Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
kebab
Posty: 805
Rejestracja: 12 maja 2019, 12:30

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: kebab »

Jasek pisze: 21 cze 2026, 16:32 Dajcie mi jakiś dobry kawałek dwóch sławów
Na bicie DJ Premiera w jakiejś akcji Urban city, ale to tylko ze względu na to że swoją zwrotkę położył Tomasz Chada i Siwers.
Za pisanie takich rzeczy na Facebooku - wykasujesz to, przeprosisz.
Druga sprawa - JWP od dzisiaj nie gra w Warszawie koncertów
ZAKAZ
Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 3688
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: kapper1 »

^

Awatar użytkownika
aplew
Posty: 405
Rejestracja: 08 lis 2024, 16:12

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: aplew »

jajca pisze: 21 cze 2026, 17:41 pierwszy adi klasyk ciumciok rapu, ale formula sie szybciutko wypalila i potem juz gówno obesrane
mocny statement biorac pod uwage ze wydal cale dwa albumy xD
jotwupe pisze: 27 wrz 2025, 12:16 Niech kurwa usłyszę ksywę aplew gdzies na koncercie albo festiwalu to wjeżdżam bez gadki.
Awatar użytkownika
SuperRapMaster
Posty: 1028
Rejestracja: 11 wrz 2021, 13:41
Lokalizacja: Truskulasy

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: SuperRapMaster »

Chwile ulotne top 5 kawałków w plhh
edenmar
Posty: 2266
Rejestracja: 30 lip 2019, 1:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: edenmar »

kapper1 pisze: 21 cze 2026, 17:48 ^

Padł tu prawdopodobnie redord świata w liczbie nawiązań do ksywy producenta
Awatar użytkownika
igorzastyy
Posty: 2474
Rejestracja: 12 mar 2023, 22:57

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: igorzastyy »

Makao po makale
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 9394
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: Jose »

wydaje mi się, że w ostatnich latach trudno wskazać najlepszego rapera - wielu z nich zjechało poziomem/odcina kupony/nie nagrywa, brakuje powiewu świeżości i jak zadano mi ostatnio pytanie o najlepszego rapera obecnie, to mnie zglitchowało i pierwsze, co mi przyszło to Kotolga Mielzky, bo dał dwa dobre projekty rok temu, poniżej poziomu nie schodzi, ale kurwa Mielzky w 2026? trochę smutny wybór, niesamowita rondloza, dlatego po przemyśleniu postawiłbym na ŻYTO, który imo ma bdb run, ciągle potrafi mnie zaskakiwać głupotami, ale i błyskotliwymi tekstami

kogo byście wybrali?
Senior Controlling Specialist

Dołącz do naszej firmy:
viewtopic.php?t=13333

SLG appka na Google Play:
viewtopic.php?t=13156
Awatar użytkownika
Malloy
Palma w Kali
Posty: 5925
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:08

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: Malloy »

Jasek pisze: 21 cze 2026, 16:32 Dajcie mi jakiś dobry kawałek dwóch sławów
zadając tak głupią prośbę pozostaje mi jedynie ręce rozłożyć a nie link wklejać
Jesteście popierdoleni, świat wychował was źle
Prawda jest prosta i przykra, nie jara was troska, a krzywda
Tyle zrozumieć to dar a nie wyrok i dlatego nie pluję na czas jaki minął
Awatar użytkownika
igorzastyy
Posty: 2474
Rejestracja: 12 mar 2023, 22:57

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: igorzastyy »

Ja to nie wiem, który kawałek by wkleić, bo jest tyle zajebistych rzeczy od nich
Awatar użytkownika
Artazz
Posty: 776
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:19

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: Artazz »

Jose pisze: 21 cze 2026, 19:55 kogo byście wybrali?
Bonsona, tzn. wiadomo, że jego wyjścia ze strefy komfortu z Soulpetem zazwyczaj nie kończą się najlepiej (poza albumem z Jacą) i że jest monotematyczny, ale pod względem umiejętności składania tekstów i rapowania ich z należytą charyzmą jest najlepszy
Awatar użytkownika
tkss
Posty: 192
Rejestracja: 10 lut 2025, 12:33

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: tkss »

To ja wrzucę:
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 14372
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: jajca »

aplew pisze: 21 cze 2026, 17:56
jajca pisze: 21 cze 2026, 17:41 pierwszy adi klasyk ciumciok rapu, ale formula sie szybciutko wypalila i potem juz gówno obesrane
mocny statement biorac pod uwage ze wydal cale dwa albumy xD
Chodziło mi o pierwsze ep, po ktorym wydał 4 albumy i jedno ep
saturn pisze: 11 lis 2025, 21:56 jądra muszą być wyczyszczone z nasienia
ffeee pisze: 03 cze 2026, 8:29 jedyną przeciwwagą do złodziejstwa i hipokryzji pisu oraz nacjolów konfiarzy jest obecny rząd
Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 3688
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: kapper1 »

