Strona 20 z 48

Re: Bonson

: 03 cze 2022, 10:55
autor: kapper1
Musiałem sprawdzić, czy to nie wyszło czasami na kanał SBM. :wall:
Zaraz wleci feat z Zimmerem aka Rozmazana kreska 2.0
Wracam do ejmattów i flojdów popłakać czy coś

Re: Bonson

: 03 cze 2022, 17:28
autor: oKulTywowany
Bonson czy sufit na łeb ci się nie spadł
z drugiej strony nuta jak ulał do stylówki :wall:

Re: Bonson

: 03 cze 2022, 18:08
autor: piernikowyskoczek
fajne, cos innego

Re: Bonson

: 03 cze 2022, 18:17
autor: Piters
Takie nawet spoko, ale ogólnie ma potencjał ta stylówa

Re: Bonson

: 03 cze 2022, 23:29
autor: TesteR
Serdeczne Życzenia lepsza nuta niż ta najnowsza, ale jakby nie było o wiele lepiej Bons pasuje do takich smutnych klimatów, niż czillowych płyt z Soulpetem, ja kibicuje

Re: Bonson

: 04 cze 2022, 0:06
autor: 8na10
ale gowieno buahah, @aleksy pa na to jakie gówno

Re: Bonson

: 04 cze 2022, 0:11
autor: Sialala
No także tak. Weź ktoś mu dosyp fety do fanty czy cos

Re: Bonson

: 04 cze 2022, 0:55
autor: kapper1
TesteR pisze: 03 cze 2022, 23:29 ale jakby nie było o wiele lepiej Bons pasuje do takich smutnych klimatów
Jest różnica między byciem smutnym a pizdowatym jak tutaj.
Odpal sobie cokolwiek z Postanawia umrzeć, a potem to :dunno:

Re: Bonson

: 04 cze 2022, 1:19
autor: krychaj5
Jak ktoś przesłuchał to "nowe" tu tutaj antidotum dla uszu

Re: Bonson

: 04 cze 2022, 10:08
autor: MalinowyJogurt
TesteR pisze: 03 cze 2022, 23:29 lepiej Bons pasuje do takich smutnych klimatów, niż czillowych płyt z Soulpetem

Bons pasuje do smutnych klimatów, ale jak nawija normalnie a nie w zwolnionym tempie lub z podśpiewankami.

Taka prosta nawijka jak tu jest najlepsza

Re: Bonson

: 04 cze 2022, 16:17
autor: Patryk233
Z drugiej strony nie ma co się dziwić, że kombinuje z stylem. Gościu ma długi staż na scenie - kilka solówek za sobą, Bonsouli. Po drugie taki emo-rap się sprzedaje.

Re: Bonson

: 04 cze 2022, 16:33
autor: Kalom
4 lata za późno

Re: Bonson

: 04 cze 2022, 17:32
autor: benzoabuser
Ja tam lubię te klimaty, które teraz robi. Wielki props.

Re: Bonson

: 06 cze 2022, 0:30
autor: ether
Zajebiste. Teraz jak nigdy mogę powiedziec, że Bons to totalny top w pl, szczerze mowiac go jako jednego z niewielu można sprawdzać z przyjemnością. Wiekszosc raperów dzisiaj to kompletny przypał, a brak propsów tutaj to najlepsza rekomendacja. Pozdro

Re: Bonson

: 06 cze 2022, 9:57
autor: Prez
nie wytrzymałem nawet do połowy tego nowego numeru

Re: Bonson

: 06 cze 2022, 18:14
autor: Piters
Mi się wkręciło, zajebiste jednak

Re: Bonson

: 08 cze 2022, 9:06
autor: niuskultonowytruskul
Podkręcić dragi i smutek. Bonson wytrzyma.

Re: Bonson

: 08 cze 2022, 19:44
autor: Jaayu
MalinowyJogurt pisze: 04 cze 2022, 10:08
Bons pasuje do smutnych klimatów, ale jak nawija normalnie a nie w zwolnionym tempie lub z podśpiewankami.

Taka prosta nawijka jak tu jest najlepsza
Spoiler
ja jebie dziekuje malinowy za ten utwor kozak to jest

Re: Bonson

: 08 cze 2022, 20:08
autor: MalinowyJogurt
Z takich mniej znanych, to tutaj stara gościnka, która ma tylko 1 tysiąc wyświetleń na jutubku
@Jaayu
Spoiler
Bonson i Enson 183 wyświetlenia



Bonson - A gdzie rap - 1 tysiąc wyświetleń
Spoiler

Bonson, Roka - Środkowe Palce - 3,2 tysiąca wyświetleń
Spoiler
Bonson, Tymi Tyms, Smoku - 13 tysięcy
Spoiler
Fajna gościnka, też poniżej 20k wyświetleń
Spoiler
Bonson, Kazior, Bogu, Smoku - Lajfstyl, szyk, wożonko - 4 tysiące
Spoiler
Bonson/Smoku - Alcatraz jeden z moich ulubionych starych kawałków, z EPki, która miała powstać, ale powstała do połowy. 8 tysięcy
Spoiler
Bonson/Tymi/Smoku - Frytki, frisbie, koleżanki - 2700 wyświetleń
Spoiler
Gościnka z zaczepnym wersem w stronę Sulina :)
Spoiler
Wkurwiony Bonson 2007 - Bonson, Skisły, Kontext - Nie ma rapu bez nas - 4025 wyświetleń
Spoiler
Wycięta zwrota Bonsona z kawałka z Luką i TKZetorem
Spoiler
Dodano po 20 minutach 7 sekundach:
Dobra, to by było na tyle z tych staroci, jeszcze coś się znajdzie, jak ktoś chce coś odkopać to najlepiej sobie szukać pod hasłami Bonson/Smoku, Bonson Roka, Bonson Tymi Tyms, Bonson Pol Hasz, Bonus Smoku, Enzym/Bonson

Re: Bonson

: 08 cze 2022, 20:15
autor: Piters
MalinowyJogurt pisze: 08 cze 2022, 20:08 Bonson, Tymi Tyms, Smoku - 13 tysięcy
Ostatnio nawet słuchałem tego, dalej mam na tele wersje sprzed 9 lat gdzie wyciąłem ostatniego typa bo mnie wkurwiał :lol: Piękny numer to jest