Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
gambler
Posty: 1895
Rejestracja: 19 kwie 2019, 23:29

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: gambler »

polkos props, ładnie na doswiadczonku wyczekał i poczytał tt zanim się zdecydował
yer a wizard, Harry
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 9498
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: mateko »

- Można podpisać coś, co się widziało. Wówczas można zająć określone stanowisko. Tymczasem mnie nikt oficjalnie nie pytał, czy złożę swój podpis. Nikt oficjalnie nie przysłał mi pisma - wyjaśnił Dariusz Szpakowski w rozmowie z portalem WP Sportowe Fakty.

- Po drugie, nigdy nie byłem i nie jestem doradcą Telewizji Polskiej, a takie błędne informacje pojawiają się w mediach. Po trzecie, byłem parę razy w takiej sytuacji jak Przemek Babiarz. Bardzo mu współczuję i wiem, co czuje. Myślę, że jego odsunięcie od komentowania pływania i lekkoatletyki to strata dla widzów Telewizji Polskiej - dodał
Awatar użytkownika
joey
Posty: 7003
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: joey »

mateko pisze: 30 lip 2024, 16:26 - Po drugie, nigdy nie byłem i nie jestem doradcą Telewizji Polskiej, a takie błędne informacje pojawiają się w mediach. Po trzecie, byłem parę razy w takiej sytuacji jak Przemek Babiarz. Bardzo mu współczuję i wiem, co czuje. Myślę, że jego odsunięcie od komentowania pływania i lekkoatletyki to strata dla widzów Telewizji Polskiej - dodał
to akurat prawda, Szaranowicz w swojej biografii sporo mówi o perypetiach, jakie przechodzili razem z Dareckim i nie podejrzewałbym go o złe intencje z taką przeszłością
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
gogi
Złoty Rozjebus
Posty: 5606
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:15

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: gogi »

https://wiadomosci.wp.pl/tajemnicza-kartka-i-pochwaly-o-tvp-ujawniamy-nagranie-z-babiarzem-7055089595800064a pisze:Wirtualna Polska dotarła do nagrania, które pokazuje styl i warunki pracy w mediach publicznych w ostatnich latach. Do komentującego skoki Przemysława Babiarza i Stanisława Snopka podczas zimowych igrzysk olimpijskich trafiła kartka z wiadomością "od prezesa i dyrektora". Wypisane na niej były pochwały w kierunku TVP i złośliwość wobec TVN. Przemysław Babiarz odczytał treść na antenie.
Czyżby było to zagranie va banque ze strony Wirtualnej Polski?
pardon pisze: 10 lis 2023, 12:06 nie umiem slowo daje nie umiem juz czytac dluzszych postow saturna i lygrysa bez uczucia ze oni nie marnuja swojego zycia, ale zatruwaja tez nasze mimowolnie pchajac do glow ich chore urojenia
Awatar użytkownika
joey
Posty: 7003
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: joey »

mój Boże, ale to źle wygląda :bag:
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
zemsta1camzata
Posty: 14657
Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
Lokalizacja: 022 wwr

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: zemsta1camzata »



słabo zestarzało się :lol:
jaki dresscode? w klubie w dresach
za nogawką ukryta jest maczeta
Awatar użytkownika
sztyc
Posty: 3687
Rejestracja: 08 lip 2020, 22:10

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: sztyc »

ale co to za news jest w ogóle, co ten kwiatkowski wyciąga jakieś spleśniałe bułki na wierzch żeby się wybielić, kto o tym pamięta po takim czasie i czy ktokolwiek wtedy miał jakieś wątpliwości, że babiarz sam tego nie wymyślił, tekst w stylu UJAWNIAMY braci karnowskich
dla drużyny wezmę wyrok na klatę
----
prawdziwe białasy na forum ślizgawka wolący cycki od dupy: mancipium, phobos, OmarStooleyman, jajca, kapper1, aleksy, Deyker, ART, camzatizbak, mas, Korben Dallas, fifi, pardon (?)
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 8414
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: mql »

a co tam źle powiedział Babiarz niby
Awatar użytkownika
mas
Posty: 6114
Rejestracja: 19 kwie 2019, 11:40

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: mas »

No trzeba udowodnić ze Babiarz był kurwa pisowska by czasem ktoś z sekty nie zadawał pytań, jak wyciągają zdjęcia ma których znajdują się wspólnie z kurskim jako dowód na cokolwiek
CobraBOY pisze: 25 wrz 2025, 17:43 to juz wolę polecieć na ręcznym albo zaczepić jakąś bezdomną czy emerytkę
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 8414
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: mql »

Markiem Czyżem go zastąpić trzeba, bo jeszcze ma trochę wolnego czasu ten propagandzista klasy deluxe
Awatar użytkownika
joey
Posty: 7003
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: joey »

mnie się wydaje, że nie powinien sobie pozwolić na taką sytuację w ogóle i to jest mój problem, treść wystąpienia bez znaczenia raczej
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
Krynew
Posty: 2286
Rejestracja: 28 kwie 2019, 20:04

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: Krynew »



Będzie powrót do FootTrucka
Kocham, pozdrawiam
Awatar użytkownika
fifi
Posty: 2878
Rejestracja: 17 sie 2019, 13:48

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: fifi »

czy kwiatek jest jednym z najwiekszych c-wordow w polskiej pilce? nie wiem, choc sie domyslam
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 8414
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: mql »

haha no ta akcja z wypuszczeniem przypadkiem dziennikarzom filmu z Babiarzem, tak zupełnie z bomby, jak się akurat narracja zaczęła sypać to idealne podsumowanie typa
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 5677
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: Prez »

chcialbym skorzystac z okazji i podziekowac JE trenerowi Michałowi Probierzowi za wyjebanie tego peta z reprezentacji
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
Raperzy, choć lecą okropnie, wszędzie się pchają
Jedyne co robią wielokrotnie, to mnie wkurwiają
Awatar użytkownika
cloud
chmura
Posty: 6833
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31
Lokalizacja: Vice City, Leonida, USA

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: cloud »

kwiatkowski chuj ci na matkę jeśli to czytasz
Grand Theft Auto VI (GTA 6) is officialy scheduled to release worldwide on November 19, 2026, for PlayStation 5 and Xbox Series X/S.
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
vania
Posty: 153
Rejestracja: 29 cze 2019, 17:49

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: vania »

pewnie go wezmą do meczyków :bag:
Awatar użytkownika
joey
Posty: 7003
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: joey »

Kołotńesque zarządzanie redakcją
Romanowi ostatecznie chyba wyszło na dobre, ale nie wiem czy ego pana Kwiatkowskiego wytrzyma, kiedy słuchać go będzie jedynie żona, najbliżsi i ewentualni widzowie kanału przeciek futbolu
mam tylko nadzieję, że jak już wszędzie popali mosty, to wyda książkę i wyjaśni tajemnice pokoju hotelowego na mundialu, przewrotki Glika i wszystkich innych afer, które umiejętnie zamiatał pod dywan
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 8414
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: mql »

nie no Kołtoń pomimo masy wad to jednak niekwestionowany pasjonat, a Kwiatkowski? może się spełnia w wynoszeniu info, życiu w cieniu, w szarej strefie? ot, człowiek z cienia jak lecarre'owski Smiley
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 5731
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: Piters »

ale pajac z tego Kwiatkowskiego
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
ODPOWIEDZ