Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
dajcie guziaka albo dumanowskiego do pary z chabiniakiem zabierzcie swietego chyba zgoda
-
Bisclavret
- Posty: 5529
- Rejestracja: 27 gru 2019, 18:27
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
Nie no musi być jakiś były piłkarz najlepiej nie za mądry bo dwóch kompetentnych ludzi na majku to zdecydowanie za dużo
Dodano po 1 minucie 52 sekundach:
Dodano po 1 minucie 52 sekundach:
Chciałem dodać żeby jeszcze dorzucić Guziaka i dumanowskiego ale se pomyślałem że za często ich propsuje i co za dużo to niezdrowo. Ale tak, meczyk Włochow z ich komentarzem coś pięknego
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
mimo wszystko czuje ze los z nas zadrwi i uslyszymy jakies spoleczne eksperymenty typu marcin feddek niestety
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
Spoiler
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
nie chce byc niemily bo chłopaki lurkuja forum i bedzie przykro zatem poczekam na opinie innych
Dodano po 1 minucie 28 sekundach:
albo dobra, czasem zbyt oczywista satyra okazuje sie malo ciekawa tyle powiem
Dodano po 1 minucie 28 sekundach:
albo dobra, czasem zbyt oczywista satyra okazuje sie malo ciekawa tyle powiem
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
coś się we mnie fizjologicznie burzy gdy muszę zgodzić sie z uz. pardon ale musze zgodzić sie z uz. pardon
świadomość swojej ignorancji
to początek drogi do elegancji
to początek drogi do elegancji
- checollada
- Posty: 1270
- Rejestracja: 27 kwie 2019, 12:34
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
fajny potencjał na 7 minutowy gag-filmik, robienie z tego programu na pół godziny to przesada
to znaczy ja nie wytrzymałem dłużej niż 7 minut, ale ludziom się podoba chyba, co znaczy mniej więcej tyle, że albo ludzie mają różne gusta albo to serio jest trochę męczące i nieśmieszne tylko tetrycy drobili się już swoich mariuszy z brighton w komentarzach
ale widać napracowanko, trzeba oddać
to znaczy ja nie wytrzymałem dłużej niż 7 minut, ale ludziom się podoba chyba, co znaczy mniej więcej tyle, że albo ludzie mają różne gusta albo to serio jest trochę męczące i nieśmieszne tylko tetrycy drobili się już swoich mariuszy z brighton w komentarzach
ale widać napracowanko, trzeba oddać
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
Myslałem że będę sam, ale dobrze widzieć, że koledzy powyżej też mają podobne odczucia co ja.
Ogólnie tetrycy są super, kiedy wtrącają te swoje absurdalne rozkminy między w miarę poważnym gadaniem o Śląsku, Podolskim itp. Kiedy jednak nastawiają się na całkowitą satyrę, to zaczyna się odczuwać te próby bycia śmieszkiem na siłę. Reszty nie ma co za bardzo co komentować bo to bezbeki.
Ogólnie tetrycy są super, kiedy wtrącają te swoje absurdalne rozkminy między w miarę poważnym gadaniem o Śląsku, Podolskim itp. Kiedy jednak nastawiają się na całkowitą satyrę, to zaczyna się odczuwać te próby bycia śmieszkiem na siłę. Reszty nie ma co za bardzo co komentować bo to bezbeki.
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
Moze bez julka i piechoty byloby dobre bo faktycznie bezbeki
ogólnie jak leszek zabieral glos to mialem caly czas banana na twarzy, daloby sie to oglądać z takim bąbolem i tetrykami np przy takim dluzszym formacie, tak poza tym przy naszej stypie pilkarskiej przydaloby sie więcej beki i szydery z tego co nas na codzień męczy
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
Dla mnie ten Julek właśnie dał radę w tej roli, jedynie Piela zanudzał i musiał o skokach jak zwykle, ale ogółem spoko wyszło, trochę za krótko i liczę że będą jakieś takie konkretne tematy w kolejnych odcinkach.
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
badzmy powazni piela zawsze byl stypiarzem
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
a sondy? dla mnie smieszne ciut
Dodano po 1 dniu 9 godzinach 54 minutach 5 sekundach:
przemek michalak rip
Dodano po 1 dniu 9 godzinach 54 minutach 5 sekundach:
przemek michalak rip
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
no dojeżdzany jest mocno, specyficzny gość, ale w lidze minus go lubię, merytorycznie zastępuje rokiego w dużym stopniu
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
Lubię tt.piłeczka ale dojeżdżanie kogoś za twitty sprzed 11 lat i ogólnie taki wysryw jak dał ten gość co zrobił research (z 20 twittow o Przemku napisał?), pytania do Stana czy to ogólne stanowisko redakcji weszło to imo przesada, raczej to dość normalne że ludzie w jednej pracy mają inne poglądy.
I pomyśleć, że zaczęło się od tego że Michalak dał Papszuna na najwyższym stopniu podium jako najlepszego trenera a Skorżę tylko na trzecim i tak w Poznaniu zapiekło.
I pomyśleć, że zaczęło się od tego że Michalak dał Papszuna na najwyższym stopniu podium jako najlepszego trenera a Skorżę tylko na trzecim i tak w Poznaniu zapiekło.
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
jeszcze niedawno paczul byl jechany do spodu za artykul o twitterowej aktywnosci cecherza, dzis przemek michalak za poglady eh ciezko sprostac ocekiwaniom tt.pileczki
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
Człowiek współczesny nie może mieć poglądów
Najwieksze kurestwo to i tak byl najazd na dziewczyne od rosyjskiej pilki za memy o Putinie sprzed kilku lat
Najwieksze kurestwo to i tak byl najazd na dziewczyne od rosyjskiej pilki za memy o Putinie sprzed kilku lat
Influencer.
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
kasia [*]
Dodano po 9 minutach 57 sekundach:

Dodano po 1 minucie 51 sekundach:
kurr co jest czemu swn cenzurujesz
Dodano po 9 minutach 57 sekundach:
Dodano po 1 minucie 51 sekundach:
kurr co jest czemu swn cenzurujesz
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
tt pilka rakowisko straszne ugulem
świadomość swojej ignorancji
to początek drogi do elegancji
to początek drogi do elegancji
- Korben Dallas
- Posty: 1072
- Rejestracja: 19 kwie 2019, 19:17
- Lokalizacja: flying taxicab
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
Streści ktoś o co chodzi z Michalakiem?
Anybody else want to negotiate?
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
ludziki zaczely lustrowac michalaka x lat wstecz i wyszlo ze pisal homofobiczne glupotki na twitterze








