Strona 3 z 3

Re: ScHoolboy Q - Oxymoron (2014)

: 28 maja 2026, 10:13
autor: E-42
Dokurwiony materiał jest to często wracam

Re: ScHoolboy Q - Oxymoron (2014)

: 02 cze 2026, 9:06
autor: Willxc
przy Hell of a Night wyjarane zostało setki jointów

Re: ScHoolboy Q - Oxymoron (2014)

: 02 cze 2026, 15:12
autor: ART
dziwnie piszesz studio ale zgadza sie

Re: ScHoolboy Q - Oxymoron (2014)

: 05 cze 2026, 9:48
autor: MyEvenement
Przy premierze pamiętam, że nie przekonałem się do tytułowego numeru, reszta dojebana, do dziś nie zmieniam zdania. Wiem że hejtowane było los awesome, mi siedziało mocno. Dla mnie osobisty klasyk i w tym czasie pięknych płyt jak Love story, gkmc, jakieś Mac Millery, J Cole. Eh piękna była scena wtedy :bowdown: