wujek samo zło
Re: wujek samo zło
brak jakiegokolwiek progresu przez 30 lat wyklucza dla mnie możliwość istnienia jakiejkolwiek rapowej zajawki u wsz, no i nie udawajmy, że nie widzimy tego kartonu stojącego kilka metrów przed nim
Re: wujek samo zło
Widziałem na jakimś lokalnym peju na FB, że lokalsi kurwią na te jego występy w Łebie XDD że zaczepia ludzi itp.
Rapuję: https://www.youtube.com/@ERDOJ
Re: wujek samo zło
W starych zeszytówkach TM-Semica z "Punisherem" był kiedyś odcinek z takim pojebem-antagonistą, który ciągle się idiotycznie uśmiechał i nie dało się go ubić, jeździł szybkimi furami i miał takie powiedzonko: "Oberwałem, ale pruję dalej". Wuja mógłby sobie to motto wydziarać na klacie.
you know the O.P.P.
Re: wujek samo zło
Nie wiem czy było już w innym temacie, ale tutaj też warto odnotować