Żyto :lol:
Bonusa RPK zapomnieliście wrzucić, podobny poziom
zuperhero
Posty: 2543
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: zuperhero »

tkss pisze: 21 cze 2026, 11:03 Niepopularna opinia - Dwa Sławy to topowi raperzy w kraju. Ogromny progres od pierwszychca produkcji. Na każdym albumie przynajmniej kilka dobry tracków. Technicznie zawsze trzymany poziom, a numery zawsze są o czymś albo w ciekawej konwencji.
Grają zajebiste koncerty w dobie skakania do playbacku.
Dodatkowo w wywiadach i na żywo elokwentni ludzie, a nie aspołeczne ameby.
imo over-hejtowani na forum ale mimo wszystko komuś chce się wracać do ostatnich materiałów? tak jak zostało wyżej wspomniane, brakuje tego czegoś co sprawiłoby że chce się ich słuchać.
co do tego że robią numery o czymś - nie do końca się zgodzę, trochę brakuje mi głębi w ich trackach, duża część numerów 'na temat' polega na grach słownych czy follow-upach do motywu przewodniego kawałka, często błyskotliwych i zabawnych ale na dłuższą metę brakuje hehe przekazu, w sensie płaskie to takie
WesolyJozek
Posty: 550
Rejestracja: 14 sie 2025, 20:13

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: WesolyJozek »

Solar to zajebisty bitewny raper, tylko zbierał hejt za samo bycie niuskulowcem
dogbert pisze: 06 lut 2026, 20:48 Kultura żydowska, dagestańska, czeczeńska i polsko-prawilno-uliczna, jako ostoja klasycystycznego homo-erotyzmu - analiza dzieł wybranych.
Awatar użytkownika
kaczuholek
Posty: 217
Rejestracja: 04 wrz 2019, 19:22

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: kaczuholek »

Jasek pisze: 21 cze 2026, 16:32 Dajcie mi jakiś dobry kawałek dwóch sławów
o sportowcu :joint:

2015-2018 był dobry run, fajne i spójne te 3 płyty i szanuję ich za to do dzisiaj. ludzie sztosy nadały styl. dandys flow taki bangerowy energiczny sequel. coś przerywa - dalej w stylu poprzednich 2 płyt ale w bardziej rozkminowej, spokojnej, smutnej odsłonie.

później spadek formy

jak ktoś kiedyś będzie robić ślizg(awka) iceberg - niech nie zapomni o wydetektywowanym przez kogoś poście byłej dziewczyny(chyba nawet narzeczonej) Astka z jakiegoś, jak dobrze pamiętam, forum katolickiego.
feliks
Posty: 29
Rejestracja: 01 sty 2026, 13:54

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: feliks »

Jasek pisze: 21 cze 2026, 16:32 Dajcie mi jakiś dobry kawałek dwóch sławów
Awatar użytkownika
tkss
Posty: 192
Rejestracja: 10 lut 2025, 12:33

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: tkss »

zuperhero pisze: 21 cze 2026, 20:51
tkss pisze: 21 cze 2026, 11:03 Niepopularna opinia - Dwa Sławy to topowi raperzy w kraju. Ogromny progres od pierwszychca produkcji. Na każdym albumie przynajmniej kilka dobry tracków. Technicznie zawsze trzymany poziom, a numery zawsze są o czymś albo w ciekawej konwencji.
Grają zajebiste koncerty w dobie skakania do playbacku.
Dodatkowo w wywiadach i na żywo elokwentni ludzie, a nie aspołeczne ameby.
imo over-hejtowani na forum ale mimo wszystko komuś chce się wracać do ostatnich materiałów? tak jak zostało wyżej wspomniane, brakuje tego czegoś co sprawiłoby że chce się ich słuchać.
co do tego że robią numery o czymś - nie do końca się zgodzę, trochę brakuje mi głębi w ich trackach, duża część numerów 'na temat' polega na grach słownych czy follow-upach do motywu przewodniego kawałka, często błyskotliwych i zabawnych ale na dłuższą metę brakuje hehe przekazu, w sensie płaskie to takie
Ja często wracam do Z archiwum X2. Z nowej płyty mayday I Kołobrzeg 99
Awatar użytkownika
Malloy
Palma w Kali
Posty: 5925
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:08

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: Malloy »

A ja wracam do wszystkiego i chuj, bo ich lubię po prostu a autowywiady na pamięć
Jesteście popierdoleni, świat wychował was źle
Prawda jest prosta i przykra, nie jara was troska, a krzywda
Tyle zrozumieć to dar a nie wyrok i dlatego nie pluję na czas jaki minął
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 5191
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: gods bidness »

Dwa Sławy to Kabaret OT.TO polskiego hip hopu.


ODPOWIEDZ