Strona 28 z 28

Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)

: 25 cze 2026, 12:10
autor: eddy_wata
Mati juz nie lubimy kibicowania

Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)

: 25 cze 2026, 12:29
autor: zemsta1camzata
wujot pisze: wczoraj, 12:05
bronek pisze: wczoraj, 11:54 maroko wychodzi z grupy props
bardzo złe nowinky dla Paryża, Brukseli i Antwerpii
dla amsterdamu najbardziej, bo z holandią chyba będą grali

Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)

: 25 cze 2026, 15:02
autor: bronek
wujot pisze: wczoraj, 12:05
bronek pisze: wczoraj, 11:54 maroko wychodzi z grupy props
bardzo złe nowinky dla Paryża, Brukseli i Antwerpii
No mialem wlasnie pisac ze teraz czekam na zamieszki, bo na razie to troche kapiszon i po poprzednich meczach nic nie bylo tylko wszystko kulturalnie sie odbylo niestety...

Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)

: 25 cze 2026, 16:20
autor: deft
może ładują baterie po bieganiu z brudnymi strzykawkami i rozpierdalaniu miasta z okazji fête de la musique

Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)

: 25 cze 2026, 16:49
autor: genocidegeneral
eddy_wata pisze: wczoraj, 12:10 Mati juz nie lubimy kibicowania
TY SERIO JESTEŚ JAKIŚ POPIERDOLONY NA TEN SWÓJ UKRAIŃSKI CYMBAŁ?

Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)

: 25 cze 2026, 16:52
autor: mql
Kurde 6 meczów w nocy to już ciężko nawet w skrótach z uwaga śledzić, ciężki czas przed amatorami choćby okazyjnego spania

Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)

: 25 cze 2026, 16:54
autor: eddy_wata
genocidegeneral pisze: wczoraj, 16:49
eddy_wata pisze: wczoraj, 12:10 Mati juz nie lubimy kibicowania
TY SERIO JESTEŚ JAKIŚ POPIERDOLONY NA TEN SWÓJ UKRAIŃSKI CYMBAŁ?
A temu o chuj chodzi

Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)

: 25 cze 2026, 16:56
autor: zemsta1camzata
genocidegeneral pisze: 24 cze 2026, 19:01 30,5 stopnia w pokoju
widać, że to nie przelewki z tymi upałami i na łeb może siadać

Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)

: 25 cze 2026, 16:59
autor: genocidegeneral
nadał chłodniej niż przy samochodzie podpalonym przez zaimportowaną małpę podczas kibicowania

Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)

: 25 cze 2026, 17:02
autor: jajca
30,5 stopnia w pokoju, na zachodzie wiecej bo wojna na ulicach

Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)

: 25 cze 2026, 17:04
autor: eddy_wata
Nie kumasz, ja jestem antyfanem podpalania samochodow i dlatego to napisalem, piateczka (u mnie 23 stopnie na dworzu i bryza)

Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)

: 25 cze 2026, 19:07
autor: FruitOffTheWall




polecam jak tu meksyk gada tu tego

Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)

: 25 cze 2026, 19:13
autor: Parlae
O nie wiedziałem, że hulaka ma swój kanał.

Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)

: 25 cze 2026, 19:56
autor: potter
mql pisze: wczoraj, 16:52 Kurde 6 meczów w nocy to już ciężko nawet w skrótach z uwaga śledzić, ciężki czas przed amatorami choćby okazyjnego spania
No gdzie 6? 4, te pierwsze mecze przecież o znośnej porze jeszcze, żadna to noc

Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)

: 25 cze 2026, 20:03
autor: FLoo
Brakuje tych o 18/19

Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)

: 25 cze 2026, 23:18
autor: baqlashan
lol, dzisiaj yt podsunął mi taki filmik:



1,5 miliona wiusów a dobra nie minęła. nawet nie wiedziałem, że neymar tam grał. ale strasznie spięty, strasznie zdenerwowany.