Strona 263 z 267

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

: 22 cze 2026, 11:27
autor: Malloy
chyba się w 2012 zatrzymałeś

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

: 22 cze 2026, 11:35
autor: igorzastyy
Mam wielki sentyment do Ludzi sztosów, ale i Dandys flow katowałem w samochodzie. Później już trochę mniej było słuchane, ale i tak pojedyncze tracki z późniejszego okresu nadal gdzieś tam czasami puszczę. Zajebiste poczucie humoru mają chłopaki

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

: 22 cze 2026, 11:51
autor: jajca
gods bidness pisze: 22 cze 2026, 11:26 Dwa Sławy to Kabaret OT.TO polskiego hip hopu.
przepraszam za offtop, ale musze to wyrzucic z siebie: te kurwie żyją rent free w mojej glowie, odkąd - a był to okres tryumfalnego medialnego tournee reprezentacji Polski po awansie na mundial 2002, slynne reklamy zupek chinskich i zapowiedzi, ze jedziemy po medal etc. - przypadkiem natrafilem w telewizyjnej dwojce na ich występ z goscinnym udzialem Jerzego Engela. Ów udział polegał na zakłopotanym siedzeniu na scenie i sluchaniu piesni na swoją cześć. Stężenie cringe'u (wowczas jeszcze nie znalem tego slowa) bylo tak mocarne, ze zostanie ze mną na reszte zycia, nie mam co do tego wątpliwości. Fragmencik:
Spoiler

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

: 22 cze 2026, 15:47
autor: gods bidness
Ja tam wolę ich słuchać niż dwóch sławów.

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

: 22 cze 2026, 16:02
autor: jajca
OT.TO zjadają dupą dwóch słabów, ale to temat o kontrowersyjnych opiniach

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

: 24 cze 2026, 13:14
autor: Yorn
Może nie tyle o polskim rapie, co o samym tym forum i tej zjebanej bańce, w której się wszyscy zakopaliście.
Zaglądam na Ślizgawkę od 2005 roku jeszcze jak to był ślizg. Raz na jakiś czas z pełnym rozbawieniem obserwując jak to zoo z najgłupszymi małpami na tej planecie staje się coraz gorsze z roku na rok xD

Nigdy nie chciałem zakładać konta, ale se założyłem.
Ludzie, którzy nadal są tu aktywni, to w 90% najwięksi, najbardziej żałosni rondlarze i gatekeeperzy, jakich można sobie wyobrazić. Zamknięci w swojej małej, śmierdzącej bańce jak w słoiku, sami sobie codziennie tłuką do głów, kto jest aktualnym bożyszczem, a kto już nadaje się tylko na śmietnik. Jak masz inne zdanie to zatrzymałeś się w X roku. Jak ktoś dziś jest bożyszczem, to możecie być na 95% pewni, że za pięć lat będzie tu jebany, bo 40-letni Janusz uznał, że bardzo dorósł od czasów, gdy miał 35 lat i „w końcu zrozumiał, o co w tym hibhopie naprawdę chodzi”.

Tylko świnia nie zmienia zdania, ale tutaj to zjawisko jest totalnie globalne, nagminne i obrzydliwe. Na najbardziej spierdolonym forum internetu wyznacznikiem propsu dalej pozostaje tylko liczba postów i data rejestracji, im starszy nick i więcej spierdolenia, tym większy autorytet. Moja opinia nie jest w ogóle kontrowersyjna nigdzie indziej na świecie, poza tym jednym, niedojebanym miejscu, w którym ją publikuję. xD

Zostało tu raptem kilkudziesięciu największych niedojebów i frustratów, którzy uwierzyli, że mają wyłączny monopol na to, czym jest prawdziwy rap. Siedzą i wmawiają sobie nawzajem, jacy to są zajebisci, odkrywczy i ponad wszystko. Mentalnie utknęli głęboko w 1410 roku, a z pełną powagą przekonują siebie i resztę, że to właśnie oni otworzyli ludziom głowy i definiują kulturę. masz tu przed sobą moją myśl uwolnioną. xD
Obrazek

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

: 24 cze 2026, 13:18
autor: ART
chlopie zamknij morde xD a eripe robi mi loda

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

: 24 cze 2026, 13:18
autor: jAg
@aplew pomyliłeś konta

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

: 24 cze 2026, 13:19
autor: bylerymdorymu
Odleciałeś trochę.

