Musiałem sprawdzić, czy to nie wyszło czasami na kanał SBM.
Zaraz wleci feat z Zimmerem aka Rozmazana kreska 2.0
Wracam do ejmattów i flojdów popłakać czy coś
Re: Bonson
: 03 cze 2022, 17:28
autor: oKulTywowany
Bonson czy sufit na łeb ci się nie spadł
z drugiej strony nuta jak ulał do stylówki
Re: Bonson
: 03 cze 2022, 18:08
autor: piernikowyskoczek
fajne, cos innego
Re: Bonson
: 03 cze 2022, 18:17
autor: Piters
Takie nawet spoko, ale ogólnie ma potencjał ta stylówa
Re: Bonson
: 03 cze 2022, 23:29
autor: TesteR
Serdeczne Życzenia lepsza nuta niż ta najnowsza, ale jakby nie było o wiele lepiej Bons pasuje do takich smutnych klimatów, niż czillowych płyt z Soulpetem, ja kibicuje
Re: Bonson
: 04 cze 2022, 0:06
autor: 8na10
ale gowieno buahah, @aleksy pa na to jakie gówno
Re: Bonson
: 04 cze 2022, 0:11
autor: Sialala
No także tak. Weź ktoś mu dosyp fety do fanty czy cos
Re: Bonson
: 04 cze 2022, 0:55
autor: kapper1
TesteR pisze: ↑03 cze 2022, 23:29
ale jakby nie było o wiele lepiej Bons pasuje do takich smutnych klimatów
Jest różnica między byciem smutnym a pizdowatym jak tutaj.
Odpal sobie cokolwiek z Postanawia umrzeć, a potem to
Re: Bonson
: 04 cze 2022, 1:19
autor: krychaj5
Jak ktoś przesłuchał to "nowe" tu tutaj antidotum dla uszu
Re: Bonson
: 04 cze 2022, 10:08
autor: MalinowyJogurt
TesteR pisze: ↑03 cze 2022, 23:29
lepiej Bons pasuje do takich smutnych klimatów, niż czillowych płyt z Soulpetem
Bons pasuje do smutnych klimatów, ale jak nawija normalnie a nie w zwolnionym tempie lub z podśpiewankami.
Taka prosta nawijka jak tu jest najlepsza
Re: Bonson
: 04 cze 2022, 16:17
autor: Patryk233
Z drugiej strony nie ma co się dziwić, że kombinuje z stylem. Gościu ma długi staż na scenie - kilka solówek za sobą, Bonsouli. Po drugie taki emo-rap się sprzedaje.
Re: Bonson
: 04 cze 2022, 16:33
autor: Kalom
4 lata za późno
Re: Bonson
: 04 cze 2022, 17:32
autor: benzoabuser
Ja tam lubię te klimaty, które teraz robi. Wielki props.
Re: Bonson
: 06 cze 2022, 0:30
autor: ether
Zajebiste. Teraz jak nigdy mogę powiedziec, że Bons to totalny top w pl, szczerze mowiac go jako jednego z niewielu można sprawdzać z przyjemnością. Wiekszosc raperów dzisiaj to kompletny przypał, a brak propsów tutaj to najlepsza rekomendacja. Pozdro
Re: Bonson
: 06 cze 2022, 9:57
autor: Prez
nie wytrzymałem nawet do połowy tego nowego numeru
Re: Bonson
: 06 cze 2022, 18:14
autor: Piters
Mi się wkręciło, zajebiste jednak
Re: Bonson
: 08 cze 2022, 9:06
autor: niuskultonowytruskul
Podkręcić dragi i smutek. Bonson wytrzyma.
Re: Bonson
: 08 cze 2022, 19:44
autor: Jaayu
MalinowyJogurt pisze: ↑04 cze 2022, 10:08
Bons pasuje do smutnych klimatów, ale jak nawija normalnie a nie w zwolnionym tempie lub z podśpiewankami.
Taka prosta nawijka jak tu jest najlepsza
Spoiler
ja jebie dziekuje malinowy za ten utwor kozak to jest
Re: Bonson
: 08 cze 2022, 20:08
autor: MalinowyJogurt
Z takich mniej znanych, to tutaj stara gościnka, która ma tylko 1 tysiąc wyświetleń na jutubku @JaayuSpoiler
Bonson i Enson 183 wyświetlenia
Bonson - A gdzie rap - 1 tysiąc wyświetleńSpoiler
Bonson, Roka - Środkowe Palce - 3,2 tysiąca wyświetleń Spoiler
Bonson, Tymi Tyms, Smoku - 13 tysięcy
Spoiler
Fajna gościnka, też poniżej 20k wyświetleń
Spoiler
Gościnka z zaczepnym wersem w stronę Sulina Spoiler
Wkurwiony Bonson 2007 - Bonson, Skisły, Kontext - Nie ma rapu bez nas - 4025 wyświetleńSpoiler
Wycięta zwrota Bonsona z kawałka z Luką i TKZetorem
Spoiler
Dodano po 20 minutach 7 sekundach:
Dobra, to by było na tyle z tych staroci, jeszcze coś się znajdzie, jak ktoś chce coś odkopać to najlepiej sobie szukać pod hasłami Bonson/Smoku, Bonson Roka, Bonson Tymi Tyms, Bonson Pol Hasz, Bonus Smoku, Enzym/Bonson
Re: Bonson
: 08 cze 2022, 20:15
autor: Piters
MalinowyJogurt pisze: ↑08 cze 2022, 20:08
Bonson, Tymi Tyms, Smoku - 13 tysięcy
Ostatnio nawet słuchałem tego, dalej mam na tele wersje sprzed 9 lat gdzie wyciąłem ostatniego typa bo mnie wkurwiał Piękny numer to jest