2rzyn pisze: ↑17 sie 2025, 14:54
Co do kwiatow zla i hhh to te pierwsze maja troche chujowych bitow i zapychaczy a hhh to w wersji ze spalonego dysku jest duzo lepsze, tym bardziej bitowo.
no ale wersja ze spalonego dysku nie jest dwupłytówką
Re: PIH - Kwiaty Zła (2008)
: 17 sie 2025, 14:59
autor: 2rzyn
No faktycznie
Re: PIH - Kwiaty Zła (2008)
: 17 sie 2025, 15:43
autor: oldschool
Pih byłby doceniony bardziej gdyby nagrał ze 2 płyty bez wrzucania kawałków o dzieciach w beczkach czy innym obrzydlistwie.
Jakby nagrał w tych latach co wychodziły Kwiaty-Dowody Rzeczowe płytę gdzie by był życiowki i kawałki z panczami, to by się chciało wracać do całej płyty a nie pojedynczych numerów.
Re: PIH - Kwiaty Zła (2008)
: 17 sie 2025, 15:45
autor: Burak
podejrzewam że i w peaku swojej aktywności PiH słyszał podobne opinie i mimo wszystko miał to w chuju, ode mnie props i ja się jaram
Re: PIH - Kwiaty Zła (2008)
: 17 sie 2025, 17:17
autor: przedszkolanek
oldschool pisze: ↑17 sie 2025, 15:43
Pih byłby doceniony bardziej gdyby nagrał ze 2 płyty bez wrzucania kawałków o dzieciach w beczkach czy innym obrzydlistwie.
czyli gdyby pih nie był pihem, to byłby doceniony, to chyba tak nie działa
chociaż chuj tam wie
Re: PIH - Kwiaty Zła (2008)
: 08 cze 2026, 12:10
autor: firma
wczoraj ponowny odsluch po latach, super plyta, dobrze wrocic do niej po latach
Re: PIH - Kwiaty Zła (2008)
: 09 cze 2026, 10:46
autor: kmtt
raz na jakis czas sobie wracam do pojedynczych numerow, bo sluchalem tego na potege bedac dzieciakiem i tak jak w pewnym momencie odpulilem muzyke piha, tak teraz z niemalym sentymentem to wlaczam. duze poklady nostalgii to we mnie aktywuje.
nie mam odwagi wlaczyc czegokolwiek nowszego od dowodu rzeczowego numer 1, ale z wydawnictw do tego momentu, kwiaty zla to chyba moj ulubiony jego krazek.
Re: PIH - Kwiaty Zła (2008)
: 09 cze 2026, 11:38
autor: Burak
To dla niektórych! Proste jak mój nos, jasne jak noc
Nie dzwoniłem nigdy do radia, by usłyszeć swój głos
Nastawienie na fejm, poklask, zobacz
Dziś szacunek i respekt to puste słowa
Na hip-hop kulturę patrzę jak na byle dziurę
W górę, wyprostowałaby nawet sznurek
Noty, oceny i pusty splendor
Iść za tym, co większość? Pierdolę przeciętność!
Piękna płyta
Re: PIH - Kwiaty Zła (2008)
: 09 cze 2026, 11:58
autor: CL500
Pierdole gorzkie żale, gorzką wale
Re: PIH - Kwiaty Zła (2008)
: 09 cze 2026, 12:10
autor: 2do5
na pamięć, zajebisty utwór, zajebiste wersy lecą, w losowych momentach dnia przypomina mi się, że możesz trzymać mnie za słowo, ty skurwy, ty synu
niestety materiał ma również słabe momenty, nad czym trochę ubolewam, bo pewnie w formie jednopłytowej z tymi prawilnymi i okuratnymi kawalinami byłby to dla mnie niekwestionowany klasyk, a tak oceniając go jako całość widzę sporo mankamentów, ale już chuj z tym. pihu zawsze na propsie
Re: PIH - Kwiaty Zła (2008)
: 09 cze 2026, 12:40
autor: firma
rosyjska ruletka moj fav, semper fidelis rowniez
Re: PIH - Kwiaty Zła (2008)
: 09 cze 2026, 13:25
autor: Jose
cały ten fragment albumu: W górę szkła -> Rosyjska ruletka -> Co było a nie jest -> Semper Fidelis - solidne 10/10
Re: PIH - Kwiaty Zła (2008)
: 09 cze 2026, 13:33
autor: 2do5
a po tej mistrzowskiej serii stajesz oko w oko ze smokiem ;p
Re: PIH - Kwiaty Zła (2008)
: 09 cze 2026, 14:20
autor: firma
Bez twoich faworytów i zbierz ich wszystkie nuty
Kupa śmiechu z przewagą kupy