Obawiam się że niewiele to zmieni, ale jesteście poważnymi ludźmi i liczę na obiektywizm.
Ślizgery Dekady - WYNIKI
Re: Ślizgery Dekady - dyskusja
Spokojna (łysa) głowa, Paluch będzie mógł sobie do woli grać na telefonie, bo nie będzie czego odbierać ze sceny.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Re: Ślizgery Dekady - dyskusja
Wyborami Ślizgawka sama sobie wystawi świadectwo. Czy zechcecie przebić mydlaną bańkę w której mieszają się podłe światy nierządu Belmondo i Sentino czy skierować swoją uwagę na poważne ksywy jak Paluch, Kali, Kękę czy OSTR. No ale ten wpis kończy temat, wyniki już znamy.
- The Bitch Fucker
- Posty: 245
- Rejestracja: 09 paź 2019, 22:19
Re: Ślizgery Dekady - dyskusja
Nastała jakaś moda na jebanie po wilku chodnikowym?
Wydarzenie dekady i rozczarowujące wydarzenie dekady też by siadło.
Wydarzenie dekady i rozczarowujące wydarzenie dekady też by siadło.
-
ksiazenieporzadek
Re: Ślizgery Dekady - dyskusja
Nie, ta płyta była chujowa od dnia wydania
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
- oKulTywowany
- Posty: 2760
- Rejestracja: 01 sie 2019, 0:33
Re: Ślizgery Dekady - dyskusja
Raper dekady to ma być ktoś kto mocno wpłynął na scenę ?
This page is no longer available.
- sugarhill_notausgang
- Posty: 5491
- Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:35
-
ksiazenieporzadek
Re: Ślizgery Dekady - dyskusja
jak nie wiesz kto to mogę podać ci propozycje
sentino
belmondo
malik
diho
bałagan
oyche doniz
sentino
belmondo
malik
diho
bałagan
oyche doniz
- oKulTywowany
- Posty: 2760
- Rejestracja: 01 sie 2019, 0:33
Re: Ślizgery Dekady - dyskusja
A te wyżej to najgorszy raper dekady tak ? To ja bym jeeszcze Kizo dorzucił
This page is no longer available.
Re: Ślizgery Dekady - dyskusja
Dokładnie takoKulTywowany pisze: ↑11 wrz 2020, 14:16 A te wyżej to najgorszy raper dekady tak ? To ja bym jeeszcze Kizo dorzucił
-
ksiazenieporzadek
Re: Ślizgery Dekady - dyskusja
no ale w sumie co ja mam wyjasniac jakiemuś ignorantowi
Re: Ślizgery Dekady - dyskusja
belmondo tylko w kategorii nadraper
baqlashan pisze: przyszedł belmondo i każdy wybraniec od razu skminił że on obiektywnie jest najlepszy, nie widzisz to znaczy że nie doznałeś wizji, nie jesteś po prostu wrażliwy na tak subtelnie tętniące zajebistością i ogładą piękno
Re: Ślizgery Dekady - dyskusja
a w kategorii przy100 raper tylko Seba
Re: Ślizgery Dekady - dyskusja
Peja, ile bym oddał za taki drugi czarny wrzesień 
- przedszkolanek
- Posty: 19791
- Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29
Re: Ślizgery Dekady - dyskusja
nie zapominajcie o rogalu!
- sugarhill_notausgang
- Posty: 5491
- Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:35
Re: Ślizgery Dekady - dyskusja
1. Kazior
2. Major
3. Michał Bajor
2. Major
3. Michał Bajor
Re: Ślizgery Dekady - dyskusja
Będzie edycja zagraniczny hh?
Re: Ślizgery Dekady - dyskusja
jak trzeba będzie to będzie
proponuje po te 15 albumów, 5 raperów, 5 producentów i 15 traczków na playliste od każdej osoby
przy czym w wynikach uwzględniane byłyby tylko rzeczy z dwoma lub więcej głosami albo coś w tym stylu
czyli tak jak było ostatnio
i trzeba by było raczej zacząć to zaraz i z terminem do świąt czy coś
żeby był czas na odświeżenie sobie pewnych rzeczy, a jednocześnie żeby potem się nie pokrywało z podsumowaniami roku
rozumiem że 10-19
proponuje po te 15 albumów, 5 raperów, 5 producentów i 15 traczków na playliste od każdej osoby
przy czym w wynikach uwzględniane byłyby tylko rzeczy z dwoma lub więcej głosami albo coś w tym stylu
czyli tak jak było ostatnio
i trzeba by było raczej zacząć to zaraz i z terminem do świąt czy coś
żeby był czas na odświeżenie sobie pewnych rzeczy, a jednocześnie żeby potem się nie pokrywało z podsumowaniami roku
rozumiem że 10-19











