bronek pisze: ↑wczoraj, 11:54
maroko wychodzi z grupy props
bardzo złe nowinky dla Paryża, Brukseli i Antwerpii
No mialem wlasnie pisac ze teraz czekam na zamieszki, bo na razie to troche kapiszon i po poprzednich meczach nic nie bylo tylko wszystko kulturalnie sie odbylo niestety...
Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)
: 25 cze 2026, 16:20
autor: deft
może ładują baterie po bieganiu z brudnymi strzykawkami i rozpierdalaniu miasta z okazji fête de la musique
Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)
: 25 cze 2026, 16:49
autor: genocidegeneral
eddy_wata pisze: ↑wczoraj, 12:10
Mati juz nie lubimy kibicowania
TY SERIO JESTEŚ JAKIŚ POPIERDOLONY NA TEN SWÓJ UKRAIŃSKI CYMBAŁ?
Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)
: 25 cze 2026, 16:52
autor: mql
Kurde 6 meczów w nocy to już ciężko nawet w skrótach z uwaga śledzić, ciężki czas przed amatorami choćby okazyjnego spania