Hot 16 Challenge #2 (2020)

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
jajca
Posty: 14356
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)

Post autor: jajca »

Serio myślicie, że bedoes wie, ile to jest 72h? Typ nie potrafi 6x6, a ma policzyć 72:24?
saturn pisze: 11 lis 2025, 21:56 jądra muszą być wyczyszczone z nasienia
ffeee pisze: 03 cze 2026, 8:29 jedyną przeciwwagą do złodziejstwa i hipokryzji pisu oraz nacjolów konfiarzy jest obecny rząd
Awatar użytkownika
oKulTywowany
Posty: 2760
Rejestracja: 01 sie 2019, 0:33

Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)

Post autor: oKulTywowany »

jajca pisze: 02 maja 2020, 11:55 Serio myślicie, że bedoes wie, ile to jest 72h? Typ nie potrafi 6x6, a ma policzyć 72:24?
Przynajmniej na zegarku się zna :dunno:
This page is no longer available.
edenmar
Posty: 2263
Rejestracja: 30 lip 2019, 1:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)

Post autor: edenmar »

Klocuch>Mata, wiadomo. Jak dla mnie to reszta SBM może już nie nagrywać, akcja wyszła poza kółko wzajemnej adoracji i bez ich szesnastek powinna się jakoś rozkręcić, zwłaszcza że Taco zostawił sobie furtkę do kolejnych nominacji. Na SięPomaga już teraz niektórzy dziękują Taco za rozpoczęcie takiej akcji, tak że pozdro Solar :lol:
Awatar użytkownika
manieq
Posty: 1152
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:40
Lokalizacja: WRO

Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)

Post autor: manieq »

Norbi zaakceptował challenge - szuka studia.

Info z jego Story
Hard head, tight fists, I stand tall,
Instinct unleashed when the tension calls.


Obrazek
genocidegeneral
Posty: 11731
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)

Post autor: genocidegeneral »

ktoś podsumuje za co białasy są tak jebane w tym temacie? wolałbym uniknąć szukania tego na 30 stronach
"A cop yells, "do not run I will [in the future] shoot!" This phrase is meaningless to the nigger. In the nigger's mind he has two choices: be detained by the cops, or run and be free."
Awatar użytkownika
suraks
Posty: 624
Rejestracja: 10 maja 2019, 15:02
Lokalizacja: bolivia

Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)

Post autor: suraks »

genocidegeneral pisze: 02 maja 2020, 11:59 ktoś podsumuje za co białasy są tak jebane w tym temacie? wolałbym uniknąć szukania tego na 30 stronach
mieli 72h na nagranie 16stki(które mineło wczoraj o 23:48) a wyprzedził ich klocuch z drugiej tury nominacji
Awatar użytkownika
ebismolarek
Posty: 8485
Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25

Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)

Post autor: ebismolarek »

Wyjebal się na nagranie hot16challenge mimo że nominował go jego przyjaciel solar
Awatar użytkownika
kon rafal
Posty: 1465
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:07

Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)

Post autor: kon rafal »

Bo są żałośni w chuj dwulicowi



Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Jolo
Posty: 403
Rejestracja: 07 paź 2019, 12:24

Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)

Post autor: Jolo »

genocidegeneral pisze: 02 maja 2020, 11:59 ktoś podsumuje za co białasy są tak jebane w tym temacie? wolałbym uniknąć szukania tego na 30 stronach
Ludzie oczekiwali od niech wykazania zajawki, ja osobiście myślałem że Białas odpowie najszybciej. Skończyło się 72h, ani wpłaty ani zwrotek nie ma od chłopaków tylko jakieś nieśmieszne story na insta. Tak się nie robi rapu.
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 5739
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)

Post autor: Piters »

Mega props dla Norbiego jak serio nagra, szanse rozejscia sie na całą Polske trochę wzrastają pewnie
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
moxxi
Posty: 5260
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)

Post autor: moxxi »

Czekam na Norbiego :bowdown:
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
Awatar użytkownika
mlody jelcz
zielony skurwiel
Posty: 638
Rejestracja: 05 paź 2019, 9:30
Lokalizacja: pochodzenie nieznane

Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)

Post autor: mlody jelcz »

o kurwa norbi odpowie na hot16
na ciebie mówią samosieja a na mnie zielony skurwiel
Awatar użytkownika
Burak
kadłub chuj
Posty: 9657
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:09

Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)

Post autor: Burak »

manieq pisze: 02 maja 2020, 11:58 Norbi zaakceptował challenge - szuka studia.

Info z jego Story
Mirror :lol:
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
Awatar użytkownika
eherodi
Posty: 17
Rejestracja: 01 kwie 2020, 14:19

Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)

Post autor: eherodi »

no nie wierzę, że Klocuch wyciągnął Norbiego z grobu!! XD
michajlow
Posty: 677
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:24

Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)

Post autor: michajlow »

Norbi czekam :bowdown: :bowdown:
onizuka
Posty: 812
Rejestracja: 17 maja 2019, 11:47

Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)

Post autor: onizuka »

Piters pisze: 02 maja 2020, 11:40 chuj w dupe całej SB Mafji za to jak to rozgrywają
Jak to rozgrywają bo nie kumam?
Awatar użytkownika
mlody jelcz
zielony skurwiel
Posty: 638
Rejestracja: 05 paź 2019, 9:30
Lokalizacja: pochodzenie nieznane

Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)

Post autor: mlody jelcz »

onizuka pisze: 02 maja 2020, 12:06
Piters pisze: 02 maja 2020, 11:40 chuj w dupe całej SB Mafji za to jak to rozgrywają
Jak to rozgrywają bo nie kumam?
nie rozgrywają, bedoes na ig pokazuje że nie ma humorku na hyphap, bizi dupa cicho a mata wrzucil po czasie, przynajmniej przelał hajs za spóźnienie i nadmiar linijek
na ciebie mówią samosieja a na mnie zielony skurwiel
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 5739
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)

Post autor: Piters »

No chodzi mi o to, że wszyscy spóźnieni i jeszcze se hehe beke robią na insta
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
Krynew
Posty: 2286
Rejestracja: 28 kwie 2019, 20:04

Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)

Post autor: Krynew »

Norbi :bowdown:
Kocham, pozdrawiam
genocidegeneral
Posty: 11731
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)

Post autor: genocidegeneral »

hahah no to jebać ich, dzięki za odpowiedzi :*

Norbi, Klocuch = hip hop
"A cop yells, "do not run I will [in the future] shoot!" This phrase is meaningless to the nigger. In the nigger's mind he has two choices: be detained by the cops, or run and be free."
ODPOWIEDZ