Mata - <33 (2023)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 3680
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: Mata - <33 (2023)

Post autor: kapper1 »

MATA ZACZEPIA OSTREGO❗️
Pamiętacie jak łódzki raper powiedział, że nie poda ręki Żabsonowi, bo to zły człowiek? Teraz Mata w kawałku "RÓŻOWE OSH33" staje w obronie swojego kolegi i wysyła kilka linijek w stronę Ostrego.

"Dzwoni O.S.T.R. mi na iPhone
Tłumaczy dwie godziny, czemu w jego opinii kurwą jest Żabson (chyba ty)
W chuju mam to no i wychodzę na balkon
Kręcą brudy na nas, jakby byli kurwa pralką, ale franią rozjebaną
Chociaż się starają bardzo leją wodę na podłogę i spływają za nią na dno
Jeszcze trochę znamedropuje
Patrzcie na tytuł dissu, stare chuje
Jak się splujesz, gwarantuję, że twój fanbase mnie spróbuje
Z ciekawości, potem na Glamrapie się zbuntuje w złości
A ja wypromuję Oshee"
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 11252
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Mata - <33 (2023)

Post autor: Cz4rny1337 »

„Chyba Ty” mówi chyba zabson? Nie słuchałem na słuchawkach jeszcze


Potem jest znów pstryczek w bedoesa z „nie lubię pepsi”, marzy mu się ten beef (bo wcześniej są wersy ze zaczepił paru typów)
Obrazek
Awatar użytkownika
Jasek
Posty: 4185
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Mata - <33 (2023)

Post autor: Jasek »

ja pierdole, co to za tekst xdddd
kapper1 pisze: 09 wrz 2023, 14:35 Kręcą brudy na nas, jakby byli kurwa pralką, ale franią rozjebaną
splujesz, gwarantuję, spróbuje, zbuntuje, wypromuję
cztery żubry i dwie kurwy
Awatar użytkownika
bronek
Posty: 4868
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:17
Lokalizacja: エルバフ

Re: Mata - <33 (2023)

Post autor: bronek »

Boje sie odpalic reszte numerow ale te rozowe oshee spoko numer nawet, sam bicior jest dojebany imo :bowdown: Kurwa szkoda ze mata poszedl w te piszczenie i efekty wokalne, imo to totalnie nie pasuje do niego chociaz momentami musze przyznac ze "jakos" to brzmi (co nie zmienia faktu ze jak caly numer jest na tych efektach to wkurwia niemilosiernie), posluchalbym takiego maty w klimatach jak z pierwszej plyty np
przyszedłem się tu napierdalać a nie kurwa jakieś Ania powiedziała czy kurwa Klaudia
Jem pizzę, piszę teksty, teraz jestem w prime jak Szczęsny
Szacunek za bycie sobą i za wersy
Wy tak bardzo się staracie, że każdy jest pierwszy lepszy
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 4968
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: Mata - <33 (2023)

Post autor: Moltisanti »

Wlasnie chciałem napisać ze to co on pierdoli to jest jakiś dramat. Jade se do Bułgarii chce bym jak Messi pije se oshee mam w chuj pieniędzy ciocia mowi ze wydaje sztosy nie chce być proruski joł. Kurwa teraz wyjdzie jeden z drugim i powie ze nie chodzi o tekst tylko ze ma bujać ale tu ani jedno ani drugie.

Z tym ostrym tez dobre, w kawałku taki buńczuczny ale jednak dwie godziny słuchał przez telefon jak ostry wyzywa żabę od kurew :lol:
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 3680
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: Mata - <33 (2023)

Post autor: kapper1 »

Skrzypek bierz kartkę i odpalaj bit
Awatar użytkownika
piernikowyskoczek
Posty: 9222
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:06

Re: Mata - <33 (2023)

Post autor: piernikowyskoczek »

gówniarzu zasrany zajebany

Adaś jedziesz z nim

w ogóle ile lat ma już syn ostr
rakieta_rakieta pisze: 16 kwie 2020, 19:20 Ja aż zadzwoniłem do inposta o chuj chodzi i mają lagi w pokazywaniu statusów, bo dziś w nocy stawiają nowy serwer
Awatar użytkownika
kvcper
Posty: 650
Rejestracja: 19 wrz 2020, 20:47

Re: Mata - <33 (2023)

Post autor: kvcper »

beef ostr z synem vs mata ze starym byłby ciekawy
Ja tu gram, a ty Mateusz Borek
https://rateyourmusic.com/~kaemdeq
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 4968
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: Mata - <33 (2023)

Post autor: Moltisanti »

Mlody ostr bez szans bo ulica w sensie dobry dzieciak po stronie emate
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
warzywo
Posty: 31
Rejestracja: 25 lip 2019, 19:45

Re: Mata - <33 (2023)

Post autor: warzywo »

Kurde, ja tam jakimś twardogłowym oldschoolowcem nie jestem, wręcz przeciwnie, ale tu jest takie stężenie gimbouniwersum, że nie rozumiem, co się dzieje i chyba nawet nie chcę. To grafomaństwo i product placement towaru z Żabki to jest genzie postironia, czy co?