Ale akurat ten fragment, że Ci którzy są propsowani za 5 lat będą totalnie jechani jest faktycznie prawdziwy.

Zgadzam się też, że impact ślizgawki maleje, bo kiedyś pisali tu raperzy i propsowało się rzeczy, które dopiero potem wypływały. Dobra wiadomość jest taka, że możemy make ślizg great again.

Myślę, że ślizgawka może dalej mieć wpływ na polski rap.

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

: 24 cze 2026, 13:19
autor: oldschool
Może bym się zgodził bardziej (bo miejscami się zgadzam) gdybyś pisał o ślizgu z 2010 roku.

Przecież obecnie tu znajdziesz fanów każdego rodzaju rapu, z tym, że fakt wiele osób lubi swoją niszę i mogłaby częściej poza nią wychodzić.

Ale na tym forum nie ma już bożków, kiedyś byłby to Sentino czy Belmondo, a wystarczy wejść do tematów o nich i poczytać, że ostatnimi latami lecą w chuja.

Dodano po 49 sekundach:
bylerymdorymu pisze: 24 cze 2026, 13:19 propsowało się rzeczy, które dopiero potem wypływały
Dalej tak się zdarza, np. rydawarrior.

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

: 24 cze 2026, 13:21
autor: zemsta1camzata
Albo Enzo ebk


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

: 24 cze 2026, 13:27
autor: igorzastyy
Yorn pisze: 24 cze 2026, 13:14 Zaglądam na Ślizgawkę od 2005 roku jeszcze jak to był ślizg. Raz na jakiś czas z pełnym rozbawieniem obserwując jak to zoo z najgłupszymi małpami na tej planecie staje się coraz gorsze z roku na rok
Nie odróżniasz Bonsona od Kaza Bałagane. Może lepiej się udać na forum laryngologiczne

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

: 24 cze 2026, 13:32
autor: Yorn
ART pisze: 24 cze 2026, 13:18 chlopie zamknij morde xD a eripe robi mi loda
współczuję, bo ja bym nie chciał mieć takiego cwela jak eripe w promieniu kilometra od siebie, ale moze jesteście siebie warci i robicie se na zmianę xD

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

: 24 cze 2026, 13:32
autor: bylerymdorymu
Dobra, ale to nie jest quebo.

Wiem, że to nie te czasy gdzie wrzuca się link do preorderu na forum, ale wciąż uważam, że impact spadł i obawiam się, że ten trend się utrzyma jeśli czegoś nie zmienimy. Myślę, że potrzebna jest barwna osobowość, która pomogłaby trochę rozbuchać ślizgawkę od nowa, żeby iść do przodu z polskim rapem, a nie pisać dwa posty latem. Tylko kto to mógłby być :dunno:

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

: 24 cze 2026, 13:36
autor: Yorn
najlepszym przykładem niedojebstwa tego forum jest to, że jak wrzuciłem parę wielokrotnych eripe na wątek z tym związany, to z góry naczelne niedojeby założyły, że jestem jakimś patofanem i zaczęły pisać o beefie z bedoesem gdzie ten wątek w ogóle nie był poruszony, chociaż uważam całą zgraję patokalipsy za bandę takich przyjebów jak wy, z tym że eripe mimo bycia pajacem to miał jakieś tam rapowe skillsy, ale w beefie z grubym został rozjechany jak walec xD No ale to jest właśnie ślizgawka w pigułce, jeśli kogoś za coś pochwaliłeś to pewnie masz jego ołtarzyk w domu i albo jesteś z nami albo przeciwko nam. Znam cepy z bardziej skomplikowaną budową od was, jesteście pięknym potwierdzeniem mojej tezy

