Dopiero dziś się dowiedziałem że zmarł Norm McDonald, wielka strata. Kilka mocarnych żartów, świetny specyficzny humor, szkoda że tak mało specialów. RIP
Re: Stand-Up Comedy
: 28 paź 2021, 19:19
autor: Bolo
Bolo pisze: ↑01 lut 2020, 22:10
No nie wiem, Bill to jednak taki mocno racjonalny konserwatywno-egoistyczny punkt widzenia gdzie jak ktoś nie wpierdala ci sie z czym to niech robią co chcą taki typowy stand up dla facetów i mnie bawi to jego wkurwienie na głupoty.
To mnie nigdy nie przestanie bawić, jak ten kolo moduluje pięknie głosem i wkłada życie w kukiełkę do tego dobre historie.
Oglądam co jakiś czas i nigdy nie przestanie bawić.
Re: Stand-Up Comedy
: 29 gru 2022, 16:30
autor: SiNi
Nowy Pacześ!
Re: Stand-Up Comedy
: 21 sty 2023, 17:03
autor: redman23
Re: Stand-Up Comedy
: 30 sie 2024, 21:50
autor: Morf
wiadomo ze props
Re: Stand-Up Comedy
: 02 wrz 2024, 10:09
autor: trez
Rafik może lepiej.
Re: Stand-Up Comedy
: 21 lis 2024, 19:34
autor: Bakan
Chce ktoś kupić bilety na Please Stand Up we Wrocławiu? Mam dwie sztuki. Kupiłem za 280 zł, sprzedam za 250 zł. Jak coś to pw.
Cześć mordki, jacy są wg Was polscy stand uperzy godni polecenia?
Re: Stand-Up Comedy
: 20 gru 2024, 9:56
autor: scam_sakawa
uważam, że stand up nie jest godny polecenia w ogóle
Re: Stand-Up Comedy
: 01 sty 2025, 12:31
autor: ConeyIsland
Re: Stand-Up Comedy
: 01 sty 2025, 18:21
autor: MalkoNTENT
Ostatnio jestem fanem improwizowanych rozmów, szczególnie formatu „z kartki” Michała Leji(chuj wie jak to odmienić). Nawet wybieram się w styczniu do Krakowa na jeden. Podsuńcie pomysł na jakiś temat kartki
A jeśli chodzi o Polski stand up, ostatnio mało mnie śmieszy, nie zaskakuje zbytnio.
Re: Stand-Up Comedy
: 13 maja 2025, 4:45
autor: Max
No to poza Leją może podejdzie Ci Tomek Machnicki, Mieszko Minkiewicz albo Cezary Ponttefski? Damian Skóra też jest spoko
Re: Stand-Up Comedy
: 23 cze 2025, 16:46
autor: MonsieurHibou
MalkoNTENT pisze: ↑01 sty 2025, 18:21
Ostatnio jestem fanem improwizowanych rozmów, szczególnie formatu „z kartki” Michała Leji(chuj wie jak to odmienić). Nawet wybieram się w styczniu do Krakowa na jeden. Podsuńcie pomysł na jakiś temat kartki
A jeśli chodzi o Polski stand up, ostatnio mało mnie śmieszy, nie zaskakuje zbytnio.
Być może podpasuje ci format "Nie dla przyjemności", który robią moje ziomki. Improwizowane rozmowy o newsach i dupie maryny. Tutaj przykładowe odcinki, w których byłem gościnnie:
Z podobnych formatów jest jeszcze "Litości" Machnickiego, Kasparka i Wolskiego.
Re: Stand-Up Comedy
: 23 cze 2025, 17:14
autor: KamilNO
@MonsieurHibou pozdrów w takim razie Kubusia i przekaż, że na forum o tematyce hip-hop ma wiernego fana od niedawna
Re: Stand-Up Comedy
: 23 cze 2025, 17:15
autor: MonsieurHibou
Podeślę mu screena z tą wypowiedzią, myślę, ze doceni.
Re: Stand-Up Comedy
: 24 cze 2025, 22:24
autor: MalkoNTENT
@MonsieurHibou formatu „nie dla przyjemności” nie lubię. Jest za duży chaos, kilku na raz mówi, wszyscy się śmieją. Ciężko się ogląda. Natomiast „litości” oglądam regularnie. Czując jakiś dziwny dyskomfort słuchając ich historii z życia, nawet obrzydzenie bym powiedział. Ale bawią mnie i o co chodzi.
Re: Stand-Up Comedy
: 27 cze 2025, 12:19
autor: ConeyIsland
Idzie zaśmiać
Re: Stand-Up Comedy
: 27 cze 2025, 14:01
autor: gimb
Ponttefski, Zalewski, Kowalski, Fiedorczuk - to są zwierzęta, które żyją w Polsce