Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
Ale tutaj już dla zasady się do Podolińskiego przypierdalacie. Od dawna wiadomo, że w Ekstraklasie jest za dużo zagranicznego szrotu i jak masz sprowadzać na DM piętnastego Serba z Balkani to faktycznie lepiej może poszukać jakiegoś solidnego przecinaka w 1 Lidze. Tym bardziej, że ci starzy Słowacy to często są pchani na zasadzie koneksji menedżerskich.
A argument Żewłakowa, że Kiettel strzelił z Karabachem też z dupy, bo ostatecznie Niemiec jest niewypałem.
Wiadomo, że nie każdy obcokrajowiec zły, ale czasem oni faktycznie tutaj wagonami są wożeni i nie ma to sensu.
I żeby była jasność, to oceniam tylko ten wycinek wypowiedzi, bo to że Podoliński lubi pierdolić głupoty to wiadomo, ale to nie ten przypadek.
A argument Żewłakowa, że Kiettel strzelił z Karabachem też z dupy, bo ostatecznie Niemiec jest niewypałem.
Wiadomo, że nie każdy obcokrajowiec zły, ale czasem oni faktycznie tutaj wagonami są wożeni i nie ma to sensu.
I żeby była jasność, to oceniam tylko ten wycinek wypowiedzi, bo to że Podoliński lubi pierdolić głupoty to wiadomo, ale to nie ten przypadek.
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
A nie chodzi o to ze Serb jest w chuj tańszy niż solidny Polak? Przykład Kajtka który spadł z ligi z Wartą i mógł przejść do Jagi, ale wołał isc do Zagłębia bo dali mu troszkę więcej siana xd Masłowski mowil ze chcial więcej niż zarabia np. Romańczuk, a wyjebane ze moglby grać w pucharach i za rok czy dwa przy dobrych wiatrach odejść za granicę za 5x więcej siana
-
Bisclavret
- Posty: 5528
- Rejestracja: 27 gru 2019, 18:27
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
Oczywiście że o to chodzi, polscy piłkarze nie dość że mają duże wymagania finansowe to jeszcze ogromną prowizję dla managera trzeba zapłacić
Dodano po 3 minutach 1 sekundzie:
Pan Robert się może całkiem nieźle znać z tymi menadżerami zresztą
Dodano po 3 minutach 1 sekundzie:
Pan Robert się może całkiem nieźle znać z tymi menadżerami zresztą
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
Ale Kajetan Szmyt to mimo wszystko już zawodnik z jakąś marką w Ekstraklasie, a Podoliński chyba mówi o grzebaniu w nieoczywistych wyborach w 1 Lidze.
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
Dlatego ogólnie ciężko jest ściągnąć wyróżniającego się Polaka. I, nomen omen, pokazuje to sprawa Polaka, Cezarego - Dzik go trzyma w Kotwie już z rok i wołał za niego chyba 200-300k euro xD (czyli jeszcze jak grali na 3. poziomie rozgrywkowym)
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
zawodnik po fatalnej rundzie ktory spierdolil się z hukiem z ligi i nie stać na niego mistrza Polski, bo ekipę na mistrzostwo można zmontować z tańszych zagranicznych. Warta jakos miała tego swiadomosc i zeszła mocno ze swoich wymagań co do odstępnego, ale u pilkarzyka zmiany w bani wynikające z przekonania o wlasnej marce widać już nieodwracalne, dobrze że mamy resortowe kluby więc ktoś był w stanie mu zapłacić ile chcial
-
Bisclavret
- Posty: 5528
- Rejestracja: 27 gru 2019, 18:27
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
Jagiellonia odpuściła też na przykład Wójtowicza z Ruchu który poszedł do Lechii, bo też zawodnik i manager chcieli za dużo 
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
Mozna znalezc gdzies w ogole kominy placowe? Ciekawi mnie ktora jest jaga, legia i lech placa najwiecej pewnie?
świadomość swojej ignorancji
to początek drogi do elegancji
to początek drogi do elegancji
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
wydaje mi się, że gdyby Jadze naprawdę zależało, to dałaby radę przelicytować to Zagłębie pod kątem stricte finansowym. z czym na pewno miała problem, to znaczenie w zespole, bo to przecież jasne, że w Lubinie - przynajmniej na początku - Szmyt ma większą szansę na grę i wcale bym się nie zdziwił, gdyby znalazły się te słynne zapisy kontraktowe o liczbie minut, czy coś w tym stylu. a to, czy będzie odchodził z drużyny grającej wyłącznie w ESA, czy z pucharowicza, to już na dzień dzisiejszy nie ma znaczenia - zarabiała Arka, Stal, Śląsk czy Radomiak, więc jeśli kryterium jest zero-jedynkowe (wyjechać za granicę albo nie), to teoretycznie nic nie traci. inna sprawa to oczywiście rozwój takiego piłkarza (chociaż Fornalik to mimo wszystko niezły trener, jak będzie mógł odważnie stawiać na młodzież, to coś przy nim podłapią) i liczba zer na kontrakcie, bo te puchary jednak wpływają na kwoty transferów
a o samym Szmycie to krążą pogłoski, że gdzieś w tle jest jakieś towarzystwo kasynowe, tak że z dystansem bym podchodził do ocen
a o samym Szmycie to krążą pogłoski, że gdzieś w tle jest jakieś towarzystwo kasynowe, tak że z dystansem bym podchodził do ocen
trójkąt bermudzki wola mokotów
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
Spoiler
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
Przecież prawdę powiedział
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
Co za typ, ledwo ucichła afera z Domem Piechotą a ten zdobił taki sam manewr, no i już w Przeglądzie Sportowym nie pracuje
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
możesz zwolnić człowieka, ale nie ideę.
cztery żubry i dwie kurwy
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
Nie rozumiem co kieruje takimi debilami, naprawdę myślą, że nikt tego nie zauważy?
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
A wystaczylo zamiast "autor: olszewik" napisać "opracowanie: olszewik", tak jak zaczeli robić na weszlo I byłoby git
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
dobry łeb, zazwyczaj plagiaciki są starannie poukrywane i dotyczą wyrwanych zdań czy akapitów tekstów sprzed lat w mniej dostępnych źródłach, a tu typ przepisał świezy tekst z wtorku do piątkowej gazety właściwie 1:1 tam gdzie grupa odbiorców jest właściwie identyczna i szansa, że ktoś zauważy identycznie skonstruowaną ciekawostkę - praktycznie stuprocentowa, jaki proces myślowy tam zaszedł i ile pieniędzy zarobił podpierdalając czyjeś teksty w przeszłości
dla drużyny wezmę wyrok na klatę
----
prawdziwe białasy na forum ślizgawka wolący cycki od dupy: mancipium, phobos, OmarStooleyman, jajca, kapper1, aleksy, Deyker, ART, camzatizbak, mas, Korben Dallas, fifi, pardon (?)
----
prawdziwe białasy na forum ślizgawka wolący cycki od dupy: mancipium, phobos, OmarStooleyman, jajca, kapper1, aleksy, Deyker, ART, camzatizbak, mas, Korben Dallas, fifi, pardon (?)
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
kolejny ananas 
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
A szpak nie podpisał bo Kwiatek go dał na finał znów xd
A no i foot trackowemu przydupasowi Kwiatka - Polkosiowi tez jaj zabrakło
Ostatnio zmieniony 30 lip 2024, 10:37 przez Krynew, łącznie zmieniany 1 raz.
Kocham, pozdrawiam




-(1).gif)