Dodano po 2 minutach 4 sekundach:
igorzastyy pisze: 24 cze 2026, 13:27
Yorn pisze: 24 cze 2026, 13:14 Zaglądam na Ślizgawkę od 2005 roku jeszcze jak to był ślizg. Raz na jakiś czas z pełnym rozbawieniem obserwując jak to zoo z najgłupszymi małpami na tej planecie staje się coraz gorsze z roku na rok
Nie odróżniasz Bonsona od Kaza Bałagane. Może lepiej się udać na forum laryngologiczne
chłopie, ty nie rozróżniasz tego śmiesznego forum od życia, ale może u ciebie jedno i drugie to to samo, więc płacz tu dalej xD

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

: 24 cze 2026, 13:44
autor: the
Obrazek

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

: 24 cze 2026, 13:48
autor: Burak
Yorn pisze: 24 cze 2026, 13:38 najlepszym przykładem niedojebstwa tego forum jest to, że jak wrzuciłem parę wielokrotnych eripe na wątek z tym związany, to z góry naczelne niedojeby założyły, że jestem jakimś patofanem i zaczęły pisać o beefie z bedoesem gdzie ten wątek w ogóle nie był poruszony
za to sam poruszyłeś wątek pojechania po Tede w pierwszym poście 🤔
Yorn pisze: 22 cze 2026, 16:41 którego się tutaj lubiło parę miesięcy, ale potem pojechał po bożyszczu o ksywie Tede i się go już nie lubi

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

: 24 cze 2026, 13:48
autor: scam_sakawa
Yorn pisze: 24 cze 2026, 13:14 a z pełną powagą przekonują siebie i resztę, że to właśnie oni otworzyli ludziom głowy i definiują kulturę. masz tu przed sobą moją myśl uwolnioną
dokładnie tak właśnie jest. Jakimś cudem wszelkie rapowe Lil Kondony i inni wrzucają historyjki czy info, które u nas pojawia się najpierw.

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

: 24 cze 2026, 13:50
autor: Yorn
Burak pisze: 24 cze 2026, 13:48
Yorn pisze: 24 cze 2026, 13:38 najlepszym przykładem niedojebstwa tego forum jest to, że jak wrzuciłem parę wielokrotnych eripe na wątek z tym związany, to z góry naczelne niedojeby założyły, że jestem jakimś patofanem i zaczęły pisać o beefie z bedoesem gdzie ten wątek w ogóle nie był poruszony
za to sam poruszyłeś wątek pojechania po Tede w pierwszym poście 🤔
Yorn pisze: 22 cze 2026, 16:41 którego się tutaj lubiło parę miesięcy, ale potem pojechał po bożyszczu o ksywie Tede i się go już nie lubi
I co to ma do rzeczy? Ja tylko przypomniałem jak Eripe był na ślizgu propsowany dopóki jakoś w 2012 nie obraził Tede i się skończyło, jednak eripe to łak, nie było tu ani mojej opinii o Eripe ani o Tede tylko ponownie o niedojebanej mentalności tego forum
the pisze: 24 cze 2026, 13:44 Obrazek
o, tym razem założenie, że skoro mówię to co wszyscy spoza waszego zamkniętego środowiska o was uważają, to znaleźliście nowy powód, widocznie muszę być stary, niezła próba, ale szukajcie dalej, jednocześnie największy posłuch mają tu zacofańce co od 20 lat nie robią w życiu nic innego tylko tasują się do swoich postów na tym forum xDD
scam_sakawa pisze: 24 cze 2026, 13:48
Yorn pisze: 24 cze 2026, 13:14 a z pełną powagą przekonują siebie i resztę, że to właśnie oni otworzyli ludziom głowy i definiują kulturę. masz tu przed sobą moją myśl uwolnioną
dokładnie tak właśnie jest. Jakimś cudem wszelkie rapowe Lil Kondony i inni wrzucają historyjki czy info, które u nas pojawia się najpierw.
seryjnie i beskitu ziomuś jesteście pionierami polskiej kultury rapowej i bez was nic by nie było, dziękuję w imieniu całej polskiej rap sceny drodzy mesjasze i insiderzy

Obrazek

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

: 24 cze 2026, 13:53
autor: Malloy
wrzuć jeszcze z 5 razy te same "memy"