Hot 16 Challenge #2 (2020)
Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)
Serio myślicie, że bedoes wie, ile to jest 72h? Typ nie potrafi 6x6, a ma policzyć 72:24?
- oKulTywowany
- Posty: 2760
- Rejestracja: 01 sie 2019, 0:33
Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)
Klocuch>Mata, wiadomo. Jak dla mnie to reszta SBM może już nie nagrywać, akcja wyszła poza kółko wzajemnej adoracji i bez ich szesnastek powinna się jakoś rozkręcić, zwłaszcza że Taco zostawił sobie furtkę do kolejnych nominacji. Na SięPomaga już teraz niektórzy dziękują Taco za rozpoczęcie takiej akcji, tak że pozdro Solar 
Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)
Norbi zaakceptował challenge - szuka studia.
Info z jego Story
Info z jego Story
Hard head, tight fists, I stand tall,
Instinct unleashed when the tension calls.

Instinct unleashed when the tension calls.

-
genocidegeneral
- Posty: 11731
- Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50
Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)
ktoś podsumuje za co białasy są tak jebane w tym temacie? wolałbym uniknąć szukania tego na 30 stronach
"A cop yells, "do not run I will [in the future] shoot!" This phrase is meaningless to the nigger. In the nigger's mind he has two choices: be detained by the cops, or run and be free."
Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)
mieli 72h na nagranie 16stki(które mineło wczoraj o 23:48) a wyprzedził ich klocuch z drugiej tury nominacjigenocidegeneral pisze: ↑02 maja 2020, 11:59 ktoś podsumuje za co białasy są tak jebane w tym temacie? wolałbym uniknąć szukania tego na 30 stronach
- ebismolarek
- Posty: 8485
- Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25
Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)
Wyjebal się na nagranie hot16challenge mimo że nominował go jego przyjaciel solar
Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)
Bo są żałośni w chuj dwulicowi
Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)
Ludzie oczekiwali od niech wykazania zajawki, ja osobiście myślałem że Białas odpowie najszybciej. Skończyło się 72h, ani wpłaty ani zwrotek nie ma od chłopaków tylko jakieś nieśmieszne story na insta. Tak się nie robi rapu.genocidegeneral pisze: ↑02 maja 2020, 11:59 ktoś podsumuje za co białasy są tak jebane w tym temacie? wolałbym uniknąć szukania tego na 30 stronach
Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)
Mega props dla Norbiego jak serio nagra, szanse rozejscia sie na całą Polske trochę wzrastają pewnie
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)
Czekam na Norbiego 
- mlody jelcz
- zielony skurwiel
- Posty: 638
- Rejestracja: 05 paź 2019, 9:30
- Lokalizacja: pochodzenie nieznane
Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)
o kurwa norbi odpowie na hot16
na ciebie mówią samosieja a na mnie zielony skurwiel
Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)
Mirror
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)
no nie wierzę, że Klocuch wyciągnął Norbiego z grobu!! XD
Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)
Norbi czekam

- mlody jelcz
- zielony skurwiel
- Posty: 638
- Rejestracja: 05 paź 2019, 9:30
- Lokalizacja: pochodzenie nieznane
Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)
nie rozgrywają, bedoes na ig pokazuje że nie ma humorku na hyphap, bizi dupa cicho a mata wrzucil po czasie, przynajmniej przelał hajs za spóźnienie i nadmiar linijek
na ciebie mówią samosieja a na mnie zielony skurwiel
Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)
No chodzi mi o to, że wszyscy spóźnieni i jeszcze se hehe beke robią na insta
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
-
genocidegeneral
- Posty: 11731
- Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50
Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)
hahah no to jebać ich, dzięki za odpowiedzi :*
Norbi, Klocuch = hip hop
Norbi, Klocuch = hip hop
"A cop yells, "do not run I will [in the future] shoot!" This phrase is meaningless to the nigger. In the nigger's mind he has two choices: be detained by the cops, or run and be free."











