Kotolga na luzie rozjebałaby Venoma w beefie, tak jak zrobiła to z Leosią i Fagatą, ale Jimson nie byłby w stanie nagrać takiego bangera jak Finlandia #fakty.
Kotolga
- marmolad_k2
- Posty: 6713
- Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18
Re: Kotolga
Re: Kotolga
jimson - królowa wosku to było antycypowanie nadejścia kotolgi
Dodano po 2 minutach 10 sekundach:
w ogóle props @marmolad_k2 za zrobienie 67 na klipie
Dodano po 2 minutach 10 sekundach:
w ogóle props @marmolad_k2 za zrobienie 67 na klipie
Senior Controlling Specialist
Dołącz do naszej firmy:
viewtopic.php?t=13333
SLG appka na Google Play:
viewtopic.php?t=13156
Dołącz do naszej firmy:
viewtopic.php?t=13333
SLG appka na Google Play:
viewtopic.php?t=13156
Re: Kotolga
To jest banger tylko u dwoch grup spolecznych:marmolad_k2 pisze: ↑25 cze 2026, 22:13Kotolga na luzie rozjebałaby Venoma w beefie, tak jak zrobiła to z Leosią i Fagatą, ale Jimson nie byłby w stanie nagrać takiego bangera jak Finlandia #fakty.
Gluchych i lubujących się w disco polo bo to ten sam poziom
Re: Kotolga
Przestań zaśmiecać choć raz kolejny temat swoim pierdoleniem jak bardzo coś ci się nie podoba i czegoś nie akceptujesz, bo jest choć odrobinę inne od tego, co ty lubisz.
Utwór jak na Kotolgę mógłby być lepszy, tu jednym uchem wpadło, drugim wypadło.
Utwór jak na Kotolgę mógłby być lepszy, tu jednym uchem wpadło, drugim wypadło.
Re: Kotolga
Nie przeszkadza mi kolega specjalnie, ale wolałbym bez niego.
Re: Kotolga
olga po co ci te łaki na kawałkach. nagrywaj płytę solo bez featów plis
dziwki basen i machanie kutasem
Re: Kotolga
dziwki basen i machanie kutasem
Re: Kotolga
To samo napisalem tylko innymi slowami. Byc moze moglaby zrobic cos do rego a robi chujstwo. Ten nuner jest tego przykladem.
No i tragiczny bit.
Od kiedy to mozna sie wypowiadac tylko w temacie artystow/plyt ktore sie tobie podobaja?
Wez nie odpowiadaj
- marmolad_k2
- Posty: 6713
- Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18
Re: Kotolga
Chciałbym tam być

Prawdziwy hip-hopowiec, nie używa promptera.
Prawdziwy hip-hopowiec, nie używa promptera.
Re: Kotolga
kurwa do Działdowa mam tylko niecałe 2h, bym wiedział to by sie smigneło
oczywiscie o 13 żeby zajac pierwsze miejsce przed bramkami
oczywiscie o 13 żeby zajac pierwsze miejsce przed bramkami
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
- marmolad_k2
- Posty: 6713
- Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18
Re: Kotolga
Niesamowita energia młodej Olgi, props.







