Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
polkos props, ładnie na doswiadczonku wyczekał i poczytał tt zanim się zdecydował
yer a wizard, Harry
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
- Można podpisać coś, co się widziało. Wówczas można zająć określone stanowisko. Tymczasem mnie nikt oficjalnie nie pytał, czy złożę swój podpis. Nikt oficjalnie nie przysłał mi pisma - wyjaśnił Dariusz Szpakowski w rozmowie z portalem WP Sportowe Fakty.
- Po drugie, nigdy nie byłem i nie jestem doradcą Telewizji Polskiej, a takie błędne informacje pojawiają się w mediach. Po trzecie, byłem parę razy w takiej sytuacji jak Przemek Babiarz. Bardzo mu współczuję i wiem, co czuje. Myślę, że jego odsunięcie od komentowania pływania i lekkoatletyki to strata dla widzów Telewizji Polskiej - dodał
- Po drugie, nigdy nie byłem i nie jestem doradcą Telewizji Polskiej, a takie błędne informacje pojawiają się w mediach. Po trzecie, byłem parę razy w takiej sytuacji jak Przemek Babiarz. Bardzo mu współczuję i wiem, co czuje. Myślę, że jego odsunięcie od komentowania pływania i lekkoatletyki to strata dla widzów Telewizji Polskiej - dodał
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
to akurat prawda, Szaranowicz w swojej biografii sporo mówi o perypetiach, jakie przechodzili razem z Dareckim i nie podejrzewałbym go o złe intencje z taką przeszłościąmateko pisze: ↑30 lip 2024, 16:26 - Po drugie, nigdy nie byłem i nie jestem doradcą Telewizji Polskiej, a takie błędne informacje pojawiają się w mediach. Po trzecie, byłem parę razy w takiej sytuacji jak Przemek Babiarz. Bardzo mu współczuję i wiem, co czuje. Myślę, że jego odsunięcie od komentowania pływania i lekkoatletyki to strata dla widzów Telewizji Polskiej - dodał
trójkąt bermudzki wola mokotów
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
Czyżby było to zagranie va banque ze strony Wirtualnej Polski?https://wiadomosci.wp.pl/tajemnicza-kartka-i-pochwaly-o-tvp-ujawniamy-nagranie-z-babiarzem-7055089595800064a pisze:Wirtualna Polska dotarła do nagrania, które pokazuje styl i warunki pracy w mediach publicznych w ostatnich latach. Do komentującego skoki Przemysława Babiarza i Stanisława Snopka podczas zimowych igrzysk olimpijskich trafiła kartka z wiadomością "od prezesa i dyrektora". Wypisane na niej były pochwały w kierunku TVP i złośliwość wobec TVN. Przemysław Babiarz odczytał treść na antenie.
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
mój Boże, ale to źle wygląda 
trójkąt bermudzki wola mokotów
- zemsta1camzata
- Posty: 14657
- Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
- Lokalizacja: 022 wwr
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
słabo zestarzało się
jaki dresscode? w klubie w dresach
za nogawką ukryta jest maczeta
za nogawką ukryta jest maczeta
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
ale co to za news jest w ogóle, co ten kwiatkowski wyciąga jakieś spleśniałe bułki na wierzch żeby się wybielić, kto o tym pamięta po takim czasie i czy ktokolwiek wtedy miał jakieś wątpliwości, że babiarz sam tego nie wymyślił, tekst w stylu UJAWNIAMY braci karnowskich
dla drużyny wezmę wyrok na klatę
----
prawdziwe białasy na forum ślizgawka wolący cycki od dupy: mancipium, phobos, OmarStooleyman, jajca, kapper1, aleksy, Deyker, ART, camzatizbak, mas, Korben Dallas, fifi, pardon (?)
----
prawdziwe białasy na forum ślizgawka wolący cycki od dupy: mancipium, phobos, OmarStooleyman, jajca, kapper1, aleksy, Deyker, ART, camzatizbak, mas, Korben Dallas, fifi, pardon (?)
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
a co tam źle powiedział Babiarz niby
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
No trzeba udowodnić ze Babiarz był kurwa pisowska by czasem ktoś z sekty nie zadawał pytań, jak wyciągają zdjęcia ma których znajdują się wspólnie z kurskim jako dowód na cokolwiek
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
Markiem Czyżem go zastąpić trzeba, bo jeszcze ma trochę wolnego czasu ten propagandzista klasy deluxe
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
mnie się wydaje, że nie powinien sobie pozwolić na taką sytuację w ogóle i to jest mój problem, treść wystąpienia bez znaczenia raczej
trójkąt bermudzki wola mokotów
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
czy kwiatek jest jednym z najwiekszych c-wordow w polskiej pilce? nie wiem, choc sie domyslam
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
haha no ta akcja z wypuszczeniem przypadkiem dziennikarzom filmu z Babiarzem, tak zupełnie z bomby, jak się akurat narracja zaczęła sypać to idealne podsumowanie typa
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
chcialbym skorzystac z okazji i podziekowac JE trenerowi Michałowi Probierzowi za wyjebanie tego peta z reprezentacji
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
kwiatkowski chuj ci na matkę jeśli to czytasz
Grand Theft Auto VI (GTA 6) is officialy scheduled to release worldwide on November 19, 2026, for PlayStation 5 and Xbox Series X/S.

Spoiler

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
pewnie go wezmą do meczyków 
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
Kołotńesque zarządzanie redakcją
Romanowi ostatecznie chyba wyszło na dobre, ale nie wiem czy ego pana Kwiatkowskiego wytrzyma, kiedy słuchać go będzie jedynie żona, najbliżsi i ewentualni widzowie kanału przeciek futbolu
mam tylko nadzieję, że jak już wszędzie popali mosty, to wyda książkę i wyjaśni tajemnice pokoju hotelowego na mundialu, przewrotki Glika i wszystkich innych afer, które umiejętnie zamiatał pod dywan
Romanowi ostatecznie chyba wyszło na dobre, ale nie wiem czy ego pana Kwiatkowskiego wytrzyma, kiedy słuchać go będzie jedynie żona, najbliżsi i ewentualni widzowie kanału przeciek futbolu
mam tylko nadzieję, że jak już wszędzie popali mosty, to wyda książkę i wyjaśni tajemnice pokoju hotelowego na mundialu, przewrotki Glika i wszystkich innych afer, które umiejętnie zamiatał pod dywan
trójkąt bermudzki wola mokotów
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
nie no Kołtoń pomimo masy wad to jednak niekwestionowany pasjonat, a Kwiatkowski? może się spełnia w wynoszeniu info, życiu w cieniu, w szarej strefie? ot, człowiek z cienia jak lecarre'owski Smiley
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
ale pajac z tego Kwiatkowskiego
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia













