Strona 267 z 267
Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie
: 25 cze 2026, 13:46
autor: bylerymdorymu
Tetris faktycznie dobre podwójne, ale trochę go pominąłem, bo jednak odrobinę zbyt "grzeczny" styl dla mnie.
Mesa propsowałem i za jakość rymów, i cytowałem podwójne, i też uważam, że potrafił rzucić dobry punch, ale nie uwzględniałem go w tym zestawieniu, bo nie miał ich jednak aż takiego natężenia.
Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie
: 25 cze 2026, 15:18
autor: tkss
gods bidness pisze: ↑wczoraj, 11:36
Dla mnie dobry podwójny jest wtedy, gdy po pierwszym wersie jeszcze nie wiem, że w drugim będzie do niego podwójny rym. Zwykle od razu po pierwszym wersie i jego przeakcentowaniu od razu słychać do czego to wszystko zmierza i tak tu się żyje, w tym kraju siermiężnego rapu.
+1. Bonson robi to zajebiście, ale przy tym jest taki monotematyczny, że się powtarzają te zbitki już.
IMO Biak teraz turbo zajebiście składa z zachowaniem stylu i treści na wysokim poziomie
Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie
: 25 cze 2026, 15:35
autor: 2rzyn
Bonson nampewno jest rekordzista jesli chodzi o "poszlo w pizdu/w pizdu"
Kiedys 3-4 jego plyty naraz sobie puscilem i non stop tym napierdalal cos jak jebanie vnma. Bo dla vnm wiele rzeczy jest jebanych np. "Jak jebany simmon amman", "jebana gra" "jebany copperfield" , "jebany swag" "kleptoman jebany", "jebany upal" i milion innych.
Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie
: 25 cze 2026, 15:46
autor: igorzastyy
Fucking VNM
Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie
: 25 cze 2026, 16:01
autor: SuperRapMaster
Yorn pisze: ↑24 cze 2026, 13:50
o, tym razem założenie, że skoro mówię to co wszyscy spoza waszego zamkniętego środowiska o was uważają, to znaleźliście nowy powód, widocznie muszę być stary
Napisałeś, że śledzisz forum od 2005. Zakładając, że wtedy miałeś co najmniej 13 lat, teraz masz co najmniej 34, czyli co najmniej 2x tyle, co przeciętny słuchacz rapu xD
Yorn pisze: ↑24 cze 2026, 15:35
p.s. twórczość eripe ~2010-15 to definicja hibhobu
Definicja hibhobu Ameryka A.D. 1988-1998, ze szczególnym uwzględnieniem ATCQ.
Dodano po 20 minutach 50 sekundach:
Dodam, że nie należę do osób jebiących Eripa, bo gość miał skillsy, ale nie widzę powodów, żeby przywracać mu status bożka, wystarczy żebyśmy przestali go jebać.
Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie
: 25 cze 2026, 20:44
autor: edenmar
2rzyn pisze: ↑wczoraj, 15:35
Jak jebany simmon amman
Żeby tylko się nie dowiedział #jakjurekmordel
Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie
: 25 cze 2026, 20:48
autor: igorzastyy
Oby się dowiedział i po tym jak odebrał trzy złote medale Małyszowi, teraz odebrał rower Romet i konsole raperowi VNM
Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie
: 25 cze 2026, 20:49
autor: Malloy
Najwyżej będzie literował braggadacio w sądzie