Na bicie DJ Premiera w jakiejś akcji Urban city, ale to tylko ze względu na to że swoją zwrotkę położył Tomasz Chada i Siwers.
Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie
Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie
Za pisanie takich rzeczy na Facebooku - wykasujesz to, przeprosisz.
Druga sprawa - JWP od dzisiaj nie gra w Warszawie koncertów
ZAKAZ
Druga sprawa - JWP od dzisiaj nie gra w Warszawie koncertów
ZAKAZ
Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie
mocny statement biorac pod uwage ze wydal cale dwa albumy xD
- SuperRapMaster
- Posty: 1028
- Rejestracja: 11 wrz 2021, 13:41
- Lokalizacja: Truskulasy
Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie
Chwile ulotne top 5 kawałków w plhh
- igorzastyy
- Posty: 2474
- Rejestracja: 12 mar 2023, 22:57
Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie
Makao po makale
Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie
wydaje mi się, że w ostatnich latach trudno wskazać najlepszego rapera - wielu z nich zjechało poziomem/odcina kupony/nie nagrywa, brakuje powiewu świeżości i jak zadano mi ostatnio pytanie o najlepszego rapera obecnie, to mnie zglitchowało i pierwsze, co mi przyszło to Kotolga Mielzky, bo dał dwa dobre projekty rok temu, poniżej poziomu nie schodzi, ale kurwa Mielzky w 2026? trochę smutny wybór, niesamowita rondloza, dlatego po przemyśleniu postawiłbym na ŻYTO, który imo ma bdb run, ciągle potrafi mnie zaskakiwać głupotami, ale i błyskotliwymi tekstami
kogo byście wybrali?
kogo byście wybrali?
Senior Controlling Specialist
Dołącz do naszej firmy:
viewtopic.php?t=13333
SLG appka na Google Play:
viewtopic.php?t=13156
Dołącz do naszej firmy:
viewtopic.php?t=13333
SLG appka na Google Play:
viewtopic.php?t=13156
Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie
zadając tak głupią prośbę pozostaje mi jedynie ręce rozłożyć a nie link wklejać
Jesteście popierdoleni, świat wychował was źle
Prawda jest prosta i przykra, nie jara was troska, a krzywda
Tyle zrozumieć to dar a nie wyrok i dlatego nie pluję na czas jaki minął
Prawda jest prosta i przykra, nie jara was troska, a krzywda
Tyle zrozumieć to dar a nie wyrok i dlatego nie pluję na czas jaki minął
- igorzastyy
- Posty: 2474
- Rejestracja: 12 mar 2023, 22:57
Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie
Ja to nie wiem, który kawałek by wkleić, bo jest tyle zajebistych rzeczy od nich
Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie
Bonsona, tzn. wiadomo, że jego wyjścia ze strefy komfortu z Soulpetem zazwyczaj nie kończą się najlepiej (poza albumem z Jacą) i że jest monotematyczny, ale pod względem umiejętności składania tekstów i rapowania ich z należytą charyzmą jest najlepszy
Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie
To ja wrzucę:
Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie
Chodziło mi o pierwsze ep, po ktorym wydał 4 albumy i jedno ep
Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie
Żyto
Bonusa RPK zapomnieliście wrzucić, podobny poziom
Bonusa RPK zapomnieliście wrzucić, podobny poziom
Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie
imo over-hejtowani na forum ale mimo wszystko komuś chce się wracać do ostatnich materiałów? tak jak zostało wyżej wspomniane, brakuje tego czegoś co sprawiłoby że chce się ich słuchać.tkss pisze: ↑21 cze 2026, 11:03 Niepopularna opinia - Dwa Sławy to topowi raperzy w kraju. Ogromny progres od pierwszychca produkcji. Na każdym albumie przynajmniej kilka dobry tracków. Technicznie zawsze trzymany poziom, a numery zawsze są o czymś albo w ciekawej konwencji.
Grają zajebiste koncerty w dobie skakania do playbacku.
Dodatkowo w wywiadach i na żywo elokwentni ludzie, a nie aspołeczne ameby.
co do tego że robią numery o czymś - nie do końca się zgodzę, trochę brakuje mi głębi w ich trackach, duża część numerów 'na temat' polega na grach słownych czy follow-upach do motywu przewodniego kawałka, często błyskotliwych i zabawnych ale na dłuższą metę brakuje hehe przekazu, w sensie płaskie to takie
-
WesolyJozek
- Posty: 550
- Rejestracja: 14 sie 2025, 20:13
Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie
Solar to zajebisty bitewny raper, tylko zbierał hejt za samo bycie niuskulowcem
- kaczuholek
- Posty: 217
- Rejestracja: 04 wrz 2019, 19:22
Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie
o sportowcu
2015-2018 był dobry run, fajne i spójne te 3 płyty i szanuję ich za to do dzisiaj. ludzie sztosy nadały styl. dandys flow taki bangerowy energiczny sequel. coś przerywa - dalej w stylu poprzednich 2 płyt ale w bardziej rozkminowej, spokojnej, smutnej odsłonie.
później spadek formy
jak ktoś kiedyś będzie robić ślizg(awka) iceberg - niech nie zapomni o wydetektywowanym przez kogoś poście byłej dziewczyny(chyba nawet narzeczonej) Astka z jakiegoś, jak dobrze pamiętam, forum katolickiego.
Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie
Ja często wracam do Z archiwum X2. Z nowej płyty mayday I Kołobrzeg 99zuperhero pisze: ↑21 cze 2026, 20:51imo over-hejtowani na forum ale mimo wszystko komuś chce się wracać do ostatnich materiałów? tak jak zostało wyżej wspomniane, brakuje tego czegoś co sprawiłoby że chce się ich słuchać.tkss pisze: ↑21 cze 2026, 11:03 Niepopularna opinia - Dwa Sławy to topowi raperzy w kraju. Ogromny progres od pierwszychca produkcji. Na każdym albumie przynajmniej kilka dobry tracków. Technicznie zawsze trzymany poziom, a numery zawsze są o czymś albo w ciekawej konwencji.
Grają zajebiste koncerty w dobie skakania do playbacku.
Dodatkowo w wywiadach i na żywo elokwentni ludzie, a nie aspołeczne ameby.
co do tego że robią numery o czymś - nie do końca się zgodzę, trochę brakuje mi głębi w ich trackach, duża część numerów 'na temat' polega na grach słownych czy follow-upach do motywu przewodniego kawałka, często błyskotliwych i zabawnych ale na dłuższą metę brakuje hehe przekazu, w sensie płaskie to takie
Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie
A ja wracam do wszystkiego i chuj, bo ich lubię po prostu a autowywiady na pamięć
Jesteście popierdoleni, świat wychował was źle
Prawda jest prosta i przykra, nie jara was troska, a krzywda
Tyle zrozumieć to dar a nie wyrok i dlatego nie pluję na czas jaki minął
Prawda jest prosta i przykra, nie jara was troska, a krzywda
Tyle zrozumieć to dar a nie wyrok i dlatego nie pluję na czas jaki minął
- gods bidness
- Posty: 5191
- Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12
Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie
Dwa Sławy to Kabaret OT.TO polskiego hip hopu.










