Kotolga

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
marmolad_k2
Posty: 6687
Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18

Re: Kotolga

Post autor: marmolad_k2 »

2rzyn pisze: wczoraj, 21:44 Ta paszteciara moglaby siegnac jedynie jakiegos krasnoluda typu vnm
Kotolga na luzie rozjebałaby Venoma w beefie, tak jak zrobiła to z Leosią i Fagatą, ale Jimson nie byłby w stanie nagrać takiego bangera jak Finlandia #fakty.
saturn pisze: 10 wrz 2024, 21:56 tu jest normalne forum ślizgawka, więc zwracamy się do siebie normalnie - czasem kolego, czasem kurwo
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 9388
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Kotolga

Post autor: Jose »

jimson - królowa wosku to było antycypowanie nadejścia kotolgi

Dodano po 2 minutach 10 sekundach:
w ogóle props @marmolad_k2 za zrobienie 67 na klipie
Senior Controlling Specialist

Dołącz do naszej firmy:
viewtopic.php?t=13333

SLG appka na Google Play:
viewtopic.php?t=13156
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 11484
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kotolga

Post autor: 2rzyn »

marmolad_k2 pisze: wczoraj, 22:13
2rzyn pisze: wczoraj, 21:44 Ta paszteciara moglaby siegnac jedynie jakiegos krasnoluda typu vnm
Kotolga na luzie rozjebałaby Venoma w beefie, tak jak zrobiła to z Leosią i Fagatą, ale Jimson nie byłby w stanie nagrać takiego bangera jak Finlandia #fakty.
To jest banger tylko u dwoch grup spolecznych:
Gluchych i lubujących się w disco polo bo to ten sam poziom
Jose pisze: 08 lut 2026, 22:48 Dlaczego 2rzyn Królem Jest
Awatar użytkownika
gogi
Złoty Rozjebus
Posty: 5615
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:15

Re: Kotolga

Post autor: gogi »

Przestań zaśmiecać choć raz kolejny temat swoim pierdoleniem jak bardzo coś ci się nie podoba i czegoś nie akceptujesz, bo jest choć odrobinę inne od tego, co ty lubisz.

Utwór jak na Kotolgę mógłby być lepszy, tu jednym uchem wpadło, drugim wypadło.
pardon pisze: 10 lis 2023, 12:06 nie umiem slowo daje nie umiem juz czytac dluzszych postow saturna i lygrysa bez uczucia ze oni nie marnuja swojego zycia, ale zatruwaja tez nasze mimowolnie pchajac do glow ich chore urojenia
Awatar użytkownika
CCORD
Posty: 657
Rejestracja: 04 lut 2023, 12:03

Re: Kotolga

Post autor: CCORD »

Nie przeszkadza mi kolega specjalnie, ale wolałbym bez niego.
ODPOWIEDZ