wujek samo zło

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Czak
Posty: 5626
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:55

Re: wujek samo zło

Post autor: Czak »

brak jakiegokolwiek progresu przez 30 lat wyklucza dla mnie możliwość istnienia jakiejkolwiek rapowej zajawki u wsz, no i nie udawajmy, że nie widzimy tego kartonu stojącego kilka metrów przed nim
Awatar użytkownika
erdoj
Posty: 151
Rejestracja: 03 cze 2019, 9:01
Lokalizacja: WWA

Re: wujek samo zło

Post autor: erdoj »

Widziałem na jakimś lokalnym peju na FB, że lokalsi kurwią na te jego występy w Łebie XDD że zaczepia ludzi itp.
Awatar użytkownika
dr zjeb
Posty: 3885
Rejestracja: 27 sty 2025, 17:32

Re: wujek samo zło

Post autor: dr zjeb »

W starych zeszytówkach TM-Semica z "Punisherem" był kiedyś odcinek z takim pojebem-antagonistą, który ciągle się idiotycznie uśmiechał i nie dało się go ubić, jeździł szybkimi furami i miał takie powiedzonko: "Oberwałem, ale pruję dalej". Wuja mógłby sobie to motto wydziarać na klacie.
you know the O.P.P.
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 6117
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: wujek samo zło

Post autor: kapec »

Nie wiem czy było już w innym temacie, ale tutaj też warto odnotować
Spoiler
ODPOWIEDZ