Ślizgery Dekady - WYNIKI

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
bedoer
Zbanowany
Posty: 312
Rejestracja: 24 maja 2020, 13:15

Re: Ślizgery Dekady - dyskusja

Post autor: bedoer »

Jose pisze: 10 wrz 2020, 17:47 Jak wczoraj zasugerowal @manieq - będzie nagroda publiczności i nagroda grona moderatorskiego.
Obawiam się że niewiele to zmieni, ale jesteście poważnymi ludźmi i liczę na obiektywizm.
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 15681
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Ślizgery Dekady - dyskusja

Post autor: SWN »

Spokojna (łysa) głowa, Paluch będzie mógł sobie do woli grać na telefonie, bo nie będzie czego odbierać ze sceny.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
bedoer
Zbanowany
Posty: 312
Rejestracja: 24 maja 2020, 13:15

Re: Ślizgery Dekady - dyskusja

Post autor: bedoer »

Wyborami Ślizgawka sama sobie wystawi świadectwo. Czy zechcecie przebić mydlaną bańkę w której mieszają się podłe światy nierządu Belmondo i Sentino czy skierować swoją uwagę na poważne ksywy jak Paluch, Kali, Kękę czy OSTR. No ale ten wpis kończy temat, wyniki już znamy.
Awatar użytkownika
The Bitch Fucker
Posty: 245
Rejestracja: 09 paź 2019, 22:19

Re: Ślizgery Dekady - dyskusja

Post autor: The Bitch Fucker »

Nastała jakaś moda na jebanie po wilku chodnikowym?
Wydarzenie dekady i rozczarowujące wydarzenie dekady też by siadło.
ksiazenieporzadek

Re: Ślizgery Dekady - dyskusja

Post autor: ksiazenieporzadek »

Nie, ta płyta była chujowa od dnia wydania


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
oKulTywowany
Posty: 2760
Rejestracja: 01 sie 2019, 0:33

Re: Ślizgery Dekady - dyskusja

Post autor: oKulTywowany »

Raper dekady to ma być ktoś kto mocno wpłynął na scenę ?
This page is no longer available.
Awatar użytkownika
sugarhill_notausgang
Posty: 5491
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:35

Re: Ślizgery Dekady - dyskusja

Post autor: sugarhill_notausgang »

oKulTywowany pisze: 11 wrz 2020, 14:09 Raper dekady to ma być
bedoer pisze: 10 wrz 2020, 18:42Paluch
ksiazenieporzadek

Re: Ślizgery Dekady - dyskusja

Post autor: ksiazenieporzadek »

jak nie wiesz kto to mogę podać ci propozycje

sentino
belmondo
malik
diho
bałagan
oyche doniz
Awatar użytkownika
oKulTywowany
Posty: 2760
Rejestracja: 01 sie 2019, 0:33

Re: Ślizgery Dekady - dyskusja

Post autor: oKulTywowany »

A te wyżej to najgorszy raper dekady tak ? To ja bym jeeszcze Kizo dorzucił
This page is no longer available.
Awatar użytkownika
bedoer
Zbanowany
Posty: 312
Rejestracja: 24 maja 2020, 13:15

Re: Ślizgery Dekady - dyskusja

Post autor: bedoer »

oKulTywowany pisze: 11 wrz 2020, 14:16 A te wyżej to najgorszy raper dekady tak ? To ja bym jeeszcze Kizo dorzucił
Dokładnie tak ;)
ksiazenieporzadek

Re: Ślizgery Dekady - dyskusja

Post autor: ksiazenieporzadek »

oKulTywowany pisze: 11 wrz 2020, 14:09 Raper dekady to ma być ktoś kto mocno wpłynął na scenę
no ale w sumie co ja mam wyjasniac jakiemuś ignorantowi
Awatar użytkownika
ogkush
Posty: 1013
Rejestracja: 03 lip 2019, 15:35

Re: Ślizgery Dekady - dyskusja

Post autor: ogkush »

belmondo tylko w kategorii nadraper
baqlashan pisze: przyszedł belmondo i każdy wybraniec od razu skminił że on obiektywnie jest najlepszy, nie widzisz to znaczy że nie doznałeś wizji, nie jesteś po prostu wrażliwy na tak subtelnie tętniące zajebistością i ogładą piękno
Awatar użytkownika
Wtn
Posty: 2315
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:40

Re: Ślizgery Dekady - dyskusja

Post autor: Wtn »

a w kategorii przy100 raper tylko Seba
Aka M
Posty: 2527
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:33
Lokalizacja: \/endetta

Re: Ślizgery Dekady - dyskusja

Post autor: Aka M »

Peja, ile bym oddał za taki drugi czarny wrzesień :bowdown:
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 19791
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Ślizgery Dekady - dyskusja

Post autor: przedszkolanek »

nie zapominajcie o rogalu!
Awatar użytkownika
sugarhill_notausgang
Posty: 5491
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:35

Re: Ślizgery Dekady - dyskusja

Post autor: sugarhill_notausgang »

1. Kazior
2. Major
3. Michał Bajor
Awatar użytkownika
mario995
Posty: 3272
Rejestracja: 11 maja 2019, 9:35

Re: Ślizgery Dekady - dyskusja

Post autor: mario995 »

Aka M pisze: 11 wrz 2020, 14:27 Peja, ile bym oddał za taki drugi czarny wrzesień
Podbijam, Rysiek to polski 2Pac, nie mówcie, że nie
Awatar użytkownika
Yayo
Posty: 1566
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:21

Re: Ślizgery Dekady - dyskusja

Post autor: Yayo »

Będzie edycja zagraniczny hh?
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 9367
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Ślizgery Dekady - dyskusja

Post autor: Jose »

trzeba wołać @instinkt
2rzyn pisze: 20 sty 2024, 9:32 Dlaczego Tede Królem Jest
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 7961
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Ślizgery Dekady - dyskusja

Post autor: instinkt »

jak trzeba będzie to będzie :D

proponuje po te 15 albumów, 5 raperów, 5 producentów i 15 traczków na playliste od każdej osoby
przy czym w wynikach uwzględniane byłyby tylko rzeczy z dwoma lub więcej głosami albo coś w tym stylu
czyli tak jak było ostatnio

i trzeba by było raczej zacząć to zaraz i z terminem do świąt czy coś
żeby był czas na odświeżenie sobie pewnych rzeczy, a jednocześnie żeby potem się nie pokrywało z podsumowaniami roku
rozumiem że 10-19
ODPOWIEDZ