu, bo uciec nie mam jak" - PsycholandLord przyznaje się, że wżenił się bogato i nie ma jak uciec choć baba go wkurwia bo spadnie mu poziom życia.

Potem historie już znamy, jeden opiekun dziecka trzeźwy, wymienione zamki itd
Awatar użytkownika
Oportunistycznyebaka
Posty: 634
Rejestracja: 25 lip 2022, 12:32

Re: Ten Typ Mes - Bukowski (2025) [zapowiedź]

Post autor: Oportunistycznyebaka »

O tonę lepszy jest od ostatniego singla. Kurde szkoda, że robi te przerwy i zmienia te flow. Jak już zauważył użytkownicy Cehate, pętla super i byłoby o wiele lepiej gdyby leciał bardziej jednostajnie.



O jaki kwik w komentarzach na gr :bowdown: :bowdown:
PapcioWujus
Posty: 82
Rejestracja: 04 wrz 2025, 13:09

Re: Ten Typ Mes - Bukowski (2025) [zapowiedź]

Post autor: PapcioWujus »

Płyta szykuje sie konkretna, jak na razie każdy kawałek leci na pętli, to nie bedzie płyta zrobiona na jedno kopyto jest zabawa flow, jest troche śpiewu. Jedno jest pewne, nie bedzie tego wstyd puścić w aucie i sie troche powozić po mieście, czego nigdy bym nie zrobił z płytą tedego, za duzo przypalowych treści jest u jacusia.
Ostatnio zmieniony 10 paź 2025, 10:39 przez PapcioWujus, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
wujot
ave
Posty: 21240
Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15

Re: Ten Typ Mes - Bukowski (2025) [zapowiedź]

Post autor: wujot »

oho, multi 2urzyna
ODPOWIEDZ