Zaraz wleci feat z Zimmerem aka Rozmazana kreska 2.0
Wracam do ejmattów i flojdów popłakać czy coś
rakieta_rakieta pisze: ↑16 kwie 2020, 19:20 Ja aż zadzwoniłem do inposta o chuj chodzi i mają lagi w pokazywaniu statusów, bo dziś w nocy stawiają nowy serwer
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
ja jebie dziekuje malinowy za ten utwor kozak to jestMalinowyJogurt pisze: ↑04 cze 2022, 10:08
Bons pasuje do smutnych klimatów, ale jak nawija normalnie a nie w zwolnionym tempie lub z podśpiewankami.
Taka prosta nawijka jak tu jest najlepszaSpoiler
Ostatnio nawet słuchałem tego, dalej mam na tele wersje sprzed 9 lat gdzie wyciąłem ostatniego typa bo mnie wkurwiał
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia