Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Bakan
Posty: 1612
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: Bakan »

Ale tutaj już dla zasady się do Podolińskiego przypierdalacie. Od dawna wiadomo, że w Ekstraklasie jest za dużo zagranicznego szrotu i jak masz sprowadzać na DM piętnastego Serba z Balkani to faktycznie lepiej może poszukać jakiegoś solidnego przecinaka w 1 Lidze. Tym bardziej, że ci starzy Słowacy to często są pchani na zasadzie koneksji menedżerskich.

A argument Żewłakowa, że Kiettel strzelił z Karabachem też z dupy, bo ostatecznie Niemiec jest niewypałem.

Wiadomo, że nie każdy obcokrajowiec zły, ale czasem oni faktycznie tutaj wagonami są wożeni i nie ma to sensu.

I żeby była jasność, to oceniam tylko ten wycinek wypowiedzi, bo to że Podoliński lubi pierdolić głupoty to wiadomo, ale to nie ten przypadek.
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 14331
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: jajca »

A nie chodzi o to ze Serb jest w chuj tańszy niż solidny Polak? Przykład Kajtka który spadł z ligi z Wartą i mógł przejść do Jagi, ale wołał isc do Zagłębia bo dali mu troszkę więcej siana xd Masłowski mowil ze chcial więcej niż zarabia np. Romańczuk, a wyjebane ze moglby grać w pucharach i za rok czy dwa przy dobrych wiatrach odejść za granicę za 5x więcej siana
saturn pisze: 11 lis 2025, 21:56 jądra muszą być wyczyszczone z nasienia
ffeee pisze: 03 cze 2026, 8:29 jedyną przeciwwagą do złodziejstwa i hipokryzji pisu oraz nacjolów konfiarzy jest obecny rząd
Bisclavret
Posty: 5528
Rejestracja: 27 gru 2019, 18:27

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: Bisclavret »

Oczywiście że o to chodzi, polscy piłkarze nie dość że mają duże wymagania finansowe to jeszcze ogromną prowizję dla managera trzeba zapłacić

Dodano po 3 minutach 1 sekundzie:
Pan Robert się może całkiem nieźle znać z tymi menadżerami zresztą :lol:
Bakan
Posty: 1612
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: Bakan »

Ale Kajetan Szmyt to mimo wszystko już zawodnik z jakąś marką w Ekstraklasie, a Podoliński chyba mówi o grzebaniu w nieoczywistych wyborach w 1 Lidze.
Awatar użytkownika
fifi
Posty: 2878
Rejestracja: 17 sie 2019, 13:48

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: fifi »

Dlatego ogólnie ciężko jest ściągnąć wyróżniającego się Polaka. I, nomen omen, pokazuje to sprawa Polaka, Cezarego - Dzik go trzyma w Kotwie już z rok i wołał za niego chyba 200-300k euro xD (czyli jeszcze jak grali na 3. poziomie rozgrywkowym)
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 14331
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: jajca »

Bakan pisze: 27 lip 2024, 11:33 Ale Kajetan Szmyt to mimo wszystko już zawodnik z jakąś marką w Ekstraklasie
zawodnik po fatalnej rundzie ktory spierdolil się z hukiem z ligi i nie stać na niego mistrza Polski, bo ekipę na mistrzostwo można zmontować z tańszych zagranicznych. Warta jakos miała tego swiadomosc i zeszła mocno ze swoich wymagań co do odstępnego, ale u pilkarzyka zmiany w bani wynikające z przekonania o wlasnej marce widać już nieodwracalne, dobrze że mamy resortowe kluby więc ktoś był w stanie mu zapłacić ile chcial
saturn pisze: 11 lis 2025, 21:56 jądra muszą być wyczyszczone z nasienia
ffeee pisze: 03 cze 2026, 8:29 jedyną przeciwwagą do złodziejstwa i hipokryzji pisu oraz nacjolów konfiarzy jest obecny rząd
Bisclavret
Posty: 5528
Rejestracja: 27 gru 2019, 18:27

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: Bisclavret »

Jagiellonia odpuściła też na przykład Wójtowicza z Ruchu który poszedł do Lechii, bo też zawodnik i manager chcieli za dużo :lol:
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 18791
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: droga jest stąd do ronda

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: eddy_wata »

