Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie
: 22 cze 2026, 11:27
chyba się w 2012 zatrzymałeś
przepraszam za offtop, ale musze to wyrzucic z siebie: te kurwie żyją rent free w mojej glowie, odkąd - a był to okres tryumfalnego medialnego tournee reprezentacji Polski po awansie na mundial 2002, slynne reklamy zupek chinskich i zapowiedzi, ze jedziemy po medal etc. - przypadkiem natrafilem w telewizyjnej dwojce na ich występ z goscinnym udzialem Jerzego Engela. Ów udział polegał na zakłopotanym siedzeniu na scenie i sluchaniu piesni na swoją cześć. Stężenie cringe'u (wowczas jeszcze nie znalem tego slowa) bylo tak mocarne, ze zostanie ze mną na reszte zycia, nie mam co do tego wątpliwości. Fragmencik:

Dalej tak się zdarza, np. rydawarrior.
Nie odróżniasz Bonsona od Kaza Bałagane. Może lepiej się udać na forum laryngologiczne
chłopie, ty nie rozróżniasz tego śmiesznego forum od życia, ale może u ciebie jedno i drugie to to samo, więc płacz tu dalej xDigorzastyy pisze: ↑24 cze 2026, 13:27Nie odróżniasz Bonsona od Kaza Bałagane. Może lepiej się udać na forum laryngologiczne

za to sam poruszyłeś wątek pojechania po Tede w pierwszym poście
dokładnie tak właśnie jest. Jakimś cudem wszelkie rapowe Lil Kondony i inni wrzucają historyjki czy info, które u nas pojawia się najpierw.
I co to ma do rzeczy? Ja tylko przypomniałem jak Eripe był na ślizgu propsowany dopóki jakoś w 2012 nie obraził Tede i się skończyło, jednak eripe to łak, nie było tu ani mojej opinii o Eripe ani o Tede tylko ponownie o niedojebanej mentalności tego forum
o, tym razem założenie, że skoro mówię to co wszyscy spoza waszego zamkniętego środowiska o was uważają, to znaleźliście nowy powód, widocznie muszę być stary, niezła próba, ale szukajcie dalej, jednocześnie największy posłuch mają tu zacofańce co od 20 lat nie robią w życiu nic innego tylko tasują się do swoich postów na tym forum xDD
seryjnie i beskitu ziomuś jesteście pionierami polskiej kultury rapowej i bez was nic by nie było, dziękuję w imieniu całej polskiej rap sceny drodzy mesjasze i insiderzyscam_sakawa pisze: ↑24 cze 2026, 13:48dokładnie tak właśnie jest. Jakimś cudem wszelkie rapowe Lil Kondony i inni wrzucają historyjki czy info, które u nas pojawia się najpierw.
