Kotolga

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
marmolad_k2
Posty: 6713
Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18

Re: Kotolga

Post autor: marmolad_k2 »

2rzyn pisze: 25 cze 2026, 21:44 Ta paszteciara moglaby siegnac jedynie jakiegos krasnoluda typu vnm
Kotolga na luzie rozjebałaby Venoma w beefie, tak jak zrobiła to z Leosią i Fagatą, ale Jimson nie byłby w stanie nagrać takiego bangera jak Finlandia #fakty.
saturn pisze: 10 wrz 2024, 21:56 tu jest normalne forum ślizgawka, więc zwracamy się do siebie normalnie - czasem kolego, czasem kurwo
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 9394
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Kotolga

Post autor: Jose »

jimson - królowa wosku to było antycypowanie nadejścia kotolgi

Dodano po 2 minutach 10 sekundach:
w ogóle props @marmolad_k2 za zrobienie 67 na klipie
Senior Controlling Specialist

Dołącz do naszej firmy:
viewtopic.php?t=13333

SLG appka na Google Play:
viewtopic.php?t=13156
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 11493
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kotolga

Post autor: 2rzyn »

marmolad_k2 pisze: 25 cze 2026, 22:13
2rzyn pisze: 25 cze 2026, 21:44 Ta paszteciara moglaby siegnac jedynie jakiegos krasnoluda typu vnm
Kotolga na luzie rozjebałaby Venoma w beefie, tak jak zrobiła to z Leosią i Fagatą, ale Jimson nie byłby w stanie nagrać takiego bangera jak Finlandia #fakty.
To jest banger tylko u dwoch grup spolecznych:
Gluchych i lubujących się w disco polo bo to ten sam poziom
Jose pisze: 08 lut 2026, 22:48 Dlaczego 2rzyn Królem Jest
Awatar użytkownika
gogi
Złoty Rozjebus
Posty: 5615
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:15

Re: Kotolga

Post autor: gogi »

Przestań zaśmiecać choć raz kolejny temat swoim pierdoleniem jak bardzo coś ci się nie podoba i czegoś nie akceptujesz, bo jest choć odrobinę inne od tego, co ty lubisz.

Utwór jak na Kotolgę mógłby być lepszy, tu jednym uchem wpadło, drugim wypadło.
pardon pisze: 10 lis 2023, 12:06 nie umiem slowo daje nie umiem juz czytac dluzszych postow saturna i lygrysa bez uczucia ze oni nie marnuja swojego zycia, ale zatruwaja tez nasze mimowolnie pchajac do glow ich chore urojenia
Awatar użytkownika
CCORD
Posty: 658
Rejestracja: 04 lut 2023, 12:03

Re: Kotolga

Post autor: CCORD »

Nie przeszkadza mi kolega specjalnie, ale wolałbym bez niego.
Awatar użytkownika
BublOner
Posty: 489
Rejestracja: 07 kwie 2025, 12:31

Re: Kotolga

Post autor: BublOner »

olga po co ci te łaki na kawałkach. nagrywaj płytę solo bez featów plis
dziwki basen i machanie kutasem
Awatar użytkownika
Mietek
Posty: 3090
Rejestracja: 08 paź 2019, 17:57

Re: Kotolga

Post autor: Mietek »

Z bonsonem niech nagra
Awatar użytkownika
BublOner
Posty: 489
Rejestracja: 07 kwie 2025, 12:31

Re: Kotolga

Post autor: BublOner »

https://fb.watch/H-nASrTnSd/

widzicie gdzieś siebie w tłumie?
dziwki basen i machanie kutasem
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 11493
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kotolga

Post autor: 2rzyn »

gogi pisze: wczoraj, 9:48 Przestań zaśmiecać choć raz kolejny temat swoim pierdoleniem jak bardzo coś ci się nie podoba i czegoś nie akceptujesz, bo jest choć odrobinę inne od tego, co ty lubisz.

Utwór jak na Kotolgę mógłby być lepszy, tu jednym uchem wpadło, drugim wypadło.
To samo napisalem tylko innymi slowami. Byc moze moglaby zrobic cos do rego a robi chujstwo. Ten nuner jest tego przykladem.
No i tragiczny bit.
Od kiedy to mozna sie wypowiadac tylko w temacie artystow/plyt ktore sie tobie podobaja?
Wez nie odpowiadaj
Jose pisze: 08 lut 2026, 22:48 Dlaczego 2rzyn Królem Jest
Awatar użytkownika
marmolad_k2
Posty: 6713
Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18

Re: Kotolga

Post autor: marmolad_k2 »

Chciałbym tam być :bowdown: :bowdown: :bowdown:
Prawdziwy hip-hopowiec, nie używa promptera.
saturn pisze: 10 wrz 2024, 21:56 tu jest normalne forum ślizgawka, więc zwracamy się do siebie normalnie - czasem kolego, czasem kurwo
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 5744
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Kotolga

Post autor: Piters »

kurwa do Działdowa mam tylko niecałe 2h, bym wiedział to by sie smigneło

oczywiscie o 13 żeby zajac pierwsze miejsce przed bramkami
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
marmolad_k2
Posty: 6713
Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18

Re: Kotolga

Post autor: marmolad_k2 »

Niesamowita energia młodej Olgi, props.
saturn pisze: 10 wrz 2024, 21:56 tu jest normalne forum ślizgawka, więc zwracamy się do siebie normalnie - czasem kolego, czasem kurwo
ODPOWIEDZ