Mozna znalezc gdzies w ogole kominy placowe? Ciekawi mnie ktora jest jaga, legia i lech placa najwiecej pewnie?
świadomość swojej ignorancji
to początek drogi do elegancji
Awatar użytkownika
joey
Posty: 7003
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: joey »

wydaje mi się, że gdyby Jadze naprawdę zależało, to dałaby radę przelicytować to Zagłębie pod kątem stricte finansowym. z czym na pewno miała problem, to znaczenie w zespole, bo to przecież jasne, że w Lubinie - przynajmniej na początku - Szmyt ma większą szansę na grę i wcale bym się nie zdziwił, gdyby znalazły się te słynne zapisy kontraktowe o liczbie minut, czy coś w tym stylu. a to, czy będzie odchodził z drużyny grającej wyłącznie w ESA, czy z pucharowicza, to już na dzień dzisiejszy nie ma znaczenia - zarabiała Arka, Stal, Śląsk czy Radomiak, więc jeśli kryterium jest zero-jedynkowe (wyjechać za granicę albo nie), to teoretycznie nic nie traci. inna sprawa to oczywiście rozwój takiego piłkarza (chociaż Fornalik to mimo wszystko niezły trener, jak będzie mógł odważnie stawiać na młodzież, to coś przy nim podłapią) i liczba zer na kontrakcie, bo te puchary jednak wpływają na kwoty transferów

a o samym Szmycie to krążą pogłoski, że gdzieś w tle jest jakieś towarzystwo kasynowe, tak że z dystansem bym podchodził do ocen
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
wujot
ave
Posty: 21155
Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: wujot »

Spoiler
będzie cancel kowala w programach o piłeczce kiedyś?
Awatar użytkownika
demon
Posty: 1684
Rejestracja: 30 gru 2019, 15:01
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: demon »

Przecież prawdę powiedział
Awatar użytkownika
TdW
Posty: 8724
Rejestracja: 11 wrz 2019, 21:09

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: TdW »

:lol: :lol:
Awatar użytkownika
potter
Posty: 14922
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: potter »



Co za typ, ledwo ucichła afera z Domem Piechotą a ten zdobił taki sam manewr, no i już w Przeglądzie Sportowym nie pracuje :D
Awatar użytkownika
Jasek
Posty: 4184
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: Jasek »

możesz zwolnić człowieka, ale nie ideę.
cztery żubry i dwie kurwy
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 5677
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: Prez »

Nie rozumiem co kieruje takimi debilami, naprawdę myślą, że nikt tego nie zauważy?
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
Raperzy, choć lecą okropnie, wszędzie się pchają
Jedyne co robią wielokrotnie, to mnie wkurwiają
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 14331
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: jajca »

A wystaczylo zamiast "autor: olszewik" napisać "opracowanie: olszewik", tak jak zaczeli robić na weszlo I byłoby git
saturn pisze: 11 lis 2025, 21:56 jądra muszą być wyczyszczone z nasienia
ffeee pisze: 03 cze 2026, 8:29 jedyną przeciwwagą do złodziejstwa i hipokryzji pisu oraz nacjolów konfiarzy jest obecny rząd
Awatar użytkownika
sztyc
Posty: 3686
Rejestracja: 08 lip 2020, 22:10

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: sztyc »

dobry łeb, zazwyczaj plagiaciki są starannie poukrywane i dotyczą wyrwanych zdań czy akapitów tekstów sprzed lat w mniej dostępnych źródłach, a tu typ przepisał świezy tekst z wtorku do piątkowej gazety właściwie 1:1 tam gdzie grupa odbiorców jest właściwie identyczna i szansa, że ktoś zauważy identycznie skonstruowaną ciekawostkę - praktycznie stuprocentowa, jaki proces myślowy tam zaszedł i ile pieniędzy zarobił podpierdalając czyjeś teksty w przeszłości
dla drużyny wezmę wyrok na klatę
----
prawdziwe białasy na forum ślizgawka wolący cycki od dupy: mancipium, phobos, OmarStooleyman, jajca, kapper1, aleksy, Deyker, ART, camzatizbak, mas, Korben Dallas, fifi, pardon (?)
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 9498
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: mateko »

kolejny ananas :bag:
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 8412
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: mql »

i tak późno wypłynęło
Awatar użytkownika
Krynew
Posty: 2286
Rejestracja: 28 kwie 2019, 20:04

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: Krynew »



A szpak nie podpisał bo Kwiatek go dał na finał znów xd

A no i foot trackowemu przydupasowi Kwiatka - Polkosiowi tez jaj zabrakło
Ostatnio zmieniony 30 lip 2024, 10:37 przez Krynew, łącznie zmieniany 1 raz.
Kocham, pozdrawiam
ODPOWIEDZ