bedwae pisze: ↑19 gru 2020, 20:32
mi się zawsze numer brudnych serc odpala z tej płyty przed wigilią.
Mam dokładnie to samo z tym kawałkiem Brudnych Serc i w sumie tez chcialem to napisać. Z takich numerów to mam jeszcze level up 2 Laika. Nie wiem, kiedys mi sie ujebalo w bani to z tym okresem i jakos tak zawsze w tym czasie rozpierdala ze zdwojoną siłą
Re: Quiz + Goście - Materiał Producencki (2009)
: 19 gru 2020, 20:51
autor: lll
no brudne i level to świąteczno-sylwestrowy klasyk
Re: Quiz + Goście - Materiał Producencki (2009)
: 22 maja 2021, 20:59
autor: encrenoire
mario995 pisze: ↑16 maja 2020, 22:16
Quiz tutaj to jeszcze nie jest prime. Monochromy w jego wykonaniu dużooo lepsze, ale ten undergroundowy "dym" tej płyty niesie ją pięknie.
Tak. Dla mnie obie płyty to kanon pl rapowy; obie niedoskonałe, co nie odbiera im niczego, a moze dodaje.
Re: Quiz + Goście - Materiał Producencki (2009)
: 25 maja 2021, 2:07
autor: jazforuma
Bit w kawałku z Karwanem zawsze niszczył mi łeb, lubię wracać
Re: Quiz + Goście - Materiał Producencki (2009)
: 25 maja 2021, 3:39
autor: fromage
mam to na cedeku i nie wiem czemu ale zawsze kiedy leca brd src troszkq mnie na emotional thinghy lapie, i lekkie placzu placzu, moze bo zbyt bylem nie uwu ;3 w tych czasach, nie wiem ale ten kawalek zawsze robi za mnie wchuj emocji
Re: Quiz + Goście - Materiał Producencki (2009)
: 03 gru 2024, 19:48
autor: bronek
Re: Quiz + Goście - Materiał Producencki (2009)
: 03 gru 2024, 23:21
autor: marmolad_k2
Najbardziej świąteczna płyta w polskim rapie.
Re: Quiz + Goście - Materiał Producencki (2009)
: 04 gru 2024, 11:32
autor: 2rzyn
I to jest kurwa info!!!!
Re: Quiz + Goście - Materiał Producencki (2009)
: 05 gru 2024, 0:05
autor: marmolad_k2
Jakoś mi się nie podoba ta okładka.
Re: Quiz + Goście - Materiał Producencki (2009)
: 05 gru 2024, 8:14
autor: 2rzyn
Ja pierdole
Re: Quiz + Goście - Materiał Producencki (2009)
: 05 gru 2024, 8:49
autor: SWN
Ja pierdole [2]
Mogli nie ruszać jej wcale, a jak już koniecznie chcieli żeby odróżnić reedycje wystarczyło wrzucić ją w innych kolorach (wydaje mi się że to częsty zabieg i np. albumy które oryginalnie miały czarno-białe okładki w reedycji wychodzą w kolorze) i byłoby git