Temat Ostrego pomijam, bo jakkolwiek uważam go za cringe, tak gdzie on a gdzie mata, no contest i nawet nie ma co odpowiadać.
Awatar użytkownika
mario995
Posty: 3272
Rejestracja: 11 maja 2019, 9:35

Re: Mata - <33 (2023)

Post autor: mario995 »

Dokładnie, olać go - Ostry i tak na tym nic nie zyska, a Mata jak taki wyszczekany to trzeba było przez telefon kawę na ławę wykładać, a nie po czasie bo tak odwagi nie brakowało
Jak nagra cos na miarę JWWC to pogadamy
Chociaż ostry jakby to dobrze rozegrał miałby pole do punktowania młodego
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 5685
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Mata - <33 (2023)

Post autor: Prez »

Jest tu w ogóle jakiś choć trochę boombapowy numer?
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
Raperzy, choć lecą okropnie, wszędzie się pchają
Jedyne co robią wielokrotnie, to mnie wkurwiają
Awatar użytkownika
horrypaz
Brak Kultury
Posty: 4452
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:43
Lokalizacja: Hands, Underwood

Re: Mata - <33 (2023)

Post autor: horrypaz »

A po co by mial byc? Przeciez to nie raper

Ale nie wiem, bie sluchalem
Jasion94
Posty: 1203
Rejestracja: 23 maja 2019, 19:48

Re: Mata - <33 (2023)

Post autor: Jasion94 »

Ale się zmęczyłem słuchaniem tego. Chujowizna straszna
Awatar użytkownika
DoubleB
Posty: 9386
Rejestracja: 13 kwie 2021, 15:28
Lokalizacja: memphis nadodrze

Re: Mata - <33 (2023)

Post autor: DoubleB »

pejucha też zaczepia, z tym że powtórnie, żeby się odbiło szerszym echem tym razem
MÓJ TEMACIK! -> viewtopic.php?t=10448
🥤 DJ SCREW VS HEWRA/MOBBYN 🚘 -> https://www.youtube.com/watch?v=C2KMna2KQK0
Awatar użytkownika
marmolad_k2
Posty: 6641
Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18

Re: Mata - <33 (2023)

Post autor: marmolad_k2 »

Na kanale Maty Oshee to (poza singlami) najpopularniejszy kawałek z płyty (obecnie 68k), a większość komentarzy napisali fani broniący Ostrowskiego.
saturn pisze: 10 wrz 2024, 21:56 tu jest normalne forum ślizgawka, więc zwracamy się do siebie normalnie - czasem kolego, czasem kurwo
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Mata - <33 (2023)

Post autor: RIVALDO111 »

Mata zaliczył ostry spadek popularności. Przypominam że on pre orderze robił diamenty.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
piernikowyskoczek
Posty: 9222
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:06

Re: Mata - <33 (2023)

Post autor: piernikowyskoczek »

"tak" dla VNMizacji kariery Maty

Dodano po 42 minutach 3 sekundach:
syn ostrego 14/15 lat

to mu stary idola nie zdissuje chyba co
rakieta_rakieta pisze: 16 kwie 2020, 19:20 Ja aż zadzwoniłem do inposta o chuj chodzi i mają lagi w pokazywaniu statusów, bo dziś w nocy stawiają nowy serwer
Awatar użytkownika
mario995
Posty: 3272
Rejestracja: 11 maja 2019, 9:35

Re: Mata - <33 (2023)

Post autor: mario995 »

Ostry nie musi go dissować - wystarczy spojrzeć na komentarze. Ostry wygrywa to bez dissu, a Mata bardziej sobie zaszkodził niż pomógł. No chyba, że szybko nagra piosenkę w stylu Żółtych flamastrów i grubych katechetek na post truskulowym bicie z sampelkiem żeby pokazać się jako dobry pogubiony chłopak
Zresztą, faktycznie spadły mu mocno wyświetlenia
jasnejasne
Posty: 101
Rejestracja: 20 maja 2019, 19:03

Re: Mata - <33 (2023)

Post autor: jasnejasne »

Polski hip-hop wychował pokolenie bezczelnych, w złym rozumieniu tego słowa, przysłowiowych p****ów z białaczką.
OSTR może sobie być popularny albo nie, nagrywać kozaki albo nie, to całkiem nieistotne. Tu nie chodzi też o robienie z niego świętej krowy, którą umówmy się, jeśli był to gdzieś w połowie 00', czyli dawno temu. Po prostu rap bazował mimo wszystko na szacunku do zasłużonych weteranów. Dobrze by było gdyby ktoś rozczochrał mu grzywkę w ramach edukacji.
ODPOWIEDZ